Panny Młode 2017 :D

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Panny Młode 2017 :D

Postprzez marusiowa » Pon Wrz 14, 2015 11:47 am

Hej,

są już może szczęśliwe narzeczone, które planują ślub na 2017r? Przed nami jeszcze sporo czasu, ale rozglądać się już można no i oczywiście dzielić się ciekawymi pomysłami :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Re: Panny Młode 2017 :D

Postprzez marusiowa » Wto Wrz 29, 2015 10:32 am

Umowa z Villą Caprice już podpisana! :) Jestem mega szczęśliwa, że wybór sali mamy już za sobą:) Szukanie, dopytywanie się o szczegóły, analizowanie w związku z wyborem sali jest okropne! Dziś podpisanie umowy z dj i przez jakiś czas będzie luźniej. :)

A jak tam u Was? Jest już jakaś Panna Młoda 2017? :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Buniowa » Pon Paź 05, 2015 3:23 pm

Dziewczyny ja super miło wspominam planowanie ślubu tutaj , dziś chciałam Wam zaoferować moją suknię może się zakocha jakaś Panienka :D Zapewne z dnia na dzień zaczną pojawiać się tu jakieś dziewczyny i Marusiowa nie będzie sama :)

http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-bialy-raj-rozmiar-40-42-CID87-ID8AW77.html

Pozdrawiam

Panna Młoda 2014

Awatar użytkownika
Buniowa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Warszawa

Postprzez marusiowa » Pią Paź 30, 2015 10:27 pm

No i fotografa i kamerzyste tez juz mamy :) 5 listopada ide na przedpremierowy pokaz sukien ślubnych 2016 w salonie Celebrity (bilety wygrane w konkursie) :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Olaaa » Pon Lis 02, 2015 12:28 pm

Też planuję ślubować w 2017 roku :) Marusiowa a jaka data?
My już mamy wybraną salę - Hotel Vena, fotografów - Kozłowicz i muzyka- DJ WAKA. Będą spotkania i podpisywanie umów :D

Olaaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Sob Lis 14, 2015 10:51 pm

Olaaa napisał(a):Też planuję ślubować w 2017 roku :) Marusiowa a jaka data?
My już mamy wybraną salę - Hotel Vena, fotografów - Kozłowicz i muzyka- DJ WAKA. Będą spotkania i podpisywanie umów :D

12 sierpnia :) tez myslelismy o hotelu vena ale jednak postawilismy na cos innego :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Harika » Sob Gru 12, 2015 10:11 am

Czesc dziewczyny :) my jestesmy dopiero na etapie rozgladania sie za sala... mieszkamy za granica, a wesele bedzie w Polsce i ciezko nam sie zorganizować. Na wiosne chcemy przyjechac do PL i poogladac sale na zywo. Chcielibysmy pobrac sie w jakims cichym i pieknym miejscu, najlepiej w gorach. Bardzo nam sie podoba Dwor Korona Karkonoszy, oporcz tego bierzemy jeszcze pod uwage Karczme Milocin i hotel Azyl. Data jest mniej istotna, choc fajnie by bylo zaklepac cos na czerwiec lub wrzesien. Pozdrawiam was serdecznie!! :)
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosiakak » Śro Gru 23, 2015 10:03 am

My też planujemy  - koniec kwietnia 2017 ;)
Mamy już sale i Dj. Kolejnym krokiem bedzie znalezienie fotografa
gosiakak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Czw Sty 21, 2016 2:19 pm

Cześć Dziewczyny, też planujemy ślub na 2017 rok, a dokładnie 26.08 wybraliśmy Hotel Wena   zastanawiam się jeszcze na fotografem, może kogoś polecacie? Dj-a już mamy. Niby dużo czasu, ale spodobała nam się taka fajna sala w Środzie Śląskiej, to tam już brak wolnych terminów na czerwiec, sierpien i wrzesien 2017 pozdrowionka
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Olaaa » Pon Lut 01, 2016 12:48 pm

Gosia_145 też wybraliśmy Wenę  10.06.2017
Jeśli chodzi o fotografa to zobacz Magda Kozłowicz (nasz wybór) lub Karty Wspomnień.
Olaaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Śro Lut 03, 2016 2:22 pm

My tez zdecydowaliśmy się na Karty Wspomnień. Moja koleżanka w zeszłym roku brała Ślub i Julita robiła fotki. Są przepiękne. A macie jakiegoś dobrego fryzjera?
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Śro Lut 03, 2016 2:33 pm

Harika napisał(a):Czesc dziewczyny :) my jestesmy dopiero na etapie rozgladania sie za sala... mieszkamy za granica, a wesele bedzie w Polsce i ciezko nam sie zorganizować. Na wiosne chcemy przyjechac do PL i poogladac sale na zywo. Chcielibysmy pobrac sie w jakims cichym i pieknym miejscu, najlepiej w gorach. Bardzo nam sie podoba Dwor Korona Karkonoszy, oporcz tego bierzemy jeszcze pod uwage Karczme Milocin i hotel Azyl. Data jest mniej istotna, choc fajnie by bylo zaklepac cos na czerwiec lub wrzesien. Pozdrawiam was serdecznie!! :)

Cześć,

A byłaś tan oglądac salę? My się trochę rozczarowaliśmy podejściem właścicielki (zawieszone zostały białe bombki ze styropianu na żyłe i Pani powiedziała że absolutnie nie zezwala ich ściągnąć - my planujemy Ślub we wrześniu i taka śniegowa aura w ogóle nam nie pasuje). Za serwowanie przystawek i dań do stołu Pani sobie krzyczy dodatkowe 28% od stawki dania, co w przypadku przekąsek zimnych wychodzi dodatkowe 22 zł na osobę. Przedłużenie doby hotelowej kolejne 7 zł per osoba... Z moim R nazwaliśmy ją "ona czuje we mnie piniądz" :D Dodatkowo zauważyliśmy, że podłoga jak i krzesła są już mocno sfatygowane i wymagałyby odświeżenia a do 2017 roku daleko....

Jeszcze nie podjeliśmy ostatecznej decyzji wiem że jedzenie mają bardzo smaczne.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Gosia_145 » Śro Lut 03, 2016 4:08 pm

Schola83 napisał(a):
Harika napisał(a):Czesc dziewczyny :) my jestesmy dopiero na etapie rozgladania sie za sala... mieszkamy za granica, a wesele bedzie w Polsce i ciezko nam sie zorganizować. Na wiosne chcemy przyjechac do PL i poogladac sale na zywo. Chcielibysmy pobrac sie w jakims cichym i pieknym miejscu, najlepiej w gorach. Bardzo nam sie podoba Dwor Korona Karkonoszy, oporcz tego bierzemy jeszcze pod uwage Karczme Milocin i hotel Azyl. Data jest mniej istotna, choc fajnie by bylo zaklepac cos na czerwiec lub wrzesien. Pozdrawiam was serdecznie!! :)

Cześć,

A byłaś tan oglądac salę? My się trochę rozczarowaliśmy podejściem właścicielki (zawieszone zostały białe bombki ze styropianu na żyłe i Pani powiedziała że absolutnie nie zezwala ich ściągnąć - my planujemy Ślub we wrześniu i taka śniegowa aura w ogóle nam nie pasuje). Za serwowanie przystawek i dań do stołu Pani sobie krzyczy dodatkowe 28% od stawki dania, co w przypadku przekąsek zimnych wychodzi dodatkowe 22 zł na osobę. Przedłużenie doby hotelowej kolejne 7 zł per osoba... Z moim R nazwaliśmy ją "ona czuje we mnie piniądz" :D Dodatkowo zauważyliśmy, że podłoga jak i krzesła są już mocno sfatygowane i wymagałyby odświeżenia a do 2017 roku daleko....

Jeszcze nie podjeliśmy ostatecznej decyzji wiem że jedzenie mają bardzo smaczne.

a o jakiej sali piszesz z tą zimową aurą? Dwór Korona Karkonoszy?
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Czw Lut 04, 2016 10:40 am

Tak Dwór Korona Karkonoszy.

Sala sama w sobie jest przepiękna tylko te śnieżki na tej żyłce nie można ich podobno zdemontować...
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Pon Lut 08, 2016 2:34 pm

Jak dziewczyny przygotowania?

Ja już mam datę :D :D :D 02.09.2017 W sobotę jedziemy podpisać umowę na salę, w poniedziałek fotograf a we wtorek DJ. I będzie trochę spokoju :)
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Olaaa » Pon Lut 08, 2016 5:09 pm

my już mamy umowy na salę, fotografa i DJ także na tę chwilę spokój :P
a tak to jeszcze zbieranie pomysłów, inspiracji. jeszcze 488 dni mamy do wesela, więc jeszcze jest czas na stres ;p
a jak u Was?

a odnośnie makijażu i fryzjera to mam na razie makijażystkę - Martyna Przybyszewska.
Może ktoś poleci fryzjera?:)
Olaaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Sob Lut 13, 2016 9:13 pm

Udanych Walentynek
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Martaemka » Śro Mar 30, 2016 8:12 pm

Cześć :)
Planujemy ślub w styczniu.
Kieckę już mam, szukam butów.
Jutro oglądamy salę.
Orkiestra jest na 90% zamówiona-kolega zagra.
Bukiet chcę mieć z czekoladkami Ferrero Rocher.

Szukam pomysłów :)
Pozdrawiam wszystkie Przewodniczki :)
Martaemka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Pon Kwi 18, 2016 6:39 pm

I jak tam idą przygotowania?

My ostatnio umowę z fotografem podpisaliśmy :) Teraz rozglądam się za rodzajem papeterii ślubnej, ale jest tego tyle w sieci, że ciężko się na coś konkretnego zdecydować.
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Pią Cze 10, 2016 2:02 pm

marusiowa napisał(a):I jak tam idą przygotowania?

My ostatnio umowę z fotografem podpisaliśmy :) Teraz rozglądam się za rodzajem papeterii ślubnej, ale jest tego tyle w sieci, że ciężko się na coś konkretnego zdecydować.

we Wrocławiu jest bardzo fajny sklep, jest duży wybór kartek i kopert w rozsądnych cenach, nazywa się Paperconcept, ul.Krupnicza 6/8. Ja będę robiła z siostrą zaproszenia i będę tam kupowała. Jeszcze jest fajany sklep na jatkach.

Mój ślub dopiero 26.08.2017 więc jeszcze mamy dużo czasu
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Następna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Przejdź do portalu >>