własna dekoracja kościoła na ślub?

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

własna dekoracja kościoła na ślub?

Postprzez gekonka » Pon Mar 12, 2018 5:54 pm

Czy wykonana samodzielnie własna dekoracja kościoła na ślub może się udać?
Pół roku temu byłam z urzędu pracy na kursie bukieciarstwa. Uczyliśmy się wiązać wstążki, przygotowywać piki z dekoracjami i układać kwiaty. Za dużo praktyki nie miałam bo dopiero po kursie mieliśmy przez trzy miesiące doskonalić swoją wiedzę w kwiaciarniach, ale coś z tym nie wyszło. Jednak w rodzinie rozeszło się że jestem kwiaciarką i teraz oczekują bym dekorowała samochód i kościół na ślub siostry. Z jednej strony to dla mnie szansa na promocję moich zdolności. Jak się uda. Bo z jak nie to będzie totalna wtopa, zwłaszcza że mieszkam w małej miejscowości w której już od kilku tygodni wszyscy o tym wiedzą.
Ciężko mi będzie się z tego wywinąć.
W internecie znalazłam już dostawcę artykułów dekoracyjnych Artemix z Łodzi . Mają też gotowe dekoracje na samochód. Jednak wewnętrznie czuję wielki strach. Może ktoś z was robił już takie dekoracje i mógłby coś mi podpowiedzieć.

gekonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>