Kredyt konsolidacyjny i długi

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Re: Kredyt konsolidacyjny i długi

Postprzez Hanneczka » Śro Sty 18, 2017 10:17 am

A nie masz innej możliwości - np. pomoc ze strony rodziny? Takie ciągłe zadłużanie nie jest dobrym pomysłem. Wiem, bo sama miałam problem ze spłatą pożyczki. Co prawda firma, która udzielała mi chwilówki była bardzo w porządku, to akurat było Mini Credit https://mini-credit.pl/ Zasady były zrozumiane ale pogorszeniu uległa moja sytuacja rodzinna i miałam problem ze spłatą w terminie. Na szczęście rodzice mi pomogli i nie musiałam płacić dużych odsetek. Spróbuj o czymś takim też pomyśleć.
Hanneczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Klarysa » Czw Lut 23, 2017 1:22 pm

Niestety  nie każdy ma tyle szczęścia i nie każdej z nas rodzice dają pieniążki,tym bardziej,że są to nie małe pieniążki. Każda z nas chce tego dnia wyglądać super,dlatego wiele par decyduje się wziąć kredyt na ten cel. Uważam,że nie ma w tym nic złego,najważniejsze to spełnić swoje marzenia.Pamiętajmy jednak,że banki oferują nam wiele rozwiązań,dlatego zanim dokonamy wyboru warto prześledzić ich propozycje korzystając z porównywarki kredytowej https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/

Klarysa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez asia548 » Śro Lip 12, 2017 10:02 am

Myślę, że czasami najlepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego i jego możliwie szybka spłata. Może z kalkulatora kredytowego skorzystajcie na portalu finansowym 17bankow.com. Oprócz tego, znajdziecie tam aktualny ranking kredytów oraz ciekawe poradniki dotyczące tej tematyki.
asia548
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>