Targi Ślubne 2016 w Hali Stulecia - Wrażenia

ceremonia, przysięga, formalności, organizacja

Targi Ślubne 2016 w Hali Stulecia - Wrażenia

Postprzez BasiaCz » Pon Sty 11, 2016 10:44 am

Witajcie!
Kto był wczoraj na Targach Ślubnych w Hali Stulecia? Ja wybrałam się ze swoim M. i jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tak liczną grupą wystawców. Wg organizatora było ich prawie 170! Choć musimy niestety przyznać, że kilku marek nam brakowało ( ProAction Fotografia i Film ) chyba, że w tłumie ich nie wypatrzyliśmy. Mając za sobą doświadczenie z wcześniejszej edycji Targów Ślubnych w Hotelu Mercure ( słabizna - nigdy więcej ! ) wiedzieliśmy już jak się przygotować na buszowanie po stoiskach, o co pytać i jakich firm unikać. Podczas targów, na scenie odbywały się różne konkursy z nagrodami dla narzeczonych. Niestety nam nic nie udało się wygrać Może następnym razem! Stanowiska, które najbardziej zapadły nam w pamięci to: Diuk, Salon Sukien Ślubnych Flossmann oraz "nasz" Hotel Wodnik! Mój M. nie mógł oderwać wzroku i... rąk z kierownicy przecudownego Chevrolet'a Corvette! A jak Wam podobały się Targi Ślubne? Podzielcie się wrażeniami!
BasiaCz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Ślub

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>