dekorowanie sali, styl rustykalny

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

dekorowanie sali, styl rustykalny

Postprzez papi » Pon Mar 23, 2015 10:57 am

czy znacie jakąś firmę, która zajmuje się dekorowaniem sal weselnych w miarę przystępnej cenie? Wesele odbędzie się pod koniec kwietnia pod Wrocławiem. W pięknym leśnym otoczeniu, w stylu rustykalnym.
papi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: dekorowanie sali, styl rustykalny

Postprzez kobieta0592 » Czw Lis 09, 2017 7:46 pm

Myślę, że nie ważne w jakim stylu będzie ustrojona sala zawsze można dodać oryginalny element np. fotoobrazy pary młodej, albo rodziny itp. polecam bo moja znajoma tak zrobiła a później zostało to dla nich jako pamiątka dlatego polecam http://fotoobrazyinfo.pl/
kobieta0592
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez AnitaF » Czw Lut 08, 2018 12:15 am

To akurat można samemu dużo zrobić, styl rustykalny jest piękny i niewymagający. Można sporo rzeczy przygotować łatwo typu wianki czy świeczniki. Pięknie np. wyglądają zwykłe słoiki ale przybrane bawełnianymi  koronkami.
AnitaF
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez elabarbara » Pią Lut 16, 2018 11:19 am

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to jeśli chodzi o styl rustykalny wybrałabym wiązankę i bukiety na stół ze słoneczników. Będą pięknie wyglądać. W zeszłym roku byłam na takim weselu i prezentowało się to cudownie. Co do wyboru wiązanki to zerknij sobie też na rady z tego artykułu: http://amarantkwiaty.pl/bukiety-slubne- ... omponowac/ , z pewnością się przydadzą. Ja wychodzę za mąż dopiero za dwa lata, ale już przeglądam fora i orientuję się w temacie. ;)
elabarbara
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez aga2113 » Pią Lis 16, 2018 3:55 pm

Wydaje mi się że grafika ze słowem Bożym będzie najlepszą dekoracją sali weselnej :)
aga2113
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>