Panny Młode 2017 :D

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2017 :D

Postprzez marusiowa » Czw Cze 30, 2016 9:45 pm

Gosia_145 napisał(a):
marusiowa napisał(a):I jak tam idą przygotowania?

My ostatnio umowę z fotografem podpisaliśmy :) Teraz rozglądam się za rodzajem papeterii ślubnej, ale jest tego tyle w sieci, że ciężko się na coś konkretnego zdecydować.

we Wrocławiu jest bardzo fajny sklep, jest duży wybór kartek i kopert w rozsądnych cenach, nazywa się Paperconcept, ul.Krupnicza 6/8. Ja będę robiła z siostrą zaproszenia i będę tam kupowała. Jeszcze jest fajany sklep na jatkach.

Mój ślub dopiero 26.08.2017 więc jeszcze mamy dużo czasu

Dzięki za informację, dobrze wiedzieć. Będę się musiała tam przejść :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Samantiii » Wto Lip 05, 2016 9:44 am

Fotografa mamy, orkiestrę też. Dylemat mam jedynie z suknią.... Nie mogę się zdecydować, a do ślubu coraz mniej czasu.... Myślę o tej http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/pronovias/suknia-slubna-pronovias-ofelia. Co powiecie?

Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez iskierka » Wto Lip 19, 2016 11:03 am

Cześć Dziewczyny,

Dołączam do grupy, razem zawsze raźniej :) Nasz wielki dzień 29.04.2017 - czasu nie za wiele, ale wybraliśmy tą datę ze względu na to,że w poniedziałek wypada 01.05, więc i pobawić się będzie można dłużej. Na ten moment mamy salę, Kościół i orkiestrę. A poza tym tylko stres :)
iskierka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Nie Lip 24, 2016 5:09 pm

Samantiii napisał(a):

Fotografa mamy, orkiestrę też. Dylemat mam jedynie z suknią.... Nie mogę się zdecydować, a do ślubu coraz mniej czasu.... Myślę o tej http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/pronovias/suknia-slubna-pronovias-ofelia. Co powiecie?

Piękna ta suknia! :) Welon też cudo :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez SnakyEyes » Nie Lip 24, 2016 8:06 pm

Hej,
jestem tu od dziś i z ciekawością czytam każdy wpis, szczególnie o salach.
Ostatnio zainteresowałam się kilkoma i proszę Cię o informację czy możesz napisać coś więcej o hotelu Wena?
Jak wrażenia z rozmowy z menadżerem/ką?
Czy jest elastyczność co do menu? Czy wybrałaś najdroższe?
Czy nie ma sprzeciwu do robienia dekoracji we własnym zakresie?
Generalnie mam dużo pytań ...
Ale proszę odpisz, będę wdzięczna!

Może też inne dziewczyny się dołączą?

Gosia
Gosia_145 napisał(a):Cześć Dziewczyny, też planujemy ślub na 2017 rok, a dokładnie 26.08 wybraliśmy Hotel Wena   zastanawiam się jeszcze na fotografem, może kogoś polecacie? Dj-a już mamy. Niby dużo czasu, ale spodobała nam się taka fajna sala w Środzie Śląskiej, to tam już brak wolnych terminów na czerwiec, sierpien i wrzesien 2017 pozdrowionka
SnakyEyes
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Agatka000 » Czw Sie 04, 2016 9:57 am

Witajcie :)
czytam forum od kilku tygodni, ale dopiero dziś zarejestrowałam się i postanowiłam dołączyć do wątku :)
jeszcze nie mamy wyznaczonej daty - wszystko zależy od wolnych terminów sali, w której się zakochamy :) jak na razie oglądaliśmy tylko Ville Caprice i nie spodobała się nam... Zupełnie nie w naszym stylu. Jutro będziemy oglądać Hotel Azyl w Kątach Wrocławskich a w sobotę Zajazd pod kasztanami.  Nie wiem co z tego będzie, obawiam się, że mam za bardzo wygórowane wymagania :/ Chciałabym elegancką salę położoną na pięknych zielonych terenach. Ale czy taka istnieje? ;)
Agatka000
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez SnakyEyes » Pią Sie 12, 2016 3:21 pm

pierwsza jaka mi przyszła do głowy to słynny Miłocin , ale tam są ceny wysokie.
Dalej -  Pałac w Grobli , Zajazd po Kasztanami , Spichlerz Galowice , Pałac Konary , Hacjenda Dolina Żab (Dębniki) , Pałac Brzezina...

Tylko,że te miejsca są poza Wrocławiem i nie wszystkie mają na miejscu noclegi.
SnakyEyes
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Agatka000 » Śro Sie 17, 2016 2:02 pm

Zdecydowaliśmy się na Karczmę Miłocin właśnie :) Na początku byłam zachwycona, ale dziś przeczytałam opinię, że na weselu jedzenie było niesmaczne i goście chodzili głodni :(
Agatka000
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Śro Sie 24, 2016 3:32 pm

Cześć,

W Hotelu Wena byłam w marcu na chrzcinach rodziny mojego narzeczonego i pod względem sali, jedzenia, obsługi było wszystko ok. Pani menadżerka jest miła i pomocna. Jeśli chodzi o menu to też jest elastyczna, więc będzie możliwość zamiany jakiegoś dania. Wybraliśmy najtańsze menu z opcją stołu wiejskiego, ponieważ na nim są wędliny, pierogi na ciepło itd. Moim zdaniem jedzenia będzie wystarczająco. W cenie jest dekoracja, ale z tego co pamiętam to skromna, albo nie w tych kolorach co ja chcę i będę chciała sama jeszcze coś dołożyć. Na pewno postaram się jakoś przyozdobić ogródek. Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Niestety rzadko tu zaglądam dlatego dopiero teraz odpisuje, ale będę częściej.
Pozdrawiam !

SnakyEyes napisał(a):Hej,
jestem tu od dziś i z ciekawością czytam każdy wpis, szczególnie o salach.
Ostatnio zainteresowałam się kilkoma i proszę Cię o informację czy możesz napisać coś więcej o hotelu Wena?
Jak wrażenia z rozmowy z menadżerem/ką?
Czy jest elastyczność co do menu? Czy wybrałaś najdroższe?
Czy nie ma sprzeciwu do robienia dekoracji we własnym zakresie?
Generalnie mam dużo pytań ...
Ale proszę odpisz, będę wdzięczna!

Może też inne dziewczyny się dołączą?

Gosia
Gosia_145 napisał(a):Cześć Dziewczyny, też planujemy ślub na 2017 rok, a dokładnie 26.08 wybraliśmy Hotel Wena   zastanawiam się jeszcze na fotografem, może kogoś polecacie? Dj-a już mamy. Niby dużo czasu, ale spodobała nam się taka fajna sala w Środzie Śląskiej, to tam już brak wolnych terminów na czerwiec, sierpien i wrzesien 2017 pozdrowionka
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Śro Sie 24, 2016 3:38 pm

Agatka000 napisał(a):Witajcie :)
czytam forum od kilku tygodni, ale dopiero dziś zarejestrowałam się i postanowiłam dołączyć do wątku :)
jeszcze nie mamy wyznaczonej daty - wszystko zależy od wolnych terminów sali, w której się zakochamy :) jak na razie oglądaliśmy tylko Ville Caprice i nie spodobała się nam... Zupełnie nie w naszym stylu. Jutro będziemy oglądać Hotel Azyl w Kątach Wrocławskich a w sobotę Zajazd pod kasztanami.  Nie wiem co z tego będzie, obawiam się, że mam za bardzo wygórowane wymagania :/ Chciałabym elegancką salę położoną na pięknych zielonych terenach. Ale czy taka istnieje? ;)

właśnie 10 września idę na wesele do Zajazdu pod Kasztanami, więc będę mogła zdać Ci relacje jak jedzenie itd. Chociaż ze zdjęć i z opinii różnych osób (np. mojego Dja który tam grał) wiem że jest wszystko ok
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez SnakyEyes » Pon Sie 29, 2016 9:13 am

hej!
dziewczyny...napiszcie jak macie załatwioną sprawę opłat z dziećmi. Ja wiem , że w ofertach jest np dzieci 5-10 za 50% lub 70% i one mają talerz i krzesło, ale co z młodszymi dziećmi. Przecież dzieci w wieku 2-4 lata tez coś jedzą.Rozumiem , że może skubną tylko od rodziców , albo zjedzą 3 frytki...ale nie wyobrażam sobie, że siedzą u rodziców na kolanach od początku.
Czy za krzesło bez talerzyka też trzeba zapłacić?jak to ogarnąć.
?????!!!!!
SnakyEyes
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Harika » Pią Wrz 09, 2016 9:31 pm

Witam ponownie!
Dzieki za podpowiedzi odnosnie Dworu Korona Karkonoszy, po wymianie kilku maili z wlascicielka jakos odpuscilismy te sale... Troche jednak daleko.
Najbardziej podoba mi sie wciaz oferta Azylu, ale powiem Wam, ze zalezy mi tez na opinii mojego faceta, a jemu jakos sie nic za bardzo nie podoba. Dzis jednak pokazalam mu Stary Folwark w Machnicach i zakochal sie! Ja tez! Jednak te wnetrza to jest to :)
Niestety matwi  mnie, ze nie ma zadnych opinii w internecie na ich temat. Wydaje mi sie, ze organizuja wesela od niedawna... Napisalam dzis maila w sprawie oferty i jak na razie cisza.
Mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc zorganizowania tam wesela na mniej niz 100 os i slubu w plenerze, bo bardzo nam na tym zalezy. A tereny wokol sa piekne!

Ja z fotografow polecam Michala Slominskiego, przepiekne zdjecia robi! Troche drogi, ale warto :)
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez malinka90 » Wto Wrz 20, 2016 12:41 pm

Samantiii napisał(a):

Oj ta sukienka jest piękna, tez się do niej przymierzałam, ale jestem zbyt niska do niej :( dół muszę mieć całkiem gładki, żeby wydłużyć nogi :D
No i ślub mam w lutym więc chcę mieć długi rękawek. Ostatecznie zdecydowałam się uszyć taką:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/56 ... 7653b1.jpg

Co sądzicie? Dziewczyny doradźcie mi też gdzie we Wro mogę kupić sukienkę do przebrania po oczepinach. Ważne, żeby była długa i unikalna
malinka90
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez iskierka » Pon Wrz 26, 2016 12:23 am

Hej Dziewczyny!

Czy znalazłyście już makijażystkę i fryzjera? może możecie kogoś polecić?
Pozdrawiam :)
iskierka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosiakak » Pon Wrz 26, 2016 12:30 pm

iskierka napisał(a):Hej Dziewczyny!

Czy znalazłyście już makijażystkę i fryzjera? może możecie kogoś polecić?
Pozdrawiam :)

przyłaczam się do pytania bo też jestem na etapie szukania fryzjera i makijażystki :)
gosiakak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Gosia_145 » Wto Wrz 27, 2016 1:39 pm

fryzjerki jeszcze nie mam, a makijażystkę mam p.Aleksandrę Kaj :) bardzo polecam! robi niesamowite makijaże
Awatar użytkownika
Gosia_145
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Czw Paź 06, 2016 2:33 pm

Harika napisał(a):Witam ponownie!
Dzieki za podpowiedzi odnosnie Dworu Korona Karkonoszy, po wymianie kilku maili z wlascicielka jakos odpuscilismy te sale... Troche jednak daleko.
Najbardziej podoba mi sie wciaz oferta Azylu, ale powiem Wam, ze zalezy mi tez na opinii mojego faceta, a jemu jakos sie nic za bardzo nie podoba. Dzis jednak pokazalam mu Stary Folwark w Machnicach i zakochal sie! Ja tez! Jednak te wnetrza to jest to :)
Niestety matwi  mnie, ze nie ma zadnych opinii w internecie na ich temat. Wydaje mi sie, ze organizuja wesela od niedawna... Napisalam dzis maila w sprawie oferty i jak na razie cisza.
Mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc zorganizowania tam wesela na mniej niz 100 os i slubu w plenerze, bo bardzo nam na tym zalezy. A tereny wokol sa piekne!

Ja z fotografow polecam Michala Slominskiego, przepiekne zdjecia robi! Troche drogi, ale warto :)

Cześć,

Ja też się zdecydowałam na salę, która nie ma żadnych opinii w necie. Na fb są różnie kilka negatywnych (szczegolnie odnośnie obsługi kelnerskiej - na jedzenie nikt ie narzekał).

Niestety 90% gości są przyjezdni więc zdecydowaliśmy się na salę która nam się najbardziej spodobała plus miała normalną bazę hotelową- czyli dużo pokoi 2 osobowych. Niestety takich sal z taką bazą jest bardzo mało. Większość piszę że pomieści 130 osób a ilość pokoi wynosi 20 albo 30! Pokoje 6 osobowe. My będziemy mieć sporo gości z poza rodziny więc nie mogliśmy sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Zdecydowaliśmy się na Hotel Bajka za Opolem.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Drotella » Pon Sty 09, 2017 8:54 am

a co z fotografem? szukam intensywnie i nie mogę się zdecydować... Co powiecie o http://ocalchwile.pl???
Drotella
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Harika » Wto Sty 10, 2017 2:51 pm

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi co do sali.
Wesele przenieslismy jednak na czerwiec 2018 i odbedzie sie w hotelu Azyl.
Oferta jest najlepsza sposrod wszystkich sal, ktore nam sie podobaly, a i miejsce piekne, a na zywo robi niesamowite wrazenie, nawet w deszczowy jesienny dzien (wtedy te sale ogladalismy). DJa bierzemy Roberta Wakuluka (Dj Waka), a na fotografa Michala Slominskiego.

Takze powodzenia PMki 2017! :)
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Justyna090917 » Pią Sty 27, 2017 8:15 am

Cześć dziewczyny :):)

Nasz wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, wybraliśmy datę 09.09 :)
wesele robimy w Art Renesansie w Żórawinie <mam nadzieje, ze wszystko będzie po Naszej myśli>
a fotografa i kamerzystę mamy Kamilę i Grzegorza z Photokot <robią świetne zdjęcia, zachęcam do obejrzenia na stronie>

Czy któraś z Was zamawiała już moze zaproszenia?? Nie mogę się na nic zdecydować, polecicie jakąś stronę??

Pozdarwiam.
Justyna090917
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>