czy jechać cabrio do ślubu?

przywitajcie sie na forum; Wasze daty ślubu i miejsca wesel, poszukiwania par z tą samą datą ślubu

czy jechać cabrio do ślubu?

Postprzez DominikaLav » Czw Lut 13, 2014 2:02 pm

Cześć wszystkim. Mam dylemat...otóż mam ślub w czerwcu i ciągle zastanawiam się jakie auto wybrać. Marzy mi się Mustang Cabrio ale obawiam się co będzie jeśli będzie padał deszcz...Myślicie, że warto zaryzykować?
DominikaLav
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: czy jechać cabrio do ślubu?

Postprzez BasiaiTomek » Pią Lut 14, 2014 8:41 am

Ja mm ślub w lipcu i też chcę jechać Cabrio do ślubu, będę się modlić o pogodę!:) Deszczu nie biorę w ogóle pod uwagę...Jeśli bardzo Ci zależy to zaryzykuj. Ja nie mam daleko z kościoła na salę weselną jeśli Ty masz to jeszcze to przemyśl. Jeszcze jedno, masz może zdjęcia tego Mustanga? Chętnie zobaczę, może też się skuszę:)
BasiaiTomek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez DominikaLav » Pią Lut 14, 2014 1:19 pm

Ja też nie mam zbyt daleko na salę weselną (ok. 1,5km) W sumie w czerwcu jest z reguły ładna pogoda więc chyba się zdecyduję. Tu są fotki dokładnie tego Forda Mustanga, którego chcę wynająć http://www.arena.pl/ford-mustang-cabrio ... 69595.html  Jak dla mnie robi wrażenie:)
DominikaLav
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez b_blonka » Pią Lut 14, 2014 9:22 pm

DominikaLav ja też ostatnio natknęłam się na taki samochód (jasny kolor -taki ślubny) to chyba też mustang :-) zerknij sobie na filmik
http://proaction.com.pl/blog/ania-sebastian/
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Wróć do Przedstawcie się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>