Gdzie kupujecie buty?

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Gdzie kupujecie buty?

Postprzez Martaemka » Śro Mar 30, 2016 8:33 pm

Dziewczyny podajcie nazwy sklepów lub linki, gdzie kupujecie buty.

Nasz ślub odbędzie się w styczniu. Ja osobiście szukam kozaków/botków kremowe/cieliste/ecru max 7 cm obcas.

A Wy?
Martaemka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Gdzie kupujecie buty?

Postprzez Asia_450 » Czw Cze 16, 2016 2:10 pm

Spróbuj poszukać w jakiś sieciówkach, na pewno coś dobierzesz, ewentualnie zamów przez internet ale ja wychodzę  z założenia, że buty przed kupnem należy przymierzyć więc bym tak nie zrobiła
Asia_450
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez aniaania888 » Czw Cze 30, 2016 6:24 pm

Ja przed ślubem trafiłam na rewelacyjny sklep i tutaj niestety nie podam nazwy bo nie pamiętam! :C Mieli zjawiskowo piękne buty w tak niskich cenach że szok, ja postawiłam na 13cm szpilki kremowe <3 i byłam nimi naprawdę zachwycona :)
aniaania888
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez namro » Pon Sie 08, 2016 9:41 pm

Ja kupiłam buty Baldowski przez internet, ale wiem też, że mają sklep stacjonarny w arenie (Visconi). Skórka miękka, buty w fazie rozchadzania :)
namro
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Makatka » Nie Sty 08, 2017 12:07 pm

Ja kupiłam swoje buty "z drugiej ręki" z ogłoszenia od dziewczyny na stronie www.todoslubu.pl
Makatka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Rosemary » Czw Mar 02, 2017 3:42 pm

Ja będę kupowała buty taneczne szyte na wymiar. Można takie zamówić przez internet, ale strony nie podaję, żeby nie było, że reklama :)
Rosemary
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Malka » Czw Mar 23, 2017 1:42 pm

Ja większość butów kupuje przez neta :) Ślubne mam czerwone szpilki i tez nie szukałam po sklepach w, których zapłaciłabym miliony za nie. Bardzo fajne buty ma hurtownia butów damskich sosimply.pl . Ja chyba wszystkie jakie pomieściła moja szafa mam od nich :P
Malka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kfiatencja » Nie Mar 26, 2017 11:39 am

Ja z nowości zamówiłam sobie sneakersy na koturnie dostępne tutaj https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=sneakersy i bardzo mi się podobają. Nosi się je wygodnie a że słoneczko coraz wyżej świeci to aż się proszą buty o spacer :) uwielbiam co jakiś czas zamawiać nowe rzeczy których wcześniej nie nosiłam.
kfiatencja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez natalinda » Śro Kwi 05, 2017 10:05 am

Zamawiałąm buty na swój slub przez internet. A to z tego wzgledu,ze w sklepach stacjonarnych w moim mieście wszystkie modele były okropnie staromodne. Z jakimiś szpicami. Wstyd byłoby mi się ogólnie na swoim slubie w takich pokazać. Szukałąm poza tym czegoś w kolore śmietankowym Tak aby pasowało do koloru sukienki

Zdecydowałam się na zakup w Gomezie:
https://gomez.pl/pl/women/obuwie/szpilki_czolenka

Wybrałam buty skórzane, dobrej firmy Nie odparzały i jednocześnie były niesamowicie wygodne.
Awatar użytkownika
natalinda
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Przejdź do portalu >>