zespół muzyczny WOLNY TERMIN

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

zespół muzyczny WOLNY TERMIN

Postprzez Martka245 » Śro Gru 04, 2013 11:42 am

witam! chciałam bardzo polecić zespół muzyczny Wolny termin jest to zespół składający się z 3 osób wszystkie 3 śpiewają i grają podchodzą bardzo profesjonalnie do swojej pracy a wokalistka jest laureatką wielu konkursów to co robią robią z pasją i nie wyobrażają sobie życia bez muzyki :)

Martka245
kocham to forum? :)

Re: zespół muzyczny WOLNY TERMIN

Postprzez piculina » Pią Gru 06, 2013 9:00 am

Życzymy zespołowi Wolny Termin wielu powodów do zmiany nazwy bez łamania regulaminu tego forum
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez Martka245 » Sob Gru 07, 2013 5:15 pm

niby czemu zmiana nazwy? jak dla mnie bardzo fajny pomysl na nazwe a ze juz terminy czerwcowe wyczerpane to swiadczy to tylko o jednym ;)

Martka245

Postprzez anka222 » Pią Maj 16, 2014 6:10 pm

Zespół Wolny Termin będzie u mnie grać w sierpniu na weselu:) Rok temu grali u mojej koleżanki. Prezentowali wysoki poziom i zapewnili bardzo pozytywną zab awę. Cała sala bawila się do rana. Przy okazji, cena jest bardzo przystępna (płacimy 3400zł z poprawinami) w porównaniu z innymi wrocławskimi zespołami..
Oczywiscie nie piją. kazdy set trwa ok 30 min (czasami nawet dłuzej), robią przerwy do 15 min. W pakiecie mają kulturalne zabawy, ale z tego co mówili są otwarci na propozycje klientów. Całą imprezę prowadzą :)Ta nazwa to chyba czysta ironia, bo mają pozajmowane wszystkie terminy:P
anka222
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Alicjaz » Pią Maj 22, 2015 12:08 pm

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam nic o tym zespole. Wczoraj pewna osoba tez mi poleciła własnie ten zespół, ale spóźniłam się i termin mają juz niedostępny,,,, A sali już raczej nie przełoże. Jednak zespół to podstawa na imprezie. Znacie jeszcze jakiś inny fajny zespół na tym poziomie i w cenie ok 3000zł za wesele? :) Ważne żeby rozbawili nawet drętwiaków, prowadzili impreze i mieli szeroki repertuar,,,
Alicjaz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Wto Lis 10, 2015 5:34 pm

Zauważam jakąś dziwną tendencję do tych śmiesznych nazw zespołów weslenych - u nas grał Damy Radę - ale sam zespół bardzo pozytywny i mogę ich polecić
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez ZuzaRadz » Czw Lis 12, 2015 10:34 pm

A co jak zespol WOLNY TERMIN, nie będzie miał terminu ?:D Niedopuszczalne :D
ZuzaRadz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kwiatek_D » Pon Maj 09, 2016 12:16 pm

to wtedy warto skorzystać z z http://superzespol.pl/ :d
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Pią Maj 13, 2016 1:24 pm

A jeśli nie dadzą rady ???
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Marco158 » Śro Cze 01, 2016 7:46 pm

Faktycznie te zespoły mają różne nazwy, czasami śmieszne. Chociaż mam wrażenie, że 3 osoby to trochę mało. Ja jednak wolę jak większe składy grają.
Awatar użytkownika
Marco158
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Kasiakk » Sob Gru 31, 2016 3:14 pm

Zespół trzyosobowy to bardzo dobra opcja, pod warunkiem, że dobrze grają i śpiewają w nim muzycy z doświadczeniem, a nie amatorzy. Wtedy koszta też są niższe.

Nazwa zespółu "Wolny Termin" nawet mnie przekonuje i z tego co słucham, to nie brzmią jak kapela, która puszcza podkłady midi.
Z zespołów kilkuosobowych (6 osob) mogę polecić "Czadersów" i "Free Wolnych" :) , natomiast Ci drudzy są dość drodzy.
Kasiakk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Sob Gru 31, 2016 4:10 pm

Kasiakk napisał(a):Nazwa zespółu "Wolny Termin" nawet mnie przekonuje i z tego co słucham, to nie brzmią jak kapela, która puszcza podkłady midi.

Ale praw fizyki nie oszukasz, playback jest playback i konsekwentnie w takim przypadku stawiam na DJ-a :)
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez piculina » Pon Sty 16, 2017 8:36 am

Kasiakk napisał(a):Z zespołów kilkuosobowych (6 osob) mogę polecić "Czadersów" i "Free Wolnych" :) , natomiast Ci drudzy są dość drodzy.

"Dość drodzy" ??? 10 000 zł ??? Nie wiem co by musieli robić na weselu żeby to uzasadniło taką cenę. Aż się boję pomyśleć ;P
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>