salon ślubny Celebrity odradzam. Największy błąd

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

salon ślubny Celebrity odradzam. Największy błąd

Postprzez papi » Pią Sie 28, 2015 9:43 am

Jestem już po ślubie. Wiele rzeczy zorganizowałabym inaczej. Człowiek w pośpiechu popełnia wiele błędów. Moim największym błędem było wybrania wyżej wymienionego salonu ślubnego. Zachęciły mnie pozytywne opinie innych dziewczyn. Niestety było to bardzo złudne... Przymierzałam oryginalną sukienki firmy Nabla. Spodobał mi się dół jednej sukienki i góra innej. Przemiła Pani poinformowała mnie, że jest możliwość połączenia jednej i drugiej sukienki. I że taką sukienkę można uszyć na miejscu. Dla mnie było to jednoznaczne z użyciem tych samych materiałów jak w oryginale. Ale nie dla tego salonu szumnie nazywającego się CELEBRITY. Co otrzymałam? Tanią podróbkę, bardzo kiepsko uszytą. Na pewno nie przypominała oryginału...  A cena sukienki była tylko nieco niższa niż oryginał. Ale nie to było w tym wszystkim najgorsze.... W dniu odbioru sukienki, kazano mi bardzo długo czekać w salonie aż przygotują, wyprasują i zapakują sukienkę. Dzień przed weselem postanowiłam przymierzyć jeszcze raz sukienkę i okazało się, że na gorsecie jest dziura i kilka mniejszych już zszytych (pewnie w salonie). Największy koszmar Panny Młodej! Czułam się bardzo niekomfortowo w tym niedopracowanych stroju. Dziewczyny nie szyjcie sukien w tym salonie, ale jeśli musicie korzystać z usług tego salonu, kupujcie oryginalne sukienki!
papi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: salon ślubny Celebrity odradzam. Największy błąd

Postprzez Laksander » Wto Wrz 01, 2015 6:50 pm

Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy i za delikatną dopłatą Pani Agnieszka Światły uszyje Wam to co zechcecie i same wymyślicie z najlepszych materiałów. Ja tak zrobiłam i polecam serdecznie. Gdy dostanę profesjonalne zdjęcia od fotografa to pochwalę się na forum :)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-220820150060.png[/IMG] [/URL]
Laksander
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>