Jakie zabawy na weselu?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Postprzez writerka » Wto Mar 30, 2010 11:50 pm

U mojej kuzynki na weselu była taka zabawa że goście tworzyli dwa kółka(jedno w drugim) i leciała muzyka. Jak muzyka ucichła to goście w wewnętrznym kółku odwracali się do gości z zewnętrznego kółka całowali się w policzek i przedstawiali. Fajna zabawa jak na rozpoczęcie wesela bo goście mogą się mniej więcej poznać :)
<br>
<br><br>
Awatar użytkownika
writerka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław/Nottingham

Postprzez aaggii » Śro Mar 31, 2010 2:43 pm

u nas tez taka zabawe zaproponowal dj wiec prawdopodobnie ja zrobimy aby goscie sie troche poznali :)
aaggii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez malgonia i mariunio » Czw Kwi 01, 2010 7:49 pm

grandowa dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
malgonia i mariunio
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Re: Jakie zabawy na weselu?

Postprzez natalinda » Wto Paź 06, 2020 1:20 pm

Na początku ustaliłam sobie jakie chce z abawy ale jak doszło do spotkania z wodzirejem to powiedziałam mu tylko jakich z abaw nie chce, które dla mnie są żenujące i w których sama bym nie chciała brać udziału jako gość. Wodzirej obserwował gości i wiedział jakie z abawy zrobić. Dałam mu wolną rękę i wyszło naprawdę super.
Jeśli szukacie inspiracji na zabawy weselne, w linku macie spis ciekawych z abaw, ktore mogą zaciekawić gości na weselu.

Nie warto jest z nich tak całkowicie rezygnować bo moze być dość nudno. Z zabawami jest zdecydowanie ciekawiej.
Awatar użytkownika
natalinda
super gaduła
super gaduła

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>