jakie torty weselne?

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: jakie torty weselne?

Postprzez Vianne Rocher » Śro Sty 08, 2014 11:52 am

moniunia2 napisał(a):Mi torcik będzie robiła mama od szwagra :) a wybrałam taki :
http://www.napaznokciach.pl/wp-content/uploads/2013/01/tort-fioletowy.jpg
tylko, że o jeden poziom mniejszy :D :)

wow piekny, ciekawa jestem kto by mi coś takiego we Wrocławiu zrobil nei za fortune:)

Awatar użytkownika
Vianne Rocher
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez pure.gold » Czw Sty 09, 2014 3:00 am

Vianne Rocher napisał(a):
moniunia2 napisał(a):Mi torcik będzie robiła mama od szwagra :) a wybrałam taki :

wow piekny, ciekawa jestem kto by mi coś takiego we Wrocławiu zrobil nei za fortune:)

zobacz Tortissimę pod Wrocławiem - mają wiele fajnych wzorów, chyba nawet na swojej stronie - niektóre podobne do tego. miałam od nich tort - cena przystępna:)
Awatar użytkownika
pure.gold
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez aluzja » Pią Sty 17, 2014 9:22 am

Ja mam tort w cenie wesela i z jednej strony ciesze sie z tego bo u nas w cukierni tort tej wielkosci kosztuje 1600 zl ( z masy cukrowej) .Ponoc tort ma byc bialy udekorowany zywymi kwiatami.Pytalam cyz moge przyniesc ewentualnie swoje jakies groszki lub cos w tym stylu w kolorze niebieskim i sie zgodzili wiec mam nadzieje ze nie bedzie tragedii. Ah i wybralam sobie stojak na ktorym na stac... bo niektore sa masakryczne :)

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez Vianne Rocher » Pią Sty 17, 2014 12:24 pm

pure.gold napisał(a):

zobacz Tortissimę pod Wrocławiem - mają wiele fajnych wzorów, chyba nawet na swojej stronie - niektóre podobne do tego. miałam od nich tort - cena przystępna:)

Super te torty maja ale nie wiem czy nie za daleko to od nas 36 km....

Awatar użytkownika
Vianne Rocher

Postprzez pure.gold » Pią Sty 17, 2014 12:42 pm

pure.gold napisał(a):

zamów z dowozem - my pojechaliśmy do nich wcześniej zobaczyć katalog, pogadać, kupiliśmy w Jelczu ciasta w ich cukierni, co nas utwierdziło w wyborze, natomiast w dniu ślubu nie musisz nawet o tym myśleć, zresztą, nie ma czasu:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez aluzja » Czw Lut 13, 2014 10:25 pm

pure.gold napisał(a):
pure.gold napisał(a):

zamów z dowozem - my pojechaliśmy do nich wcześniej zobaczyć katalog, pogadać, kupiliśmy w Jelczu ciasta w ich cukierni, co nas utwierdziło w wyborze, natomiast w dniu ślubu nie musisz nawet o tym myśleć, zresztą, nie ma czasu:)

Bylam na weselu w Kartuzach a tort przywieźli z Gdańska  to coś kolo 100 km ja bym chyba nie miała tyle odwagi ale powiem wam ze dojechal w calosci ahhaha

aluzja

Postprzez Allana » Pią Lut 14, 2014 10:27 am

Cukiernie które dowożą torty mają przecież specjalnie przystosowane opakowania i samochody. I doświadczenie w przewożeniu ciast i tortów. Oczywiście że może zdarzyć się po drodze jakiś wypadek, ale równie dobrze może się on zdarzyć po drodze z jednego końca miasta na drugi. Nasz tort jechał blisko 80 km i nic mu się nie stało.

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez b_blonka » Sob Lut 15, 2014 11:45 am

To prawda, nie ma obaw przed dowozem. Firmy sie na tym znają i zawsze przywożą tort w takiej specjalnej chłodni-samochodzie! Do nas też taki duży przyjechał. A musi to byc chłodnika bo przecież jak slub ma sie w lato i jest +30stopni to zaraz by sie rozpłynęła :-) bez obaw kobitki :-)
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Vianne Rocher » Sob Lut 15, 2014 2:20 pm

b_blonka napisał(a):To prawda, nie ma obaw przed dowozem. Firmy sie na tym znają i zawsze przywożą tort w takiej specjalnej chłodni-samochodzie! Do nas też taki duży przyjechał. A musi to byc chłodnika bo przecież jak slub ma sie w lato i jest +30stopni to zaraz by sie rozpłynęła :-) bez obaw kobitki :-)

Nie każdy ma w lato - (w lecie) ślub ale wiadomo zaufam cukierni, wczoraj próbowaliśmy z cukierni królewskiej torcik bardzo dobry ale moj brat lepsze robi...no masakra:)

Awatar użytkownika
Vianne Rocher

Postprzez aluzja » Nie Lut 16, 2014 4:16 pm

Czy któraś z was ma namiary na kogoś kto robi personalizowanie figurki na tort ?

aluzja

Postprzez Sagatka » Czw Lut 27, 2014 9:03 pm

Czy któraś z pm 2014 zamawia torta u jokera?? :)
wyczytałam że w Piotrze i Pawle można kupić ich torty, ale jestem ciekawa czy trzeba całe kupować... no i jakie smaki wybrać :) no i jak to jest z zamawianiem

Awatar użytkownika
Sagatka
super gaduła
super gaduła

Postprzez b_blonka » Czw Lut 27, 2014 10:55 pm

b_blonka napisał(a):To prawda, nie ma obaw przed dowozem. Firmy sie na tym znają i zawsze przywożą tort w takiej specjalnej chłodni-samochodzie! Do nas też taki duży przyjechał. A musi to byc chłodnika bo przecież jak slub ma sie w lato i jest +30stopni to zaraz by sie rozpłynęła :-) bez obaw kobitki :-)

Nie każdy ma w lato - (w lecie) ślub ale wiadomo zaufam cukierni, wczoraj próbowaliśmy z cukierni królewskiej torcik bardzo dobry ale moj brat lepsze robi...no masakra:)

To Twój brat też cukiernikiem jest, czy to jego pasja ???
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez b_blonka » Czw Lut 27, 2014 10:56 pm

aluzja napisał(a):Czy któraś z was ma namiary na kogoś kto robi personalizowanie figurki na tort ?

Hm, a masz zdjecie takich figurek, bo jakos nie moge sobie ich wyobrazic???
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez aluzja » Pią Lut 28, 2014 12:19 am

b_blonka napisał(a):
aluzja napisał(a):Czy któraś z was ma namiary na kogoś kto robi personalizowanie figurki na tort ?

Hm, a masz zdjecie takich figurek, bo jakos nie moge sobie ich wyobrazic???

No to sa takie figurki ktore sobie sam ktos wymysli np podobizny panstwa mlodych

aluzja

Postprzez panna_monika » Pią Lut 28, 2014 7:15 pm

madeline pmka 2013  takie miała, spróbuj do niej napisać :) jeśli nie to mogę na fb poprosić o namiary na dziewczynę która robi coś takiego

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez ansista » Nie Mar 02, 2014 8:26 pm

Sagatka co prawda nei jestem pm2014 ale my mielismy tort z Jokera. Byl to najlepszy tort jaki jadlam w zyciu. Wszystko mozna zalatwic z nimi telefonicznie, ewentualnie na mejla wyslac zdjecia twojego wymarzonego tortu. Ja natomiast wybralam sie do nich bezposrednio, by wszystko dokladnie omowic. Jesli bedziesz zamawiala tort u nich to polecam smak gruszkowy...niebo w gebie. Mielismy jeszcze zurawinowy (smaczny), joker i yyyy nie pamietam jaki byl ostatni bo go nie jadlam:) W kazdym razie wszyscy chwalili i a ceny polowe nizsze niz we Wroc:) Jakbys miala jakies pytania to pisz na priva
Awatar użytkownika
ansista

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez ansista » Nie Mar 02, 2014 8:26 pm

Sagatka co prawda nei jestem pm2014 ale my mielismy tort z Jokera. Byl to najlepszy tort jaki jadlam w zyciu. Wszystko mozna zalatwic z nimi telefonicznie, ewentualnie na mejla wyslac zdjecia twojego wymarzonego tortu. Ja natomiast wybralam sie do nich bezposrednio, by wszystko dokladnie omowic. Jesli bedziesz zamawiala tort u nich to polecam smak gruszkowy...niebo w gebie. Mielismy jeszcze zurawinowy (smaczny), joker i yyyy nie pamietam jaki byl ostatni bo go nie jadlam:) W kazdym razie wszyscy chwalili i a ceny polowe nizsze niz we Wroc:) Jakbys miala jakies pytania to pisz na priva
Awatar użytkownika
ansista

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez achajq » Nie Mar 02, 2014 9:48 pm

..............................
Ostatnio edytowany przez achajq, Pią Cze 19, 2015 10:28 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez panna_monika » Pon Mar 03, 2014 5:38 pm

aluzja napisał(a):Znalazlam juz sama Pania ktora robi na zamowienie ale sama nie wiem czy jest sens zamawiac i placic kupe kasy :/ aczkolwiek sa piekne :(
http://modelinowapasja.blogspot.de/search/label/na%20tort

Właśnie ona robila naszej madeline figurki! :)

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez achajq » Pon Mar 03, 2014 5:43 pm

Ja bym zamowila. Tak jak pisze Monika, to ona robila figurki dla madeline, kosztowaly niezla sumke, ale moim zdaniem warto. Sama sie zastanawiam czy nie zamowic jakas figurke ;)

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>