Antykoncepcja

facetom wstęp WZBRONIONY; ploteczki i rozmowy na luzie, o pożyciu, radościach i problemach

Antykoncepcja

Postprzez Mish » Sob Sty 31, 2015 9:36 pm

Dziewczyny, zastanawiam się nad powrotem do brania pigułek. Jak się zabezpieczacie? Wolicie pigułki czy może raczej stawiacie na inne metody? Co radzicie?
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Antykoncepcja

Postprzez zakręconaOla » Nie Lut 15, 2015 9:36 pm

Zdecydowanie tabletki. Robiłaś już jakieś badania u ginekologa czy dopiero planujesz iść?? Usiądź sobie w domku na spokojnie i przemyśl o co byś chciała zapytać jakie masz wymagania co do antykoncepcji, bo są różne rodzaje tabletek w zależności od twoich potrzeb. Zrób badania hormonalne, zastanów się czy poza tym, że tabletki mają Cię chronić przed ciążą chciałabyś żeby działały też na PMS, a może jesteś uczulona na estrogeny i potrzebujesz tabletek jednoskładnikowych. To są bardzo ważne kwestie, warto je podjąć ze swoim ginekologiem.
zakręconaOla
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez margolcia29 » Wto Maj 26, 2015 3:00 pm

Ja polecam implant antykoncepcyjny, super sprawa wszczepiasz pod skore i masz na 3 lata spokoj:)
margolcia29
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Malka » Pon Lis 06, 2017 9:54 pm

Ja biore obecnie tabletki belara.. lekarz mi je przepisal jako 4 na probe bo po poprzednich zle sie czulam.. teraz byl strzal w dziesiatke bo czuje sie rewelacyjnie :)
Malka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Między nami kobietami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>