opiekunka osoby starszej w anglii

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

opiekunka osoby starszej w anglii

Postprzez magda86 » Sob Cze 24, 2017 7:36 pm

Witam
Dość długo zastanawiałam się czy pisać ten wątek na forum ale im dużej myślę na ten temat tym mniej wiem co robić. W mojej firmie szykują się redukcje etatów i prawdopodobnie wkrótce dostanę wypowiedzenie. Z mężem niedawno zaciągnęliśmy kredyt na dom i jedna pensja nie wystarczy nam na spłatę raty i życie. Szybko mogę nie znaleźć nowej pracy bo od kilku miesięcy już się rozglądam i nie ma nic ciekawego na rynku. W necie znalazłam ogłoszenie firmy (https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/ )zajmującej się szukaniem osób do opieki w Anglii nad osobami starszymi. Na studiach miałam praktyki w DPS więc wydaje mi się, że dałabym radę. Przez rok być może udałoby mi się zarobić wystarczającą sumę pieniędzy i mogłabym wtedy szukać pracy na stałe w Polsce i pomyśleć z mężem o dzieciach.
Trochę mnie tylko niepokoją wpisy na różnego rodzaju forach jak taka praca opiekunki wygląda. Niektórzy podopieczni potrafią podobno urządzić małe piekło. Dziewczyny nie mogą korzystać z telefonów i jest im ograniczane jedzenie. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym zawodzie niech napiszę mi proszę czy to prawda. Jak to przeczytałam to trochę się przeraziłam.
magda86
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: opiekunka osoby starszej w anglii

Postprzez elabarbara » Śro Gru 06, 2017 8:25 pm

No to nie ciekawie. Ehh..ciężko o dobrą pracę teraz. Ale znowu bycie bezrobotnym to stan niezbyt przyjemny, ale w niektórych przypadkach na szczęście przejściowy. Ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł o zarabianiu przez internet- http://www.kapitalka.pl/jak-zarabiac-w- ... ie-online/ myślę że tez tak można i jest wiele sposobów.
elabarbara
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>