CZARNA LISTA SALONÓW SUKIEN ŚLUBNYCH

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

CZARNA LISTA SALONÓW SUKIEN ŚLUBNYCH

Postprzez Niunia87 » Sob Paź 17, 2015 12:58 pm

Ostrzegam przed Salonem "Gebi" w jeleniej Górze!!!Owszem mają duży wybór,ale obsługa jest kompletnie nieprofesjonalna i miałam bardzo duże problemy z suknią,ciągle coś było nie dopasowane,za mała suknia itd.Zamówiłam suknie 9 miesięcy przed ślubem zaznaczając,że mieszkam za granicą i nie mogę przyjeżdżać co chwilę.Suknię zamówiłam w marcu,a pierwszą przymiarkę miałam w czerwcu,suknia była o 15 cm za mała,w ogóle nie mogłam się w nią zapiąć!Zastanawiałam się jak to możliwe,przecież nie przytyłam!?Byłam wściekła,ale umówiłam się na przymiarkę 31 lipca,nie mogłam przyjechać,byłam w Polsce tydzień później,zadzwoniłam czy mogę przyjechać to Pani kierownik z wielką pretensją do mnie ,że nie mogę od tak sobie przyjechać,trzeba zadzwonić min.tydzień wcześniej,więc tłumaczę jej,że przecież miałam być tydzień temu to co to za problem?!Pojechałam do nich,bo potrzebowałam przymierzyć suknię z dodatkami,które w tym czasie kupiłam gdzieś indziej(na szczęście).Suknia była w takim samym stanie jak na poprzedniej przymiarce,nie było nic zrobione,dalej za mała itd!Umówiłam się z salonem,że na 3 października (10 był ślub!!!) sunia będzie gotowa do odbioru.Przyjechałam tego 3 października,suknia nie była gotowa,nadal wymagała wielu poprawek!Myślałam,że wyjdę z siebie!tydzień przed ślubem a ja nadal nie miałam gotowej sukni!Ostatecznie odebrałam suknię 4 dni przed ślubem,było wszystko ok (nie licząc tego że na weselu odpadały mi koronki z sukni).Ogólnie z sukni byłam zadowolona i pięknie w niej wyglądałam,ale nie życzę żadnej Pannie Młodej tylu stresów ile ja przeżyłam przez suknię ślubną.Gdyby nie 500zł zaliczki,które wpłacałam przy zamówieniu sukni zrezygnowałabym z niej!Ostrzegam was dziewczyny,jeśli chcecie suknię z "Gebi" i to powiedzcie że ślub jest miesiąc wcześniej,a najlepiej znajdźcie inny salon,jest ich wiele w Jeleniej Górze,Lubaniu czy okolicach.Pozdrawiam :)
<a href="http://www.przewodnikmp.pl/img-101020150280.png" target="_blank"> mój suwaczek </a
Awatar użytkownika
Niunia87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Gryfów Śląski/Nordestedt (DE)

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Przejdź do portalu >>