zespół KANON

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

zespół KANON

Postprzez vivianna » Pon Mar 06, 2006 4:58 pm

Witam!!!!
Znacie może zespół KANON z wrocławia? po przesłuchaniu kilku nagrań zarezerwowaliśmy ich sobie na nasze wesele na sierpien, z "dodatkiem" saksofonisty.
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego zespołu, ich repertuaru, samego grania oraz zabaw oczepinowych itp. piszcie prosze...
vivianna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kasica » Wto Mar 07, 2006 9:49 am

Witaj
Zanam zespol i jest wg mnie i moich gosci SUPER!!!
Dokonaliście dobrego wyboru. Bardzo dobrze prowadza wesele, konkursy i zabawy.
Oczepiny tez byly swietne - wiedzielismy tylko czesc ustalonych rzeczy a reszta byla dla nas niespodzianka. Na poczekaniu wymyslaja docinki do niesfornych gosci lub np. swiadkow, ktorzy zapomna o swoich rolach. Bylo duzo zabawy i smiechu  cancan  - przyjemnie sie to oglada i wspomina.
Pozdrawiam
Kasia :kiss_heart:
Kasica
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez vivianna » Wto Mar 07, 2006 10:37 am

dzieki!!! to mi dodało otuchy. W zasadzie to co wczesniej slyszalam, tez mi sie podobalo, ale zawsze jest jakas watpliwosc...
Jeżeli jeszcze ktos zna zespolik to bardzo prosze o opinie!!!
vivianna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marta.s » Pon Maj 14, 2007 10:47 am

Witam,
również prosiłabym o namiary na zespół Kanon na adres dodeska@wp.pl
Z góry dziękuję.
Marta
marta.s
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez agunia » Wto Maj 15, 2007 8:01 pm

Hey, nie bedę oryginalna i równiez poprosze o kontakt do tego zespolu - pikaczu20@tlen.pl ! Zgóry bardzo serdecznie dziekuje! pozdrawiam
:)
agunia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Michał ślub » Śro Maj 23, 2007 5:07 pm

cześć wszystkim forumowiczom,
ostatnio narzeczona dostała od którejś z dziewczyn namiary na ten zespół, więc postanowilismy spróbować. Pojechaliśmy do pani z zespołu i wysłuchalismy oraz obejrzelismy nagranie i od razu podpisalismy umowę;)
mam nadzieje zedalsza współpraca bedzie przebiegała równie pomyślnie.
pozdrawiam
Michał ślub
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez agacia » Pią Cze 01, 2007 1:10 pm

A ja polecam wykorzystanie czasem wyszukiwarki ;) Wiekszosc zespolow chyba ma swoje strony www i mozna tam znalezc tez kontakty do zespolow :) Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
agacia
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez gosia&marcin » Wto Paź 02, 2007 3:45 pm

Witam wszystke pary (juz małżeństwa) które skorzystały z usług zespołu Kanon mam pytanie odnośnie tego jakie zabawy był np na oczepinach, co mieliscie na pierwszy taniec, właśnie sie zastanawiam co wybrac P.Marek odradzał nam walca ale chlopakowi bardzo sie podoba pomysl z walcem i sama niewiem co wybrac daletgo pytam tych co korzystali z ich uslug co tanczyliscie na pierwszy taniec i do jakiego utworu??
Awatar użytkownika
gosia&marcin
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez kaczka196 » Czw Paź 04, 2007 6:20 pm

1 wrzesnia miałam wesele z zespołem Kanon, było przecudownie!!!!! Wymarzone wesele!!!! ;) jestekm wdzięczna za to jak poprowadzili zabawę. Alinka i Marek są świetni!!!

My tańczyliśmy 1wszy taniec do bardzo nietypowej muzyki, której nie chcielibyśmy zdradać, ponieważ jest dla nas zbyt wyjatkowa. Ale powiem ci, że jest mnóstwo ślicznych piosenek na 1wszy taniec np. Niebieska Piosenka Grzegorza Tomczaka, piosenki Rubika, no mnóstwo.... wpisz sobie na wyszukiwarce piosenki o udanej miłości, albo w dc++ hasła takie jak miłość, kocham itp. powinno ci dużo ślicznych piosenek powyskakiwać no i poszperaj po forum różnych. A walc ja również bym odradzała, chyba że jesteście doświadczoną para taneczna, bo jeśli nie to wyglada to obrzydliwie i niezwykle drętwo. Już dużo lepiej uwież mi wygląda zwykły kiwany, a czuły i romantyczny taniec.

Pozdrawiam i życzę powodzonka :D

Aha. Jeśli chodzi o zabawy to możecie sobie pewnie dogadać z zespołem jakie byście chcieli. Ja nie chciałam za dużo zabaw bo nie było sensu przerywać gością, tak świetnie sie ciagle bawili. Ja zdałabym sie na pomysły zespołu, na pewno dostosują odpowiedznie zabawy do stylu towarzystwa, ale ważne żeby goście chcieli się bawić, bo bez nich żadna najfajniejsza zabawa nie wypali.
Awatar użytkownika
kaczka196
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez gosia&marcin » Czw Paź 04, 2007 7:38 pm

Podoba mi sie wlasnie niebieska piosenka lub pisoenki kanlecarii np kochaj mnie tez jest super ale to sie jeszcze okaze co wybierzemy :)
a masz moze ich repertuar??prosilam pania Ale o przeslanie na miala ale chyba jest zajeta bo jeszcze nie dostalam a minoelo kilka dni :)
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez kaczka196 » Pią Paź 05, 2007 11:16 am

no piosenki Kancelarii też są ładne ;)

jeśli chodzi o repertuar to maja go naprawdę dużo.
Widziałam jak byłam u pana Marka na oglądaniu kasety z wesel, i już tam mogłam dostrzec zróżnicowany repertuar, dobrany odpowiedznio do stylu i wieku gości, a poza tym ma chyba ze 4 duże segregatory z tekstami ;) tak ze nie ma sie co martwic z repertuarem. Chyba że zależy ci bardzo na konkretnej piosence to w tedy może przygotują ją na życzenie, albo wygrzebią z segregatorów ;)
Ostatnio edytowany przez kaczka196, Śro Sty 28, 2009 5:21 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
kaczka196
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez wrotka85 » Pią Mar 07, 2008 6:34 pm

:krowka:
Ostatnio edytowany przez wrotka85, Śro Cze 09, 2010 11:14 am, edytowano w sumie 1 raz
wrotka85
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ametyst » Pią Mar 05, 2010 9:46 am

Ostatnio edytowany przez ametyst, Czw Cze 10, 2010 9:53 pm, edytowano w sumie 1 raz
ametyst
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wrocław

Postprzez kasias85 » Pon Mar 29, 2010 10:08 pm

Dlaczego nikt tu juz nie zaglada ? :(
kasias85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ametyst » Nie Cze 06, 2010 9:35 pm

czy któraś z Was bawiła się ostatnio na weselu z ich udziałem?  jesli tak prosze o opinie...:)
ametyst
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wrocław

Re: zespół KANON

Postprzez Edusia » Śro Maj 18, 2011 6:25 am

ja też nad nimi się zastanawiam - naprawdę są dobrzy?
i ile biorą od razu zapytam?

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez piculina » Pon Maj 23, 2011 10:28 am

Ja jednego nie rozumiem: Jest tyle zespołów z dobrą stroną internetową, serwisami na Youtube, Facebook'u, referencjami itd. Co sprawia że się zastanawiacie nad zespołem który budzi tyle wątpliwości ???
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez Edusia » Pon Maj 23, 2011 10:33 am

moim zdaniem strona internetowa to nie wszystko - każdy może mieć lepszą bądź gorszą oprawę graficzną na swojej stronce
ważne są opinie ludzie którzy ich mieli ...a wątpliwości są zawsze

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez Edusia » Pon Maj 30, 2011 9:12 am

widzieliśmy ich na  żywo w sobotę - zagrają  u nas

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez anita78 » Śro Cze 01, 2011 1:09 am

Hmm.... nic dodać nic ująć. Po obejrzeniu "zjawiskowej" strony internetowej tej orkiestry (szczególnie foto "na dancingu ludzie tańczą") z niepohamowaną ciekawością odpaliłam demo. Tu kolejna miła niespodzianka. Nie sądziłam, że z niektórych piosenek można zrobić disco polo. Odetchnęłam z ulgą... Wszystkim innym gratuluję wyboru;)
anita78
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Następna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>