Panny Młode 2016 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2016 :)

Postprzez bach » Sob Sty 16, 2016 6:35 pm

ha! mój sklep :) cieszę się, że też Ci się tam spodobało :)
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez giovanedonore » Śro Sty 27, 2016 10:39 am

Dziewczyny,
Dawno mnie tu nie było...
Ale muszę się Wam pochwalić, mam TO!

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... ca7216ed9b
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270820160560.png[/IMG] [/URL]
giovanedonore
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez groszkowa » Czw Sty 28, 2016 10:10 am

Witam wszystkie nowe PM :)
Bardzo dawno mnie tu nie było :D Niedługo zaczynamy maraton ślubny :) która pierwsza ?? :)

Giovane piękna suknia :)

U mnie przygotowania idą do przodu, kupiłam suknię, w marcu zaczynamy nauki przedmałżeńskie, wybraliśmy już zaproszenia. Musimy tylko listę gości dopracować.
Dostałam zaproszenie na degustację przedślubną do sali Balkon, któraś się wybiera ? :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez beatusia » Pią Sty 29, 2016 10:40 am

Hej
Jestem tutaj nowa
Ślub mam 20 lutego
Przygarniecie do grona swojego?
beatusia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez bach » Pon Lut 01, 2016 8:33 am

Witaj beatusia :)

Jasne, że możesz dołączyć i chyba będziesz z nas pierwsza po wszystkim :)

Super sukienka giovanedonore! ja już się nie mogę doczekać aż będę się umawiać na dopasowywanie mojej :)
A u nas wszystko zaczyna nabierać tempa. Już niecałe 4 miesiące, więc ostatnia prosta. Zaproszenia prawie już rozdane, dzisiaj idziemy załatwiać obrączki. Zaczynam powoli ustalać wszystko już tak ostatecznie. Szukam właśnie kogoś do makijażu - w sumie sama nie wiem co chce w tej kwestii :D byłyście na jakichś próbnych makijażach i polecacie kogoś? i w jakich cenach macie makijaże?
Musimy się jeszcze za ciasta zabrać i za garnitur i chyba będzie już luz :)
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez groszkowa » Pon Lut 01, 2016 11:20 am

Bach dziewczyny z forum polecały bardzo Marię Babiarz, moja siostra zaryzykowała i też ją wybrała. Bardzo podobał mi się makijaż który zrobiła.
Koszt makijażu ślubnego to około 100-120 - próbny i 150 ślubny.
Mnie malowała p. Ula (nie pamiętam nazwiska :( ) i zapłaciłam 50 zł za zwykły makijaż, powiedziała mi że za ślubny bierze 80 zł, a wcale gorzej od siostry nie wyglądałam :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ola_2506 » Pon Lut 01, 2016 11:48 am

U mnie też wszystko zaczyna napierać tempa :-) za tydzień mam przymiarkę sukni, obecnie jestem na etapie ustalania oprawy muzycznej ślubu i wyborze  kwiatów.. czekamy też na zaprozenia i juz niedługo będziemy jeżdzić po gościach :) jednak największą uwage teraz poświęcam na dekoracje i takie małe szczegóły więc ciągle cos kupuję, żebym później o niczym nie zapomniała ;-)
Ostatnio edytowany przez ola_2506, Wto Lut 02, 2016 7:49 am, edytowano w sumie 1 raz
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-250620160060.png[/IMG]
ola_2506
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez bach » Pon Lut 01, 2016 1:33 pm

groszkowa - a jak z trwałością makijażu od pani Marii? jak czytam, że makijaż trzyma się bez błyszczenia całą noc to coś mi się wierzyć nie chce patrząc na moją skórę :D
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez groszkowa » Wto Lut 02, 2016 2:48 pm

Mojej siostrze trzymał się do następnego dnia bo nie raczyła go zmyć na noc :) co do trwałości nie mam zastrzeżeń, oczywiście na oczach bez zarzutu, z policzków po intensywnych tańcach prawie nie było śladu makijażu
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez bach » Śro Lut 03, 2016 8:13 am

Zamówiliśmy w tym tygodniu obrączki i muszę Wam powiedzieć, że opłaca się robić u takich zwykłych złotników. Zamówiliśmy sobie wzór podobny do wzoru z Apartu i cenowo różnica jest około 1000zł przy tej samej próbie złota i masie takiej samej lub większej. Już nie mogę się doczekać, aż będą gotowe :) no i umówiłam się z panią Marią Babiasz na próbny makijaż. A teraz jeszcze szukam cukierni i zaczynam wyłapywać nieogarnięte rzeczy :D
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Śro Lut 03, 2016 3:12 pm

bach napisał(a):Zamówiliśmy w tym tygodniu obrączki i muszę Wam powiedzieć, że opłaca się robić u takich zwykłych złotników. Zamówiliśmy sobie wzór podobny do wzoru z Apartu i cenowo różnica jest około 1000zł przy tej samej próbie złota i masie takiej samej lub większej. Już nie mogę się doczekać, aż będą gotowe :) no i umówiłam się z panią Marią Babiasz na próbny makijaż. A teraz jeszcze szukam cukierni i zaczynam wyłapywać nieogarnięte rzeczy :D

Hej my też planujemy zakupić poza sieciowymi jubilerami. A gdzie zamawiałaś? Mi się podobają takie zwykłe na 5-7 mm ścięte na prosto nie zaokrąglone. A Wy jakie wybraliście :)
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez bach » Śro Lut 03, 2016 4:45 pm

My wybraliśmy wzór podobny do tego. A robi nam złotniczka znajoma mojej mamy, więc pewnie trochę łagodniej nas policzyła ale różnica ponad 1000zł to spora różnica :D A zakład ma na rogu Zielińskiego i Piłsudzkiego nazywa się Andel chyba.
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez agucha90s » Śro Lut 03, 2016 8:59 pm

my mieliśmy troche swojego złota i troche dokupiliśmy, obrączki robimi u złotnika w kobierzycach w sumie obrączki wyniosą nas 1000zl :) wybraliśmy klasyczne obraczki 6mm z wyoblonym wnętrzem tak aby nam sie lepiej nosiło:) jestem zadowolona i tez nie mogę się doczekać kiedy je pojedziemy je odebrac :)
ostatnio naszły mnie złe myśli, że duzo gosci nam odmówi uczesteniczenia w naszym dniu... oczywiście Mój R. twierdzi że panikuje ale...a jesli tak będzie? :(
ja 3 lata temu bylam mialam make-up wykonany przez p.Marię, jako świadkowa - nawet spoko, trwałość makijażu taka sama jak ten za połowę mniej, uważa że trochę za dużo kasy sobie liczy...
kiedy wybieracie się na próbny? ja już jestem umowiona na maj- miesiac przed slubem.. nie wiem czy to nie za pozno i nie umowic się np. w kwietniu.... co radzicie?
agucha90s
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Schola83 » Czw Lut 04, 2016 10:45 am

agucha90s napisał(a):my mieliśmy troche swojego złota i troche dokupiliśmy, obrączki robimi u złotnika w kobierzycach w sumie obrączki wyniosą nas 1000zl :) wybraliśmy klasyczne obraczki 6mm z wyoblonym wnętrzem tak aby nam sie lepiej nosiło:) jestem zadowolona i tez nie mogę się doczekać kiedy je pojedziemy je odebrac :)
ostatnio naszły mnie złe myśli, że duzo gosci nam odmówi uczesteniczenia w naszym dniu... oczywiście Mój R. twierdzi że panikuje ale...a jesli tak będzie? :(
ja 3 lata temu bylam mialam make-up wykonany przez p.Marię, jako świadkowa - nawet spoko, trwałość makijażu taka sama jak ten za połowę mniej, uważa że trochę za dużo kasy sobie liczy...
kiedy wybieracie się na próbny? ja już jestem umowiona na maj- miesiac przed slubem.. nie wiem czy to nie za pozno i nie umowic się np. w kwietniu.... co radzicie?

Hej też słyszałam dobre opinie na temat tego jubilera w Kobierzycach. A co to znaczy że obrączki będą miały wyoblone wnętrze?
Co do próbnego makijażu myślę, że maj wystarczy i tak raczej nie będziesz zmieniać osoby która zrobi Ci make up tylko ewentualnie mowiesz jej co CI się mniej podoba w tym wykonaniu i co musi poprawić. Im później tym lepiej zapamięta o co prosiłaś :)
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Czw Lut 04, 2016 11:06 am

A tak z innej beczki jaki macie pomysł na podziękowania dla Rodziców i bedziecie miały księge gości?
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez agucha90s » Sob Lut 06, 2016 5:17 pm

@Schola83 to znaczy że będą soczewkowe, :) mierzyliśmy z R. soczewkowe i zwykłe i  powiedziałam, że nie chce innych tylko soczewkowe, są bardzo wygodne :) ale to wszystko okaże się jak już będziemy nosić je codziennie :)
teraz mam inny problem...
Siostra odmówiła mi bycia moją swiadkową... :( jak rozmawialam z nią o powodach to powiedziała że nie i tyle...kiepska sytuacja... :/
muszę szukać nowej swiadkowej...
agucha90s
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez bach » Pon Lut 08, 2016 7:18 am

No to rzeczywiście lipa trochę na chwilę przed ślubem szukać kogoś nowego, tym bardziej jak się nie brało takiej możliwości pod uwagę, i do tego siostra...

My za to męczymy się z ostatnimi zaproszeniami i rozdajemy powoli, ale mam jeszcze dwa do wypisania i nie wiem dla kogo - czy moje
kuzynki, z którymi kontakt mam mniej niż sporadyczny (ich mama będzie) czy kuzynom mojej mamy, z którymi mam większy kontakt, ale mogę tylko 2 z 4 braci zaprosić, bo mamy ograniczenia w ilości miejsc i noclegów.

Księgi gości nie będziemy mieć, bo mój nie chce, a mi to obojętne jakby jemu też było obojętne to pewnie byśmy mieli, ale jak nie chce to ja się kłócić nie będę :)

A co do podziękowań dla rodziców to zastanawiamy się coraz bardziej nad tym i chyba zrobimy albumy z naszymi zdjęciami od dziecka do dorosłego i do tego pewnie jakieś smakołyki, dobry alkohol, kwiatek i damy rodzicom standardowo koło północy, ale chyba bez tańcowania w kółeczkach i tych całych ceregieli, ale o tym jeszcze nie rozmawialiśmy dokładnie :)
bach
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Pon Lut 08, 2016 12:40 pm

Można zrobić tak, że wręczysz zaproszenie na ilośc osób a nie imienne np. Rodzicom tyc kuzynów i powiedźcie, żeby porozmawiali między sobą i zdecydowali którzy synowie chcą iść a którzy nie.

Moja koleżanka tak robiła, bo tez nie miała już możliwośc zaproszenia wszystkich z danej rodziny więc ręczyła starszyźnie aby zadecydowali w domu kto idzie a kto nie.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Schola83 » Pon Lut 08, 2016 2:16 pm

agucha90s napisał(a):@Schola83 to znaczy że będą soczewkowe, :) mierzyliśmy z R. soczewkowe i zwykłe i  powiedziałam, że nie chce innych tylko soczewkowe, są bardzo wygodne :) ale to wszystko okaże się jak już będziemy nosić je codziennie :)
teraz mam inny problem...
Siostra odmówiła mi bycia moją swiadkową... :( jak rozmawialam z nią o powodach to powiedziała że nie i tyle...kiepska sytuacja... :/
muszę szukać nowej swiadkowej...

To rzeczywiście kiepsa sytuacja... Przynajmniej była z Tobą szczera. A nie masz jakiejś koleżani?

Ja mam taki problem, że Moi Rodzice nie chcą abym robiła Wesele i nie pozwolili mi zaprosić Rodziny - nawet Babci nie mogę zaprosić... I teraz nie wiem czy mam ich zapraszać mimo wszystko, czy wyslać tylko powiadomienie/ zawiadomienie czy nic nie wysyłać... Ahhh to życie !
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Chinczka » Nie Lut 14, 2016 1:59 pm

Witajcie,

od pewnego czasu przeglądam wasze wpisy, a dziś postanowiłam dołączyć do waszego grona :) Mój termin ślubu to 20.08.2016 r. Jeśli chodzi o organizację, to zespół już mam zaklepany Dj + wokalistka, sala również zarezerwowana - Zajazd Banderoza w Skałce, niedaleko Wrocławia. Obecnie jestem na etapie poszukiwania sukni i z tym mam ogromny problem. Dawno postanowiłam , że wypożyczę suknię, gdyż nie widzę sensu jej zakupienia, jednak okazuje się, że salony wrocławskie, nie mają w tym temacie nic ciekawego do zaoferowania, tym bardziej w rozsądnej cenie. Myślę więc nad uszyciem sukni i stąd moje pytanie do Was. Czy macie doświadczenie osobiście bądź znacie kogoś kto szył suknię ślubną i możecie polecić mi krawcową, która się tego podejmuje?

Pozdrawiam. :)
Chinczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>