przyjęcie po ślubie-brak orkiestry i dj'a

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

przyjęcie po ślubie-brak orkiestry i dj'a

Postprzez vendi26 » Czw Mar 05, 2015 5:38 pm

Witam!
Bierzemy z narzeczonym ślub konkordatowy,jednak nie organizujemy wesela,a przyjęcie dla ok. 25 osób (ok 6-7 h). Nie mamy dj'a ,ani zespołu-czyli brak oprawy muzycznej. Muzykę chcieliśmy puścić z płyt i jeśli ktoś będzie miał ochotę potańczyć to nie ma problemu.
I teraz pojawia się pytanie- czy na takim przyjęciu mamy zatańczyć pierwszy taniec czy to przywilej tylko dla pary młodej ,która robi wesele? I pytanie numer dwa-czy jest tutaj ktoś,kto miał sytuację podobną do naszej tj skromne przyjęcie i muzyka z płyt? Jak u Was wyglądała atmosfera?
vendi26
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: przyjęcie po ślubie-brak orkiestry i dj'a

Postprzez Kwiatek_D » Czw Kwi 02, 2015 11:19 am

Nie byłam jeszcze na takim maleńkim weselu. U mnie będzie super zespół - zajmą się oprawa muzyczną, oczepinami i ogólnie będa mieli za zadanie zabawiać gości :) Bawiłam się z nimi juz na kilku weselach i bardzo mi się ich praca podobała. Wokalnie sa również bardzo utalentowani :)

Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez REAListka » Czw Kwi 02, 2015 11:28 am

Kwiatek co to za zespół?
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL][URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-260920150060.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
REAListka
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez pannamigotka88 » Wto Cze 30, 2015 4:13 pm

Wesele bez muzyki i zabawy?  No chyba, że to jakieś małe przyjęcie będzie. Ale jakoś tak dziwnie.
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Czw Lis 26, 2015 2:40 pm

I jak rozwiązałaś problem? :)
My mieliśmy tylko ślub cywilny ale zrobiliśmy wesele na 120osób
Awatar użytkownika
StasiaK
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Tabaluga » Wto Gru 29, 2015 9:01 am

Wesele bez DJ choćby to faktycznie dziwny pomysł, chyba że chcecie ułożyć playlistę wcześniej, a przyjęcie ma potrwać max do 19 ;p.

Według mnie jeśli wyjdziecie na 1 taniec to dacie gościom sygnał, że mogą/powinni tańczyć. Po to przecież jest pierwszy taniec
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Harika » Wto Lip 05, 2016 3:21 pm

Raz bylam na malutkim przyjeciu po slubie cywilnym, ktore trwalo do 22h00.
Muzyka puszczana byla z laptopa, byl parkiet i miejsce do tanczenia. Byl tez pierwszy taniec pary mlodej calkowicie zaplanowany i z piekna choreografia. Gosci ok 40 osob.
Iiii... bylo to najgorsze wesele na jakim bylam! Zdecydowanie zabraklo wodzireja, ktory zapraszalby gosci do zabawy. Nikt nie tanczyl, poza paroma osobami, ktore chwilke poplasaly na parkiecie po pierwszym tancu pary mlodej.
Moim zdaniem nie chodzi o ilosc zaproszonych osob, czy o to, ze slub jest koscielny lub cywilny, bo to nie ma wplywu na zabawe podczas przyjecia. Potrzebny jest zdecydowanie dobry wodzirej/dj/orkiestra.
Po tym przyjeciu goscie wyszli zniesmaczeni, cale popoludnie i wieczor przesiedzili praktycznie na dworze. A kto chcial to podchodzil do laptopa i zmienial muzyke... zawiedzeni byli nawet najblizsi: rodzice, rodzenstwo pary mlodej uwazajac wesele siostry na najnudniejsze na jakim byli.
Moim zdaniem albo sie robi sam obiad i posiedzenie przy stole, albo sie robi wesele do bialego rana z tancami. Niestety takie posrednie wyjscie (czesto spowodowane brakiem $) jest chyba najgorsze... Kojarzy mi sie to troche z dyskotekami szkolnymi. Goscie ledwo co sie rozkreca na parkiecie, a tu juz koniec imprezy.
Chyba najlepsze w takiej sytuacji jest po prostu zaproszenie gosci na uroczysty obiad, a wieczorem wyjscie ze znajomymi do klubu.
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Wilku » Wto Lip 12, 2016 10:21 pm

W zeszłym roku byłam na podobnym weselu. Gości było ok. 30 (liczę tylko dorosłych, bez ganiających dookoła maluchów). Para młoda tworzyła playlistę razem ze swoimi dziećmi i puszczali ją z laptopa podłączonego do dwóch sporych głośników. Za parkiet robiła mała wydzielona poza salą jadalną weranda. I szczerze mówiąc było to jedno z lepszych wesel, na jakich dane mi było się bawić. To kwestia tego, że skromne grono zaproszonych składało się głównie z osób, które dobrze się znały, co samo w sobie nakręcało zabawę. Starsze pokolenie nie potrafiło usiedzieć w miejscu, szczególnie, że młodzi dobrze dobrali utwory do tańca. Samo przyjęcie skończyło się dość szybko, bo ledwo po 22 ze względu na obecność małych dzieci młodej pary, które były zmęczone nadmiarem wrażeń.
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez KMP » Pią Lip 15, 2016 10:56 pm

W takiej sytuacji jak piszesz - kameralnie i praktycznie wszyscy się dobrze znali to nawet szkoda wydawać tych pieniędzy na zespół, widać że młodzi bardzo dobrze się spisali i prawidłowo ;)
KMP
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>