Lublin i okolice - jaka sala weselna?

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Lublin i okolice - jaka sala weselna?

Postprzez koleandra » Wto Sie 16, 2016 3:17 pm

Planujemy ślub na lipiec 2018 i szukamy właśnie jakiejś sali w okolicy Lublina. Kojarzcie może jakieś takie nowe, odnowione, generalnie coś nowoczesnego? Byłam już na kilku weselach na których nie działała klima, podłogi były obstrzępione a dodatki strasznie kiczowate i nie chciałabym tego u siebie. Szukam sali która będzie łączyła minimalizm z elegancją i będę wdzęczna za wszelkie propozycje
koleandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Lublin i okolice - jaka sala weselna?

Postprzez quila » Śro Sie 17, 2016 12:05 pm

doskonale wiem co masz na mysli. Wlasciciele takich lokali czasami sa nastawieni tylko i wylacznie na kase i nawet nie potrafia odnowic wnetrza ktore az sie o to prosi. W lublinie niestety niczego nie kojarze ale moze kto inny pomoze. Trzymam kciuki
quila
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez shanara » Czw Sie 18, 2016 2:58 pm

W Lublinie całkiem sensownie prezentuje się sala hotelu inbetween ale niestety nie znam szczegółów ich oferty. Byłam kiedyś w ich restauracji na takiej trochę bardziej uroczystej kolacji i kojarzę stylowe nowoczesne wnętrza więc to powinno Ci odpowiadać. Hotel jest zresztą dość świeży więc wszystko jest jeszcze nowe i pewnie nie znajdziesz tam obstrzępionych podłóg. Zerknij sobie na facebooka bo mają tam więcej zdjęć sali. Jedzenie było w każdym razie bardzo dobre i ładnie podane więc jeżeli nie zmienił im się kucharz to pod tym kątem na pewno warto  
shanara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez koleandra » Pią Sie 19, 2016 12:54 pm

No, rzeczywiście prezentuje się to dość luksusowo, o coś takiego mi właśnie chodziło. Rozumiem że nie wiesz jak z cenami? Zastanawiam się też ile osób mieści taka sala bo niby wygląda na dość dużą ale po samych zdjęciach to raczej trudno stwierdzić
koleandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez shanara » Pon Sie 22, 2016 12:42 pm

Widziałam tą salę i jest naprawdę spora, a z tego co piszą na stronie są w stanie ją dopasować do potrzeb gości więc obstawiam że mieści z 300 osób spokojnie. A jakie są ceny to nie mam pojęcia. Generalnie nie jest tam najtaniej ale za wyższy standard jednak trzeba płacić
shanara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez koleandra » Czw Wrz 08, 2016 12:48 pm

Wiecie co, przedzwoniłam tam i okazuje że sala mieści nawet z 600 osób. My oczywiście aż tylu gości mieć nie będziemy ale fajnie wiedzieć że jest na tyle przestronna. Pytałam o 200 osób i pani powiedziała mi że bez problemu można ich rozmieścić przy okrągłych stołach, a do tego będzie jeszcze spory parkiet i jakieś dodatkowe miejsce na alkohole, ciasta, fontannę czekoladową
koleandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samanta11 » Wto Paź 25, 2016 9:01 pm

Moja przyjaciółka miała w ostatnim czasie wesele w http://www.hotelponiatowski.pl/ Piękny plener na zdjęcia. Sala duża i przestronna. Bajecznie i bajkowo.
Samanta11
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez shanara » Śro Paź 26, 2016 2:57 pm

Okrągłe stoły się bardzo eleganckie więc dobry wybór. Też będę pewnie na coś takiego stawiać, bo przy takich stołach chyba też goście czują się lepiej i łatwiej im się rozmawia. Sama mam przynajmniej takie doświadczenie z wesel na których byłam jako gość :). A tak generalnie to nie wiedziałam nawet że ta sala jest w stanie pomieścić 600 osób. Ale przy 600 chyba z okrągłymi stołami byłoby już ciężko bo nie zostałoby za bardzo miejsca do tańczenia
shanara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez koleandra » Czw Paź 27, 2016 2:25 pm

Jest jakiś tam limit na rozmieszczenie przy okrągłych stołach ale na szczęście jeszcze się w nim mieścimy. Podobają mi się właśnie takie wesela w amerykańskim stylu i do nas chyba już też ta moda z okrągłymi stołami przychodzi
koleandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez shanara » Czw Lis 10, 2016 3:46 pm

Bo to się po prostu lepiej prezentuje i takie wesele nie wygląda "wiejsko". A co w ogóle masz w cenie? Alkohol, tort, jakieś dodatki?
shanara
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez koleandra » Czw Lis 17, 2016 11:34 am

Wiesz co, wszystkie pakiety wypisane są tutaj http://www.inbetween-hotel.pl/uploads/OfertaweselnaInBetweenHotelLublin.pdf i my akurat bierzemy taki pakiet bez tortu i bez alkoholu. A w cenie są między innymi dekoracje kwiatowe i pokoje dla nas i dla naszych rodziców więc generalnie fajna sprawa
koleandra
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez felicjaa88 » Czw Sty 05, 2017 3:19 pm

W Lublinie i okolicy jest kilkadziesiąt sal, w których można zorganizować wesele, z większych sprawdź sobie salę w restauracji Etiuda lub w hotelu Victoria, a z mniejszych w hotel i restauracja Kmicic. Na http://saleilokale.pl jest dość przydatna wyszukiwarka sal - w kilka chwil można znaleźć i obejrzeć wszystkie sale w okolicy.
felicjaa88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>