Panny Młode za granicą

przywitajcie sie na forum; Wasze daty ślubu i miejsca wesel, poszukiwania par z tą samą datą ślubu

Re: Panny Młode za granicą

Postprzez netkaa21 » Nie Kwi 20, 2014 9:11 pm

Anjee2206 napisał(a):My też jesteśmy w Niemczech. Na początku okropnie się bałam jak my to wszystko zorganizujemy stąd, ale nie taki diabeł straszny...nie jest wcale tak źle. Przecież jesteśmy w Europie, a z  Niemiec nie jest wcale tak daleko:) Ja, odkąd ustaliliśmy datę( w tamtym roku w styczniu) byłam 3 razy w Pl, raz w czerwcu- kupiłam suknię, potem byłam w sierpniu ale nic nie załatwiałam, następnie 2 tyg temu, rozdałam zaproszenia i porozsyłałam, umowę z salą podpisała moja mama, z kamerzystą podpisałam przez internet, a z fotografem mój PM podpisał w między czasie, bo też był w PL. Całą resztę (np. zaproszenia) zamawiam na adres rodziców i mi wysyłają. Wcale nie uważam, że podejmowaliśmy decyzję na szybko, z wyborami niektórych rzeczy.  Kupiłam buty przez neta z polskiego sklepu, teraz jedziemy w kwietniu przede wszystkim zrobić obrączki i kupić strój Młodego i na moja przymiarkę:). Sprawy związane ze ślubem i papierkami załatwiamy tutaj w polskiej misji katolickiej, zrobiliśmy tutaj 2-dniowe nauki z poradnią, z opowiadań innych PM-ek mieszkających w kraju, cieszę się, że tutaj to załatwialiśmy, bo jest o wiele przyjemniej i szybciej.  A jeśli chodzi o zakupy tu przecież też są sklepy, jak się uprę to dam więcej ale kupię co będzie trzeba. Tak podsumowując najważniejsze to mieć na miejscu kogoś zaufanego. Ja mogę  w 100% liczyć na moją Mamę, załatwia wszystko o co ją poproszę, i ufam jej że załatwi wszystko tak jak chcę:)

Witaj :) zainteresowało mnie to ze kułaś buty przez neta. Też się zastanawiam, ale trochę się boję. W końcu to buty w których muszę wytrzymać przez cały dzień :) Chciałabym znać Twoja opinię, czy jesteś zadowolona z tych bucików, jak przeszła transakcja i na jakiej stronie je kpiłaś :) Pozdrawiam
netkaa21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Anjee2206 » Wto Kwi 22, 2014 7:49 pm

netkaa21 napisał(a):Witaj  zainteresowało mnie to ze kułaś buty przez neta. Też się zastanawiam, ale trochę się boję. W końcu to buty w których muszę wytrzymać przez cały dzień  Chciałabym znać Twoja opinię, czy jesteś zadowolona z tych bucików, jak przeszła transakcja i na jakiej stronie je kpiłaś  Pozdrawiam

Hej buty kupiłam ze strony białe buty, podsyłam link na priv. poelcone miałam od innych PM-ek, a przede wszystkim tych, które już swój ślub miały i przetańczyły w nich całą noc. Transakcja i zamówienie bez żadnych problemów, tyle czekałam ile podane na stronie( teraz mają tylko jakiś przestój jak zobaczysz na głównej stronie), musiałam je na początku rozchodzić, bo były lekko przyciasne, ale cieszę się, że nie oddałam i nie zamówiłam większych, bo od lutego jakoś jak zamówiłam do teraz ćwiczę w nich pierwszy taniec z moim PM i są idealne. wyglądają tak jak na zdjęciu, także polecam, nie tylko nawet ja:)

Awatar użytkownika
Anjee2206
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez netkaa21 » Nie Maj 04, 2014 9:57 pm

Anjee2206 napisał(a):
netkaa21 napisał(a):Witaj  zainteresowało mnie to ze kułaś buty przez neta. Też się zastanawiam, ale trochę się boję. W końcu to buty w których muszę wytrzymać przez cały dzień  Chciałabym znać Twoja opinię, czy jesteś zadowolona z tych bucików, jak przeszła transakcja i na jakiej stronie je kpiłaś  Pozdrawiam

Hej buty kupiłam ze strony białe buty, podsyłam link na priv. poelcone miałam od innych PM-ek, a przede wszystkim tych, które już swój ślub miały i przetańczyły w nich całą noc. Transakcja i zamówienie bez żadnych problemów, tyle czekałam ile podane na stronie( teraz mają tylko jakiś przestój jak zobaczysz na głównej stronie), musiałam je na początku rozchodzić, bo były lekko przyciasne, ale cieszę się, że nie oddałam i nie zamówiłam większych, bo od lutego jakoś jak zamówiłam do teraz ćwiczę w nich pierwszy taniec z moim PM i są idealne. wyglądają tak jak na zdjęciu, także polecam, nie tylko nawet ja:)

Dziękuję Ci bardzo za ta wiadomość :) Są tam śliczne buty, szkoda tylko że jest przerwa w zamówieniach która się przedłuża, niestety. Chyba zamówię buty gdzie indziej :/ Twoje buciki są prześliczne :) Pozdrawiam
netkaa21
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Pałka » Pon Maj 05, 2014 8:22 pm

A ja upatrzyłam sobie buty na  stronie w internecie, niestety tego sklepu nie ma w Niemczech, więc Mama mi je kupi, kuzynka przywiezie i ewentualnie zabierze z powrotem, jako zwrot lub wymiane, gdyby rozmiar się nie zgadzał :)
Pałka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Nati28 » Śro Maj 14, 2014 8:53 am

Witam:)
Tez mieszkam za granica (w Neimczech). Daty jeszcze nei ustalilismy, wszystko zalezy od tego czy zdecydujemy sie na slub w Polsce czy w Niemczech. Moj przyszly maz jest Niemcem i wlasnie starm sie go przekonac ze wesele w Polsce jest lepsza opcja;)
Pozdrawiam
Nati28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez emulkaaa » Czw Sty 08, 2015 4:42 pm

Witajcie zagraniczne PMki. Jak wasze przygotowania? :) I nawet jedna szczęściara mieszka po sąsiedzku w Hessen:D
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Pałka » Sob Sty 10, 2015 7:00 am

emulkaaa napisał(a):Witajcie zagraniczne PMki. Jak wasze przygotowania? :) I nawet jedna szczęściara mieszka po sąsiedzku w Hessen:D

Też Hessen? :D
Pałka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez emulkaaa » Sob Sty 10, 2015 7:03 pm

Tak:) 83km od Wiesbaden:)
emulkaaa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Przedstawcie się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>