zespół wrocław

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

zespół wrocław

Postprzez keira » Śro Sty 15, 2014 8:33 pm

Jako, że stanęliśmy przed trudnym wyborem zespołu na wesele proszę was o opinie. Czy ktoś miał styczność z zespołem Twist (jako że tych jest kilka - mam na myśli twistwro.pl), zespołem Panipanowie (który kiedyś nazywał się Nokturn) lub Live!Band? Będę wdzięczna za wskazówki.
Awatar użytkownika
keira
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Re: zespół wrocław

Postprzez oskar.z » Pią Sty 17, 2014 9:49 pm

Witam,
też się zastanawiamy nad zespołem PaniPanowie, w zasadzie już jesteśmy umówieni na spotkanie z nimi w poniedziałek i nic o nich nie wiemy. Na sronie www fajne grają ale czy tak też jest na żywo?? Proszę o pomoc
oskar.z
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez b_blonka » Śro Sty 22, 2014 2:32 pm

Albo moze jakiś odłam innego zespołu. Te zespoły z roku na rok zmieniają skład i nazwy i powstają jakieś dziwne twory i nazwy :-) moze lepszy DJ ?
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez piculina » Śro Sty 22, 2014 2:37 pm

b_blonka napisał(a):Albo moze jakiś odłam innego zespołu. Te zespoły z roku na rok zmieniają skład i nazwy i powstają jakieś dziwne twory i nazwy :-) moze lepszy DJ ?

Szczerze mówiąc wybór między zespołem trzyosobowym w którym i tak muzyka leci w większości z mp3 a DJ-em też wydaje mi się na korzyść DJ-a
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez b_blonka » Śro Sty 22, 2014 3:06 pm

piculina napisał(a):
b_blonka napisał(a):Albo moze jakiś odłam innego zespołu. Te zespoły z roku na rok zmieniają skład i nazwy i powstają jakieś dziwne twory i nazwy :-) moze lepszy DJ ?

Szczerze mówiąc wybór między zespołem trzyosobowym w którym i tak muzyka leci w większości z mp3 a DJ-em też wydaje mi się na korzyść DJ-a

Dokładnie piculina :-)
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez keira » Śro Sty 22, 2014 9:32 pm

panipanowe to dawny nokturn ;)
Awatar użytkownika
keira
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez piculina » Czw Sty 23, 2014 3:33 pm

A jest tyle zespołów z dziesiątkami referencji i opinii. Z wieloletnim doświadczeniem ....
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez koneserka » Pon Sty 27, 2014 11:49 pm

Zespół Pani i Panowie to dawny Nokturn. Mogę rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące tego zespołu. 3 lata temu grali na weselu mojej kuzynki, a w tym roku będą grali na moim :) Na temat zespołu pod obecną nazwą nie ma informacji w internecie przez wzgląd na jego niedawną reaktywację w niezmienionym składzie. Lider zespołu wznowił działalność po powrocie z zagranicy gdzie pracował jako pianista w szwajcarskim teatrze. Co do jakości i profesjonalizmu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wiem także, że muzyka jest wykonywana na żywo, a w skład zespołu wchodzą wykwalifikowani muzycy z doświadczeniem i pasją. Również posiadam wykształcenie muzyczne stąd moje zainteresowanie szczegółami dotyczącymi kapeli. Mam tylko jedną obiekcję: mianowicie cena- zdecydowanie za niska w stosunku do jakości.
koneserka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Wto Sty 28, 2014 12:05 am

koneserka napisał(a):Wiem także, że muzyka jest wykonywana na żywo, .

Kto gra na perkusji ?
Kto na gitarze basowej albo kontrabasie ?

Wybacz ale jak coś takiego czytam to mam ciarki. Bo uwielbiam muzykę graną na żywo.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez koneserka » Wto Sty 28, 2014 4:42 pm

Jest saksofon, trąbka i klawisz to chyba wystarczająco jak na zespół 3- osobowy za tak niską cenę. No i żadnych playbacków tudzież muzyki z mp3 w przeciwieństwie do większości zespołów, z którymi miałam styczność. Osoby z doskonale rozwiniętym słuchem muzycznym z pewnością dostrzegą każdą niedoskonałość- stąd pewność, że playbacku nie ma.
koneserka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Wto Sty 28, 2014 5:04 pm

koneserka napisał(a):Jest saksofon, trąbka i klawisz to chyba wystarczająco jak na zespół 3- osobowy za tak niską cenę. No i żadnych playbacków tudzież muzyki z mp3 w przeciwieństwie do większości zespołów, z którymi miałam styczność. Osoby z doskonale rozwiniętym słuchem muzycznym z pewnością dostrzegą każdą niedoskonałość- stąd pewność, że playbacku nie ma.

Jak to żadnych playbacków ???? A skąd słychać perkusję ??? Nie z playbacku ? Jak jeden gra na trąbce a drugi na saksofonie to kto gra na "klawiszu" ? To nie jest playback ? A co to jest w takim razie ?

boszszszsz ....
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez koneserka » Wto Sty 28, 2014 5:47 pm

Przecież playback to odtwarzanie wcześniej nagranej ścieżki dźwiękowej, a więc utworu oryginalnego tudzież wcześniej przygotowanego w studiu i przearanżowanego podczas gdy muzycy udają, że grają, a wokaliści udają, że śpiewają. To tak dla przypomnienia jeśli ktoś nie wie na czym polega playback. A skoro jeden gra na trąbce, drugi na saksofonie, a wokalistka śpiewa to w takim razie kto udaje?
koneserka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Wto Sty 28, 2014 10:49 pm

Cała reszta. Playback nie polega na udawaniu, na odtwarzaniu tak, ale nikt nie musi niczego udawać. W tym przypadku muzycy grają na żywo ale tylko partie swoich instrumentów, reszta to właśnie playback. A tej reszty jest w tym przypadku raczej więcej niż mniej.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez cytrynowe_pole » Wto Lut 04, 2014 1:00 pm

koneserka...o ludzie, skoro 3-osobowy zespół świetnie sobie radzi z każdą piosenką, to po co np. takim Rolling Stonesom ogromna obstawa muzyczna na koncertach :D :D ?? Czy jeśli na weselu w utworze słyszysz kontrabas, to ktoś z tego 3-osobowego zespołu nagle zaczyna na nim grać? No raczej nie, dlatego właśnie mają podkłady muzyczne nagrane wcześniej...
Ostatnio edytowany przez cytrynowe_pole, Wto Lut 04, 2014 1:35 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez piculina » Wto Lut 04, 2014 1:13 pm

Ja nie mówię, że nie mają, ja tylko mówię, że nie grają na żywo bo NIE grają. Koneserka ? Może, taką mam już przypadłość, że lubię ŻYWĄ muzykę albo DJ-a. Form pośrednich nie trawię.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez cytrynowe_pole » Wto Lut 04, 2014 1:34 pm

piculina nie zrozumiałyśmy się :) "Koneserka" użyłam ponieważ taki nick ma osoba, która wcześniej się wypowiadała przed tobą i nie widzi różnicy między tym, co gra pełny skład zespołu a taki 3-osobowy:) W tej dyskusji ja jestem po twojej stronie, dlatego też u mnie na weselu grał DJ, również nie lubię półśrodków w tym temacie:)
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Miejscowość: Wrocław

Postprzez piculina » Wto Lut 04, 2014 1:55 pm

cytrynowe_pole napisał(a):piculina nie zrozumiałyśmy się :) "Koneserka" użyłam ponieważ taki nick ma osoba, która wcześniej się wypowiadała przed tobą i nie widzi różnicy między tym, co gra pełny skład zespołu a taki 3-osobowy:) W tej dyskusji ja jestem po twojej stronie, dlatego też u mnie na weselu grał DJ, również nie lubię półśrodków w tym temacie:)

Oj ja nieczytająca ze zrozumieniem ;)

Sorki :)
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Kwiatek_D » Czw Cze 02, 2016 7:44 am

O jakie formy pośrednie Ci chodziło? Nie ważne... U mnie na weselu grał super zespół (link usunięty / Admin). Goście bardzo ich chwalili.
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Wto Cze 14, 2016 6:15 pm

Kwiatek_D napisał(a):O jakie formy pośrednie Ci chodziło? Nie ważne... U mnie na weselu grał super zespół. Goście bardzo ich chwalili.

Forma pośrednia to między innymi ten "super" zespół, który reklamujesz z uporem godnym lepszej sprawy. Czyli karaoke. "Zespół" który 80% muzyki odtwarza z playbacku - oto forma pośrednia. W takim wypadku autentycznie wybieram DJ-a
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez StasiaK » Śro Gru 28, 2016 6:36 pm

Na swoim weselichu miałam fajny zespół muzyczny partyband http://www.partyband.com.pl/ - po prostu niesamowity duet. Wszyscy goście tańczyli, śpiewali i bawili się jak należy. Mało kto siedział przy stole w trakcie przerw między posiłkami. Wokalistka ma na prawdę piękny głos no i potrafi poprowadzić imprezę :) Nie wyobrażam sobie swojego wesela które poprowadziłby dj. To był zbyt ważny dzień dla mnie .
Awatar użytkownika
StasiaK
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Następna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>