New Men - Wrocław???

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez Tumartini » Wto Maj 27, 2008 12:53 pm

A ja mam bardzo mieszane uczucia co do tego sklepu. Pojechaliśmy tam z moim narzeczonym w zeszłym tygodniu. Nie powiem- garnitury mają ładne, wypatrzyliśmy też buty, ale... Ceny nie są wcale takie przystępne. Dla przykładu kamizelki kosztują o ponad 100zł więcej niż w innych miejscach. Do obsługi nie mam zastrzeżeń.
W końcu w New Men kupiliśmy tylko buty, a garnitur kupiliśmy praktycznie identyczny, ale o połowę taniej w innym sklepie.
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

Postprzez bystra » Wto Maj 27, 2008 5:16 pm

Tumartini napisał(a):<DIV>A ja mam bardzo mieszane uczucia co do tego sklepu. Pojechaliśmy tam z moim narzeczonym w zeszłym tygodniu. Nie powiem- garnitury mają ładne, wypatrzyliśmy też buty, ale... Ceny nie są wcale takie przystępne. Dla przykładu kamizelki kosztują o ponad 100zł więcej niż w innych miejscach. Do obsługi nie mam zastrzeżeń.</DIV><DIV>W końcu w New Men kupiliśmy tylko buty, a garnitur kupiliśmy praktycznie identyczny, ale o połowę taniej w innym sklepie. </DIV>

ja mysle ze w New Men glownie o obsluge chodzi, ktora fachowo doradzi. jesli dokladnie wiesz czego szukasz, w jakim fasonie marynarki, koszuli!(te kolnierzyki...) jest narzeczonemu dobrze, to gdzie indziej bedzie taniej, na pewno.  ja sie na meskiej garderobie nie znam a babeczka tam doradzila dluzsza marynarke taki a taki kolor, material, do tego koszule z takim a nie innym kolnierzykiem i swietnie pasujaca kamizelke. sama bym nie skompletowala tego na pewno tak dobrze. Powiedziala o dlugosci spodni, aka ma byc, jak wysoko na tylek je podciagnac i takie tam ;) I za to sie placi.
bystra
kocham to forum? :)

Postprzez Tumartini » Śro Maj 28, 2008 7:16 am

Bystra pewnie masz rację. Nam się w sumie udało trafić garnitur idealny, gdzie nie trzeba było nic przedłużać czy skracać, więc problemu nie było. Natomiast gdyby nie to, to na pewno kupilibyśmy surdut w New Men.
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

Postprzez spragnienie » Śro Maj 28, 2008 8:16 am

ja bylam z narzeczonym raz w new menie i wyszlismy z garniturem i koszula dla niego :) a napiszę tylko, że on jak przymierzy 1-2 rzeczy to juz chce wychodzić i iść do domu i w ogóle ;)  taka męska przypadłość hehe
po ślubny tez tam pojedziemy, ja juz mam dla niego fajną opcję tylko musi mu się spodobać
Awatar użytkownika
spragnienie
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Pynia » Pią Cze 13, 2008 7:52 pm

A ja niestety zadowolona nie jestem.Pani owszem może i potrafi doradzić ale niestety nie chciała tego zrobić.
Oczywiście każdy może mieć gorszy dzień ale my zostaliśmy praktycznie olani.Pani przyszła na chwilę,wyraziła dezaprobatę,że ciężko będzie z rozmiarem i dla niej to za duży problem.Fakt przyniosła parę garniturów ale na tym się skończyło i stwierdziła,że 3 msc przed ślubem to zawcześnie i nie powinniśmy przychodzić.
Praktycznie wszędzie obsłużono nas lepiej.I garnitury też jakoś mnie nie powaliły.Były zwykłe ale może to przypadek.
Pynia
super gaduła
super gaduła

Postprzez foczka » Sob Sty 03, 2009 8:14 pm

Cześć,co mogę powiedzieć?do sklepu New Men'a trafilismy jako do pierwszego,potem były  galerie...ale i tak wrócilismy,powiem szczerze,nigdzie nie czulismy się tak "dopieszczeni"i w żadnym innym sklepie nie znalezliśmy tylu kolorów garniturów,w zasadzie było wszystko od białego do czarnego,w tym prowokujący czerwony:)n aktóry się nie zgodziłam:)co do pan,które tam pracują...mój narzeczony stwierdził,że poczuł się "zeskanowany"a po tym pojawiły się garnitury w idealnym rozmiarze:)Kupilismy piękny garnitur,jestem jeszcze bardziej zakchana:)
foczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez grze&madzia » Nie Sty 04, 2009 12:23 pm

Ja mam mieszane uczucia wzgledem tego sklepu. Oczywiscie na Dzien Dobry obsluga bardzo mila w czym pomoc itp. gdyby nie sytuacja ktora mnie sie nie podobala panie daly mi garnitur ktory wogole nie byl na moja figure poczym panie probowaly mnie przekonac ze to tak ma byc bo jak powiedzialy widocznie nie chodze na codzien w garniturach po moich paru zdaniach znalazl sie jednak garnitur odp na moja figure i nie bylo juz jakis komentarzy co do poprzedniego. Co do jakosci wyrobow to nie jestem zadowolny jak za te pieniadze (chyba ze trafilem na jakis trefny towar :) ) Marynarka po przejechaniu raptem 10 minut byla cala pogieta co na zdjeciach, filmie nie ciekawie wygladala, a kazmizelka ktora nie kosztowala w cale malo to juz na zachrystii kapturki na guziki ktore byly owiniete materialem odpadly mi do polowy wesela probowalem jeszcze reanimowac. Pozniej mi juz odpadly i pozostala mi kamizelka bez 2 kapturkow i materialu.Teraz juz bym nie wybral tej firmy
grze&madzia
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez foczka » Nie Sty 04, 2009 1:31 pm

hm....jako,że jesteśmy jeszcze przed ślubem,to nie mielismy okazji sprawdzic jakości materiału,jednak ekspedientka zwróciła nam uwagę,że kupilismy garnitur z wełny i jedwabiu,co oznacza,że sie może gnieść,dodała też ,że nie należy siedzieć w zapiętej marynarce w samochodzie oraz siadać byle jak,tylko mościc się na siedzeniu podobnie jak Pani Młoda :)
foczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez grze&madzia » Nie Sty 04, 2009 1:55 pm

foczka napisał(a):
dodała też ,że nie należy siedzieć w zapiętej marynarce w samochodzie oraz siadać byle jak,tylko mościc się na siedzeniu podobnie jak Pani Młoda :)
W samochodzie siedzialem z rozpieta marynarka bo bylo troche za cieplo i juz byla pogieta,40 minut w kosciele siedzenie na "bacznosc" pogorszylo sprawe. Tata kupil garnitur znacznie tanszy na placu  i po calym dniu lepiej wygladal niz moj :(
grze&madzia
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez MiAsia » Pon Sty 05, 2009 1:14 pm

My również byliśmy tam i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oczywiście obsługa bardzo dobra i garnitur jaki dobrała Pani jest rewelacyjny. Ale kazała nam przyjść po targach bo będzie nowa kolekcja.

Awatar użytkownika
MiAsia
prawie tu mieszkam:)

Postprzez anx » Śro Lut 11, 2009 8:51 am

My byliśmy ostatnio w new manie i rownież jestesmy zadowoleni. Niestety nasze plany odnośnie jaskółki spełzły na niczym :/ ale kupilismy super garnitur/surdut. Niestety zdjęcia nie wkleje bo coś z ich stronki skopiować nie moge. W każdym razie polecam :)
Awatar użytkownika
anx

Postprzez nurse8 » Śro Lut 11, 2009 8:20 pm

Dziewczyny a jakie tam mają ceny? Chodzi mi o garnitur z dodatkami.
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez anx » Śro Lut 11, 2009 10:41 pm

My za garnitur z kamizelka i krawatem czy musznikiem(nie wiem czy to tak sie nazywa) płacimy ok 1500zł. Ale załapaliśmy sie na jakaś zniżke. Cena bez zniżki 1700zł.
Awatar użytkownika
anx

Postprzez nurse8 » Śro Lut 11, 2009 11:16 pm

Oj to wcale nie tak mało. Ale dzięki za informacje anx.
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez marzena » Czw Lut 12, 2009 7:25 am

Mój mąż zapłacił za garnitur plus kamizelkę z krawatem coś ponad 1200 zł. Sam garnitur kosztował ok. 1000 zł.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena

Postprzez anx » Czw Lut 12, 2009 7:45 am

No nie wyszło zbytnio tanio, ale my zawsze mamy takie szczęście, to co sie nam podoba to z górnej półki cenowej :D napewno są i tańsze garnitury.
Awatar użytkownika
anx

Postprzez tirin__tirin » Czw Lut 12, 2009 12:29 pm

Ostatnie dwa tygodnie dzien w dzien spedzilismy biegajac chyba po wszystkich sklepach we Wroclawiu oferujacych garnitury. Mam obeznane chyba cenowo wiekszosc sklepow. Jezeli chodzi o New Men to byl to nasz pierwszy sklep do ktorego sie wybralismy (duzo sie naczytalam pozytywnych opinii). I co moge powiedziec? No coz - szczerze mysle, ze moge jak najbardziej polecic ten sklep. Obsluga bardzo mila i bardzo pomocna i co najwazniejsze bardzo cierpliwa i znoszaca kazdy kaprys klienta. Jednak na obsluge nie moglam narzekac prawie w zadnym sklepie. Co do New Mena to rzeczywiscie wybor garniturow maja na parwde imponujacy i jakby czegos nie bylo to rowniez szyja na miare. Cenowo dosc zrozniocowanie. Sa garnitury drozsze i tansze. Mnie sie spodobal akurat taki za 600 zlotych, wiec powiedzialbym, ze tani, lecz niestety brak rozmiaru :(
tirin__tirin

Postprzez nurse8 » Pią Lut 13, 2009 12:32 am

No właśnie mój G. uparł się, ze wiecej niż 700 zł za cały komplet nie wyda. I co tu zrobić? Trzeba będzie szukac takiego
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez tirin__tirin » Pią Lut 13, 2009 6:43 am

nurse8 napisał(a):
No właśnie mój G. uparł się, ze wiecej niż 700 zł za cały komplet nie wyda. I co tu zrobić? Trzeba będzie szukac takiego
My za caly garnitur zaplacilismy 580 zlotych za koszule 85 za krawat 59 i tyle samo za spinki. I na prawde wszytsko razemw ygalada swietnie i garnitur jest super odszyty. Czasami lepiej pobiegac po sklepach i pomarudzic. Jak cos sluze rada.
tirin__tirin

Postprzez anx » Pią Lut 13, 2009 8:07 am

proponuje się też przejść do factory, mój Jacek kupił sobie ostatnio tam garnitur za 700zł właśnie w eldorado, nawet rozważaliśmy, żeby był ślubny :)
Awatar użytkownika
anx

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>