Lidkaa 28.06.2014 :)

opisy, zdjęcia, podziękowania, relacje z dnia ślubu i wesela, dla tych szczęśliwców już "po"

Lidkaa 28.06.2014 :)

Postprzez kasienka » Sob Cze 28, 2014 10:40 am

Kochana, wszystkiego najlepszego dla Was na nowej drodze życia! Abyście zawsze byli tacy szczęśliwi jak dziś!

Awatar użytkownika
kasienka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: ie

Re: Lidkaa 28.06.2014 :)

Postprzez Balerina » Sob Cze 28, 2014 12:10 pm

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze, zycze wam pieknego dnia i jeszcze piekniejszego zycia razem

Awatar użytkownika
Balerina
kocham to forum? :)

Postprzez justina_ » Sob Cze 28, 2014 3:03 pm

Lidko! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Samych wspanialych chwil, milosci. Niech ten dzien będzie tym wymarzonym i najszczęśliwszym w Waszym życiu:)

Awatar użytkownika
justina_
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez aluzja » Sob Cze 28, 2014 5:19 pm

Lidzia wszystkie go naj naj na nowej drozdze zycia !!!!!!!!

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez Amaire » Sob Cze 28, 2014 6:52 pm

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Mam nadzieję, że wszystko idzie zgodnie z planem :)
Sto lat i duuużo miłości :*

Awatar użytkownika
Amaire

Miejscowość: Kraków

Postprzez Anjee2206 » Nie Cze 29, 2014 11:06 am

Lidka, wszystkiego co najpiękniejsze na Nowej drodze życia, szczęścia miłości cierpliowści, zrozumienia i oby każdy dzień w Waszym życiu był taki piękny jak wczoraj :)))

Awatar użytkownika
Anjee2206

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez elrosa » Nie Cze 29, 2014 11:10 am

Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego ślubu! Dużo szczęścia i miłości :)
Awatar użytkownika
elrosa

Postprzez M&B » Nie Cze 29, 2014 7:59 pm

Samych cudownych chwil na nowej drodze życia, duuużo szczęścia i miłości!

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez kaasica » Nie Cze 29, 2014 8:55 pm

Kochana Lidko,
Życzę Wam wszystkiego najlepszego, pomyślności, miłości, szacunku, niech Wam się w życiu cudownie wiedzie, kochajcie się! Cudownych wspomnień z wesela, mam nadzieje, że wszystko Wam się udało :)
Wszystkiego dobrego!

Awatar użytkownika
kaasica

Postprzez natka2014 » Pon Cze 30, 2014 6:31 am

Lidka wszystkiego najpiękniejszego na Nowej Drodze życia! Jak najwięcej szczęścia, miłości i wzajemnego szacunku!
Awatar użytkownika
natka2014

Postprzez klinola » Pon Cze 30, 2014 9:58 am

Duuuużo miłości i powodzenia na nowej drodze życia:)

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Moderator » Pon Cze 30, 2014 11:16 am

pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Postprzez Wredota » Pon Cze 30, 2014 3:01 pm

Wszystkiego dobrego, mnóstwo miłości! :)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez Lali » Pon Cze 30, 2014 3:04 pm

Miłości, zdrowia i radości każdego dnia.... kochajcie się tak jak dotychczas :). Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) ( na szczęście)

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez Makowa_Panna » Pon Cze 30, 2014 8:01 pm

Życzę Wam wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, miłości i cierpliwości. Oby każdy dzień na tej nowej, wspólnej drodze życia był tak piękny jak dzień Waszego ślubu :*

Awatar użytkownika
Makowa_Panna

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Lidkaa » Śro Lip 02, 2014 10:09 am

Dziękujemy bardzo! :)
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Namarie » Śro Lip 02, 2014 6:34 pm

Dużo wspaniałych i szczęśliwych lat razem życzę :)
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Novi » Czw Lip 10, 2014 6:55 am

Dużo miłości, szczęścia i uśmiechu na każdy dzień, gratuluję serdecznie!!!

Awatar użytkownika
Novi
super gaduła
super gaduła

Postprzez Lidkaa » Sob Sie 23, 2014 8:11 am

Też zamieszczę swoją relację :)

Piątek 27.06.
Piątek był bardzo ruchliwym i pracowitym dniem, obudziłam się o 7 w świetnym humorze :) na  9 pojechałam do świadkowej Dawida zrobić jej paznokcie, koło 11 wróciłam do domu i zabrałam się za sprzątanie, trochę długo mi to czasu zajęło bo ruch jak na dworcu, bez przerwy ktoś przychodził z telegramem i z kwiatkami i już stres powrócił :p następnie pojechałam do Dawida poszykować jemu i tacie stroje i tam też znajomi wchodzili i wychodzili :) jak już wszystko było gotowe, zaczęliśmy zawozić napoje i alkohol na salę, na 18 poszliśmy do spowiedzi i po mszy do księdza, tam jeszcze z nim pożartowaliśmy i powiedział że mamy się niczym nie denerwować bo on nam będzie podpowiadał co i jak :p jak wróciliśmy do domu to nawet czasu nie mieliśmy żeby się najeść bo już się schodzili na trzaskanie szkła co mnie trochę zdenerwowało bo nie miałam czasu żeby stać na dworze z miotłą bo jeszcze podziękowań dla gości nie miałam skończonych, ale mój tata powiedział że mam iść i dzielnie wycinał karteczki z napisem dziękujemy i przyczepiał do cukierków, gdyby nie on chyba do rana bym walczyła :) położyłam się spać koło 1 i ze zmęczenia zasnęłam od razu :)
Sobota 28.06
Z uwagi na to że ślub mieliśmy wcześnie bo na 14.30 to o 6 wstałam, nie czułam w ogóle zmęczenia i niewyspania :) szybka kąpiel i na 8 do fryzjera, fryzura wyszła super bardzo mi się podobała, tam dziewczyny złożyły mi życzenia, kopniak na szczęście i na makijaż :) na makijażu już zupełnie nerwy odpuściły robiła  mi go dobra znajoma więc starała się mnie rozluźnić i jej wyszło! :) niestety gdy wracałam do domu zaczął kropić deszcz ale jakoś specjalnie się tym nie przejęłam bo stwierdziłam że i tak nic i nikt nam nie zepsuje tego dnia! :) wróciłam do domu, uszykowałam biżuterię, podwiązkę i wszystko inne co miałam na siebie włożyć, poszłam do mamy do pokoju gdzie szykowała rzeczy do siebie i taty i rozmowa z nią naprawdę mi pomogła :) trochę pokręciłam się po domu i wybiła godzina 13.00 czyli czas zacząć ubieranie :) jak już siostry wsunęły na mnie suknię to było po mnie, ogarnęła mnie taka panika i stres że nie mogłam się ogarnąć :/ więc mama znowu przyszła z pomocą i zrobiła mi małego drinka  który odziwo pomógł trochę :p o 13.30 pojawił się mój przyszły mąż zaraz za nim fotograf i kamerzysta Dawid stanął jak wryty jak mnie zobaczył :p spojrzałam na bukiet i był przepiękny, wyszedł lepiej niż na zdjęciu które zaniosłam do kwiaciarni,  jak mu przypinałam butonierkę o tylko szepnął że pięknie wyglądam i za to dostał buziaka :)  zaczęło się błogosławieństwo, rodzice i chrzestna Dawida się rozkleili i widziałam że Dawid też że zabrakło jego mamy, mi też się łezka zakręciła ale fotograf szybko rozładował atmosferę :) po błogosławieństwie było podziękowanie. Po wszystkim rodzicie i kamera wyruszyli do kościoła a my udaliśmy się na cmentarz zawieść kwiaty i zapalić znicz na grobie mamy Dawida i mojego dziadka.  Gdy przyjechaliśmy pod kościół goście już się zjeżdżali, każdy kto przechodził to mówił że pięknie wyglądamy więc uśmiech nie schodził i najlepsza niespodzianka, stoimy pod kościołem i widzę że idzie Pani i w ręce trzyma futerał a w środku domyśliłam się że skrzypce..  marzyły mi się zawsze na ślubie. Byliśmy przekonani że załatwił to mąż Dawida chrzestnej bo jest organistą, do tego ma swój zespół muzyczny i byliśmy pewni że to on, co się okazało na Sali? Że to moja mama!! Była za to przez nas wyściskana i wycałowana bo obydwoje mieliśmy łzy w oczach jak skrzypaczka zagrała na ślubie :) do dzisiaj codziennie jej dziękuję za taką niespodziankę i pewnie jeszcze będę dziękować nie raz :) no i się zaczęło, Dawid poszedł pod ołtarz bo prowadził mnie tata. Msza przebiegała bardzo fajnie, ale myślałam że serce mi wyskoczy! :p przyszedł czas przysięgi, wszystko poszło sprawnie, w ogóle zapomniałam o gościach byliśmy tylko my i ksiądz :) oczywiście Dawid pierwsze co to wziął swoją obrączkę ale ksiądz go odpowiednio nakierował :p po mszy podpisanie dokumentów i zostaliśmy mężem i żoną :) wyruszyliśmy na salę, po drodze dzieciaki nas zatrzymywały i zostały obsypane cukierkami :) na Sali przywitanie chlebem i solą, życzenia, toast i pierwsze gorzko :) po obiedzie przyszedł czas na pierwszy taniec, było już bez stresu, i wszystko fajnie wyszło :) po 2 bloku muzycznym pojechaliśmy na zdjęcia, było po prostu świetnie, fotograf i kamerzysta to bardzo luźni goście, rzucali takimi tekstami że cały czas był śmiech :) sami też powiedzieli że bardzo fajnie się z nami pracuje :) godzina na zdjęciach i wróciliśmy na salę, zabawa była udana, do 5 rano :p goście bardzo zadowoleni, w roli głównej oczywiście literki, podziękowania i księga gości :) po 6 szliśmy spać, obudziliśmy się około 11, szykowanie i na 15 na poprawiny które trwały do 21 już na luzie i bez stresu :)  był to najpiękniejszy dzień w naszym życiu i lepszego sobie nie mogliśmy wymarzyć :)

Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Allana » Sob Sie 23, 2014 7:51 pm

Śliczna panna młoda :). Mama zrobiła Wam wspaniałą niespodziankę. Skrzypce na ślubie były i u mnie bo to zawsze było moje marzenie. Wszystkiego najlepszego i dużo, dużo miłości!

Awatar użytkownika
Allana

Następna

Wróć do Forumowe małżeństwa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>