Prezenty dla gosci slubnych

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Prezenty dla gosci slubnych

Postprzez judyta89 » Wto Sty 21, 2014 7:12 pm

pomysłów na prezent dla gości jest mnóstwo, przerabialiśmy od krzesełek robiących za prezencik i winietkę w jednym przez aniołki, zapakowane cukiereczki, migdały i długopisy, ale zgodnie stwierdziliśmy, że to zbędny wydatek i nie koniecznie kojarzący się z tym dniem, więc po weselu roześlemy gościom zdjęcia z podziękowaniami na odwrocie, ewentualnie płytę z powybieranymi zdjęciami grupowym, plenerowoym i zdjęciem z konkretnym gościem, wszystko zależy od ilości wolnego czasu po weselu

Awatar użytkownika
judyta89
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Lubawa

Postprzez aluzja » Wto Sty 21, 2014 11:24 pm

judyta89 napisał(a):pomysłów na prezent dla gości jest mnóstwo, przerabialiśmy od krzesełek robiących za prezencik i winietkę w jednym przez aniołki, zapakowane cukiereczki, migdały i długopisy, ale zgodnie stwierdziliśmy, że to zbędny wydatek i nie koniecznie kojarzący się z tym dniem, więc po weselu roześlemy gościom zdjęcia z podziękowaniami na odwrocie, ewentualnie płytę z powybieranymi zdjęciami grupowym, plenerowoym i zdjęciem z konkretnym gościem, wszystko zależy od ilości wolnego czasu po weselu

I bedzie drozej niz przygotowanie prezentow na wesele ;)

My pakujemy rafaello albo w papier albo w tiul jeszcze nie wiem o tak:

aluzja
kocham to forum? :)

Miejscowość: Dk

Postprzez judyta89 » Wto Sty 21, 2014 11:39 pm

aluzja napisał(a):

podoba mi się bardzo pierwszy sposób pakowania cukierków :)

lubię czasami robić coś inaczej niż było do tej pory, ostatnio na weselu kuzyna stały fraczki/ sukienki z winietkami i cukierkami w środku, więc raz nie chciałabym tego powielać, a dwa to jestem ciekawa reakcji na podziękowania w innej formie, a myślę i mam nadzieję, że zdjęcie nie wyląduje w koszu, (że znajdzie się w jakimś albumie)
a jeśli chodzi o wydatek to niekoniecznie musi być on wyższy, takich podziękowań nie będziemy wysyłać do każdej jednej osoby, tylko jak małżeństwo czy rodzina z dziećmi to jedno, czyli automatycznie malej ich ilość. A dodatkowo będzie to wydatek poślubny, kiedy budżet nie będzie, aż tak bardzo napięty :)

Awatar użytkownika
judyta89
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Lubawa

Postprzez aluzja » Śro Sty 22, 2014 8:40 am

aluzja napisał(a):
judyta89 napisał(a):pomysłów na prezent dla gości jest mnóstwo, przerabialiśmy od krzesełek robiących za prezencik i winietkę w jednym przez aniołki, zapakowane cukiereczki, migdały i długopisy, ale zgodnie stwierdziliśmy, że to zbędny wydatek i nie koniecznie kojarzący się z tym dniem, więc po weselu roześlemy gościom zdjęcia z podziękowaniami na odwrocie, ewentualnie płytę z powybieranymi zdjęciami grupowym, plenerowoym i zdjęciem z konkretnym gościem, wszystko zależy od ilości wolnego czasu po weselu

w sumie masz racje, tzn ja zyje za granica i dla mnie wysylanie podniekowan w formie kartki cyz zdjecia to nic nowego ale w Polsce to nowosc.Ja wyslalabym tylko do najblizszej rodziny gdzie bede miala pewnosc ze wsadza nas do albumu :)

aluzja

Postprzez Asiela » Śro Sty 22, 2014 6:22 pm

Aluzja pięknie wyglądają słodkości opakowane w ten pierwszy sposób :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez martka111 » Śro Sty 29, 2014 9:50 pm

Takie prezenty to strasznie sympatyczne i w ogóle, ale mam wrażenie, że trochę bez sensu… goście i tak nic z tym nie zrobią - to trochę prezent w stylu pierniczki na boże narodzenie, których i tak nikt nie zjada :P Dlatego moim zdaniem albo coś bardzo przemyślanego, albo w ogóle, bo się tylko zmarnuje...
martka111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aluzja » Śro Sty 29, 2014 10:34 pm

martka111 napisał(a):Takie prezenty to strasznie sympatyczne i w ogóle, ale mam wrażenie, że trochę bez sensu… goście i tak nic z tym nie zrobią - to trochę prezent w stylu pierniczki na boże narodzenie, których i tak nikt nie zjada :P Dlatego moim zdaniem albo coś bardzo przemyślanego, albo w ogóle, bo się tylko zmarnuje...

Własnie dlatego mam praliny bo każdy odpakuje i zje a jak nie to odda dzieciakowi jakiemuś...
Ostatnio edytowany przez aluzja, Czw Sty 30, 2014 9:04 am, edytowano w sumie 1 raz

aluzja

Postprzez Asiela » Czw Sty 30, 2014 8:11 am

martka111 napisał(a):Takie prezenty to strasznie sympatyczne i w ogóle, ale mam wrażenie, że trochę bez sensu… goście i tak nic z tym nie zrobią - to trochę prezent w stylu pierniczki na boże narodzenie, których i tak nikt nie zjada :P Dlatego moim zdaniem albo coś bardzo przemyślanego, albo w ogóle, bo się tylko zmarnuje...

jak to   ? my z Mężem zawsze wyjadamy grudniowe pierniczki :) i również doceniamy podarki dla gości :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez martynok » Pon Lut 10, 2014 11:24 am

Kiedyś byłam na weselu, na którym para młoda na stoliku obok księgi gości rozłożyła zdjęcia - była na nich para, data ślubu i ich imiona, i każdy z gości mógł sobie wziąć taki ich portret na pamiątkę. Sama wzięłam i chociaż mam też ich zdjęcia z wesela, to na to patrzę zawsze z sentymentem.

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Pałka » Sob Mar 01, 2014 12:59 pm

My dla świadków i najbliższej rodziny zamawiamy gazetę ze zdjęciami ze ślubu,wesela i pleneru. Gazeta będzie wyglądać jak typowa np. " Wyborcza". Będzie miała osiem stron i będzie fajną pamiątką :)
Pałka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez mr&mrs » Sob Mar 29, 2014 10:26 pm

klinola napisał(a):A ja zdjęć grupowych akurat nie lubię, może dlatego, ze jestem kurdupelkiem i nigdy mnie na nich nie widać ;) My postanowiliśmy, że zrobmy sobie zdjęcia z każdą parą i tak każdy będzie mieć pamiątkę z Mlodymi :)

Dobry pomysł. Potem każdemu wysyłacie razem z podpisami ?

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez klinola » Pon Mar 31, 2014 9:15 am

Taki mamy zamiar, ale okaże się po weselu;) dodatkowo zdjęcia te bedziemy wklejać do księgi gości :)

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez mr&mrs » Pią Kwi 04, 2014 6:51 pm

Pałka napisał(a):My dla świadków i najbliższej rodziny zamawiamy gazetę ze zdjęciami ze ślubu,wesela i pleneru. Gazeta będzie wyglądać jak typowa np. " Wyborcza". Będzie miała osiem stron i będzie fajną pamiątką :)

A macie jakieś namiary na kogoś kto wykona taki prezent ? Ciekawy pomysł.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Pałka » Sob Kwi 05, 2014 5:46 am

Znalazłam to na zagranicznej stronie. Mamy fotografkę dla, której każde wyzwanie jest do zrobienia. Dowiadywała się już w drukarni o koszt i całą resztę.  Właśnie zamierza zrobić taką próbną, bo pomysł jej się bardzo podoba. Prawdopodobnie zostawi to już na stałe w swojej ofercie ;)
Pałka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez mr&mrs » Sob Kwi 05, 2014 10:59 am

Pałka napisał(a):Znalazłam to na zagranicznej stronie. Mamy fotografkę dla, której każde wyzwanie jest do zrobienia. Dowiadywała się już w drukarni o koszt i całą resztę.  Właśnie zamierza zrobić taką próbną, bo pomysł jej się bardzo podoba. Prawdopodobnie zostawi to już na stałe w swojej ofercie ;)

Dasz mi namiary na nią ? na priv. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Pigwa » Wto Cze 17, 2014 8:44 pm

Takie sakiewki sprzedają często w sklepach indyjskich po symbolicznym koszcie. :)
Awatar użytkownika
Pigwa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez toniwed » Wto Paź 28, 2014 10:13 am

Nie spotkałam się z innymi prezentami dla gości ślubnych niż placki i czasem wódka
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez aluzja » Śro Lis 26, 2014 12:44 pm

Ja ostatecznie kupilam rafaello i malenkie kartoniki i niebieskie wstazeczki ladnie przygotowalam i kazdy gosc dostal swoj i przy sprzataniu sali nie bylo ani jednego.Wychodzi wiec na to, ze wszyscy goscie zabrali je ze soba i nic sie nie zmarnowalo :)

aluzja

Postprzez Joanna1001 » Sob Lut 21, 2015 9:31 pm

Ja się zastanawiam nad wykonanniem podstawek pod kubek z krotkim wierszykiem, naszymi imionami i datą ślubu, a z drugiej strony jakieś ładne motywy np.kwiatowe... Zajmuje się hobbystycznie ozdabianiem drewnianych przedmiotów (ddecoupage) więc dla mnie to frajda ;) a i koszt tyle co podstawki (50 gr sztuka) i moje materiały. Myślę, że taka podstawka będzie miłą pamiątką po naszym weselu jeszcze przez wiele lat :-)
Joanna1001
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez panna_monika » Nie Lut 22, 2015 10:31 am

Joanna1001 napisał(a):Ja się zastanawiam nad wykonanniem podstawek pod kubek z krotkim wierszykiem, naszymi imionami i datą ślubu, a z drugiej strony jakieś ładne motywy np.kwiatowe... Zajmuje się hobbystycznie ozdabianiem drewnianych przedmiotów (ddecoupage) więc dla mnie to frajda ;) a i koszt tyle co podstawki (50 gr sztuka) i moje materiały. Myślę, że taka podstawka będzie miłą pamiątką po naszym weselu jeszcze przez wiele lat :-)

pamiątka fajna i owszem, ale z drugiej strony pomyśl czy Ty chciałabyś dostać coś takiego na weselu. Nie każdy lubi stawiać kubki na cudzych a nie swoich twarzach, a głupio wyrzucić bo potem młoda para przychodzi na kawę a ich prezentu brak :P
Ja bym obstawała przy czymś słodkim albo jeżeli jeśli chodzi o zdjęcia to niektórzy fotografowie są w stanie już w dniu ślubu wydrukować Wam zdjęcia z gośćmi

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>