Prezenty dla gosci slubnych

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Prezenty dla gosci slubnych

Postprzez ansista » Pią Sty 25, 2013 2:48 pm

Asiela napisał(a):
MorrigaN napisał(a):U nas jest tak, że Ł chyba w ogóle specjalnie nie odczuwa tych przygotowań. Nie zadręczam go moimi przemyśleniami i wątpiwościami tylko przedstawiam ostateczną wizję i wtedy ustalamy czy to jest ok czy trzeba coś zmienić. Ustaliliśmy na początku kolor przewodni i motyw i teraz już nie pytam go o zdanie w sprawie serwetek czy tego typu szczegółów bo wiem, że on powie że się na tym nie zna :D Dzięki temu jest nadzieja, że nie dopatrzy się u mnie welonikowego zapalenia mózgu :D Już prędzej jakieś zapalenie związane z remontem i przeprowadzką ;)

dokładnie taką samą taktykę zastosowalam z moim P. :D

Ja staram sie robic tak samo;) ale mojemu chyba sie wydaje ze, to tak hop siup i wesele sie zaplanowalo. Datego tych kilka rzeczy o ktore prosze by 'zatwierdzil' wydaje mu sie ogromem. Dobrze ze nie od wszystko organizuje bo nie wiem jakby sie to skonczylo:D
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez Asiela » Pią Sty 25, 2013 3:08 pm

ansista napisał(a):Ja staram sie robic tak samo;) ale mojemu chyba sie wydaje ze, to tak hop siup i wesele sie zaplanowalo. Datego tych kilka rzeczy o ktore prosze by 'zatwierdzil' wydaje mu sie ogromem. Dobrze ze nie od wszystko organizuje bo nie wiem jakby sie to skonczylo:D

może na cywilnym :D

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez ansista » Pią Sty 25, 2013 3:13 pm

Asiela napisał(a):
ansista napisał(a):Ja staram sie robic tak samo;) ale mojemu chyba sie wydaje ze, to tak hop siup i wesele sie zaplanowalo. Datego tych kilka rzeczy o ktore prosze by 'zatwierdzil' wydaje mu sie ogromem. Dobrze ze nie od wszystko organizuje bo nie wiem jakby sie to skonczylo:D

Tak, a swietowanie przy pizzy i piwku
Awatar użytkownika
ansista

Postprzez cytrynowe_pole » Pią Sty 25, 2013 3:19 pm

ansista napisał(a):Ja mam ogromny dylemat. Bylam zdecydowana na ciemny fiolet, ale kupilam sukienke ecru i teraz juz sama nie wiem. Mam wrazenie ze fiolet najlepiej z bialymi pokrowcami bedzie sie komponowal, ale wtedy ja bede wygladac jak w brudnej sukience... Poki co przestalam na ten temat myslec i jak dojdzie do wybierania dekoracji to wtedy mam nadzieje ze cos mi doradza w balkonie... ale jeszcze tyle czasu ze pewnie sto pomyslow mi sie urodzi:)

A oglądałaś zdjęcia Balkonu na ich profilu na FB? tam są fotki podzielone tematycznie, może to ułatwi Ci wybór :) ja też patrzyłam na fioletowe dekoracje. Jednak fioletowe oświetlenie LEDowe wygląda bardziej na różowe, no i mój K. stwierdził, że kumple go wyśmieją :P :D
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez Asiela » Pią Sty 25, 2013 3:24 pm

ansista napisał(a):
Asiela napisał(a):

Tak, a swietowanie przy pizzy i piwku

o tak

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez ansista » Pią Sty 25, 2013 5:35 pm

Jasne, ze wszystkie zdjecia ogladalam, ale jakos mimo wszystko nie moge sie zdecydowac...Chyba bedzie jednak fiolet z ecru
Awatar użytkownika
ansista

Postprzez Asiela » Pią Sty 25, 2013 7:22 pm

ansista napisał(a):Jasne, ze wszystkie zdjecia ogladalam, ale jakos mimo wszystko nie moge sie zdecydowac...Chyba bedzie jednak fiolet z ecru

fajne połączenie :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez malwina_86 » Sob Sty 26, 2013 12:14 am

ansista napisał(a):Jasne, ze wszystkie zdjecia ogladalam, ale jakos mimo wszystko nie moge sie zdecydowac...Chyba bedzie jednak fiolet z ecru

Dołączam się! Supert to wygląda!
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez betalena » Sob Sty 26, 2013 2:36 am

Możesz dorzucić jeszcze złoto do tego, osiągniesz wtedy efekt "na bogato". Ale generalnie fiolet wygląda świetnie z białym, ivory czy beżem. Zarówno fiolet w odcieniach lawendowych, jak i ciemniejszych cadbury itp.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez ansista » Sob Sty 26, 2013 9:01 am

Ciesze sie, ze wam sie polanczenie fioletu z ecru:) Ja do konca nie bylam przekonana, ale utwierdzacie mnie w przekonaniu ze to dobry pomysl.

betalena zlote dodatki raczej u mnie odpadaja. Znacznie bardziej wole styl klasyczny, niz na bogato
Awatar użytkownika
ansista

Postprzez betalena » Nie Sty 27, 2013 1:22 am

Anista, myślałam bardziej o dyskretnych dodatkach niż wylewaniu złota na pierwszy plan :) W sensie, że jeśli coś miałoby być srebrne lub złote, to żeby w kierunku złotego iść :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez malwina_86 » Nie Sty 27, 2013 2:13 pm

betalena napisał(a):Anista, myślałam bardziej o dyskretnych dodatkach niż wylewaniu złota na pierwszy plan :) W sensie, że jeśli coś miałoby być srebrne lub złote, to żeby w kierunku złotego iść :)

Bardzo fajny pomysł ;)
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ansista » Nie Sty 27, 2013 3:05 pm

Delikatne dodatki napewno wygladaly by fajnie. Zobacze co sie da zrobic:)
Awatar użytkownika
ansista

Postprzez Asiela » Pon Sty 28, 2013 10:03 am

ansista napisał(a):Delikatne dodatki napewno wygladaly by fajnie. Zobacze co sie da zrobic:)

I Informuj nas na bieżąco :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Mayu » Pią Lut 01, 2013 12:53 pm

Ja chyba kupie czekoladki dla gosci i zrobie lub zamówie weselne naklejki i to schowam do krzesełek, bo będe miec krzesełka na winietki, moja kolorytstyka to wrzosowy i ecru, bo mam bardzo wyrazistą salę :/

Awatar użytkownika
Mayu
super gaduła
super gaduła

Postprzez Justynak86 » Sob Lut 02, 2013 10:59 am

Witajcie Kochane :)
Kiedyś mówiłam Wam że jak tylko się dowiem o cenie moich miodzików to Wam napiszę :)
Otóż moje miodziki bez przybrania wyszły po 2 zł :D a koszt materiałów na przybranie powiedzmy tak ok. 50 gr. więc wyszła rewelacyjna cena 2,50 :) Jupi :D

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez nat89 » Sob Lut 02, 2013 11:06 am

Justynko cena naprawdę super :)

U nas jako prezenty dla gości będą najprawdopodobniej czekoladki z naszym zdjęciem z sesji narzeczeńskiej :) Taką czekoladkę zapakujemy w woreczek z organzyny w kolorze przewodnim :) Wyglądać to będzie mniej więcej jak na zdjęciu (tylko czekoladki będą z naszym zdjęciem, a woreczek będzie różowy) :)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez panna_monika » Sob Lut 02, 2013 11:11 am

Justynko świetna cena! :)

Nat bardzo ładne podziękowania

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez Asiela » Nie Lut 03, 2013 9:46 am

Justynko rewelacyjny koszt
Nat świetne podziękowania

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez agrafka7 » Śro Lut 13, 2013 5:52 pm

Korzystając z tego, że mam w domu ozdobny papier (zostało z zaproszeń), organzę, tiul i rafię... więc tu nie będę miała żadnych dodatkowych kosztów pomyślałam, ze można to wykorzystać i zrobić małe podziękowanie dla gości już na sali. Nie chcę iść w dodatkowe koszta, bo będzie dla gości wódeczka i ciasto, ale pomyślałam o zapakowaniu np. 3 torebek pysznej herbatki w taki tiul i zawiązanie rafią dodając karteczkę, ze będzie nam miło gdy mili goście wypiją herbatkę, wspominając nasze wesele (jakoś trzeba to ładnie ułożyć). Jak dziewczyny myślicie, nie jest to przypadkiem tandetny pomysł? Jak nie będzie się podobało to śmiało pisać. Nie będę się obrażała.  Czekam na wasze zdanie, bo już sama nie wiem.
Bo diabeł tkwi w szczegółach, nawet ten weselny!
Awatar użytkownika
agrafka7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>