profesjonalne dekoracje

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

profesjonalne dekoracje

Postprzez marq » Pon Wrz 06, 2004 1:03 pm

firma Costa z wroclawia jets bardzo znana na Dolnym slasku, ale czy jest jakas tansza, ktora tez robi takie ladne dekoracje z balonow?
Awatar użytkownika
marq
świeżutko na forum
świeżutko na forum

tansze?

Postprzez Emma » Wto Wrz 07, 2004 12:18 pm

Wiesz, ale tansze nie znaczy lepsze.... raczej trzeba poszukac czegos skromniejszego, ale solidnie wykonanego, zeby balony po 3 godzinach nie sflaczaly, a juz takie weselne dekoracje widzialam, niestety :smiech:
Awatar użytkownika
Emma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Tańsze i dobre dekoracje

Postprzez Koko » Pon Wrz 27, 2004 6:38 pm

Jest tańsza i dobra firma - reklamuje się w tym wortalu  :D

http://przewodnikmp.pl/ogloszenia/karolewski/index.html
Koko

Postprzez Polin » Nie Paź 10, 2004 3:50 pm

Jest tansza firma, ktora laczy w swoich dekoracjach nie tylko balony jak Costa czy same dekoracje kwiatowe jak ta podana przez poprzedniczke.  Firma jest prowadzona przez 2 mlode dziewczyny, ich dekoracje skladaja sie z balonow, kompozycji kwiatowych, girland i bibul. Sa tansze niz Costa. Znam tylko tel
0608/685-116. Znajomy u nich robil i byl bardzo zadowolony.
Pozdrawiam
Polin

Postprzez Gość » Czw Paź 28, 2004 8:44 pm

:D  Dekoracje z balonów i tkanin - konkurencyjne ceny - Gaudeo Studio  :D

http://przewodnikmp.pl/ogloszenia/karolewski/index.html
Gość

Postprzez gość » Pią Gru 02, 2005 10:06 am

Właśnie jestem po podpisaniu umowy na dekorację sali
firma COSTA nie oferuje tylko balonów będę miała podwieszony sufit z fizelin, balony z tiulem i lampkami serce z tiulu i róż itp. Widziałem zdjęcia u nich w firmie mnustwo zdjęć sal i faktycznie większość dekoracji to same balony ale oni robią to co klient sobie życzy.
pozdrawiam
Ps. A co do Gaudeo to nie podobała mi się ich oferta
gość

Postprzez miska » Pon Gru 05, 2005 12:59 am

gość napisał(a):Właśnie jestem po podpisaniu umowy na dekorację sali
firma COSTA nie oferuje tylko balonów będę miała podwieszony sufit z fizelin, balony z tiulem i lampkami serce z tiulu i róż itp. Widziałem zdjęcia u nich w firmie mnustwo zdjęć sal i faktycznie większość dekoracji to same balony ale oni robią to co klient sobie życzy.
pozdrawiam
Ps. A co do Gaudeo to nie podobała mi się ich oferta

Oj, to dziwne co mowisz, bo wlasnie ogladalam strone Hadeo i ich dekoacje nie ustepuja moim zdaniem tym z Costa, a do tego takich pieknych w plenerze i z wyczuciem, to w Costa na przyklad na stronie niw widzialam.
Costa to klasa, wiadomo, ale jak piszesz ze Ci sie Gadeo sie podoba, to mam wrazenie, ze nie bylas wcale na ich pieknej stronie albo ze po prostu pracujesz w Costa, bo wierzyc sie  nie chce. A ja akurat w Costa zamawiam dekoracje, ale takich rzeczy bym si enie odwazyla napisac, bo to zaraz pachnie dywersja.
Tak to pisze na marginesie, bo weszlam na chwile i innego forum i tam bylo mnostwo takich podpier... konkurencji i bardzo tego nie lubie.
Jesli tak nie jest to sory z gory, ma prawo Ci si enie podobac, ale napisz wtedy dlaczego?
haj  
:D
miska

Postprzez dusiak » Pon Sty 30, 2006 3:13 pm

Czesc, a kto byl na targach wczoraj i widzial sciane z balonow Costa? Ale czad, ja mysle ze to fortune kosztuje, ale efekt z niczym nieporownywalny chyba. Jak dadza jutro fotoreportaz to napewno bedzie widac, ja sobie wyobrazialm, ze taka sciana moze stac tez za dworze, ale robi wrazenie!
dusiak

Postprzez Gość » Pon Sty 30, 2006 5:52 pm

Ściana była super!!! dekoracja Hali też robiła ogromne wrażenie!!!

Myślę, że można pisać wiele na forum bo forum wszystko przyjmie ale odwiedźcie Gałdeo, Dekora i Costę odpowiedź bedzie jasna
Gość

Postprzez Gatto » Czw Maj 21, 2009 6:45 pm

Mam pytanie.
Wiecie dziewczyny czy w Costa mozna tak od reki kupic dekoracje na samochod. Czy tylko przez internet?
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto
kocham to forum? :)

Miejscowość: Haga

Postprzez groszki » Czw Maj 21, 2009 6:47 pm

zalezy jakie, takie najprostsze można i nawet jest spory wybór :)
Awatar użytkownika
groszki
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez florystka1987 » Czw Maj 21, 2009 6:48 pm

mozna kochana np na karmelkowej maja swoje stoisko na giełdzie
nie ma nic bardziej radujacego jak widok panny mlodej zachwyconej własna wiazanka i dekoracjami
florystka1987
super gaduła
super gaduła

Postprzez Gatto » Czw Maj 21, 2009 6:48 pm

szukam czegos na przyssawkach :)

Awatar użytkownika
Gatto

Postprzez florystka1987 » Czw Maj 21, 2009 7:08 pm

na przyssawkach masz auto korsa
nie ma nic bardziej radujacego jak widok panny mlodej zachwyconej własna wiazanka i dekoracjami
florystka1987
super gaduła
super gaduła

Postprzez Gatto » Czw Maj 21, 2009 9:00 pm

florystka1987 napisał(a):na przyssawkach masz auto korsa

chyba nie rozumiem :)

Awatar użytkownika
Gatto

Postprzez florystka1987 » Pią Maj 22, 2009 10:29 am

to takie jakby wielkie przzyssawki z gabka możesz sobie pobijac w nie kwiatki owoce maskotki co ci sie podoba a potem ściągnać z auta i postawic np. na sali
florystka1987
super gaduła
super gaduła

deko

Postprzez aala » Pią Maj 22, 2009 3:14 pm

Tych firm dekorującimage file name: 2kb41a52af1d.jpgych jest na DolnymŚląsku ostatnio sporo, wiec jest wybór...taką udekorowaną sale widziałem u mojej koleżanki naślubie, podobno robili DamRaf cos takiego...
Ostatnio edytowany przez aala, Wto Sie 18, 2009 6:39 pm, edytowano w sumie 1 raz
hihi
aala
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: ww

tansze

Postprzez Agucha » Pią Cze 12, 2009 2:50 pm

tez wydaje mi sie ze tansze nie znaczy lepsze. Raczej logicznie jest odwrotnie. Jesli juz ktos decyduje sie na dekoracje to musi sie liczyc z tym ze koszty sa naturalna koleja rzeczy. Zreszta taka wartosc rynkowa materiałów tez jest wysoka, ostatnio nawet orientowałam sie jaka jest cena baloników koło 50 gr za sztukę, wydaje mi się ze to troche wychodzi za np 200 balonów:)
a zreszta sa chyba rózne balony, metaliczne itp. wiec raczej ładniejsze bedą droższe
miłość wszystko zwycięży
Agucha
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez gloriosa1 » Pią Cze 12, 2009 7:56 pm

witam agucha jesteś jedną z nie licznych osób która rozumie to że jeśli chcemy mieć ładne dekoracje to trzeba za to zapłacić.Ale jest spore grono osób które uważają że '' ile może kosztować taki balon'' z regóły ma być dużo i za małe pieniądze.tak i za 500 zł chcieli by ful wypas tak jak ostatnio byli tacy za 700 zł miało być łuk balonowy,brama z balonów,balon strzelający,girlandy balonowe na suficie,dekoracje za młodymi,strioki na stoły,dekoracja na scenie i dwa słupy balonowe po obliczeniach ok 2000.00zł a oni chcieli to za 700 zł.Bo oni nie mają więcej no to jeśli nie ma kasy to trzeba z czegoś zrezygnować a nie że oni chcą poranoja normalnie  :mur:
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>