Agata Szulc -makeup artist & stylist - "GoodChoice"

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Agata Szulc -makeup artist & stylist - "GoodChoice"

Postprzez Justynak86 » Czw Wrz 05, 2013 10:54 am

Powierzyłam wykonanie Agacie mojego makijażu ślubnego jak i zarówno na plener ślubny. (poleciła mi ją wcześniej fryzjerka Ola Mentel, której również powierzyłam swoją fryzurkę ślubną ). Oby dwie są osobami mobilnymi i chętnie wizytują w domach przyszłych Panien Młodych - co mi bardzo odpowiadało wszystko w jednym miejscu i na czas!

Współpraca z nią to czysta przyjemność z uśmiechem na twarzy w ten najważniejszy dla mnie dzień przegoniła moje wszelkie wątpliwości , nawet w sytuacji krytycznej podtrzymywała mnie na duchu i nie było problemu, aby poprawić trochę makijaż, gdyż zapomniałam zakupić soczewek dzień przed i w sobotę jak już praktycznie makijaż był skończony dopiero do mnie dojechały... nie obyło się bez łzawienia oczu przy ich zakładaniu a Agatka powiedziała nie ma problemu nic się nie stało będzie wszystko idealnie.

Z całego serca polecam tą wspaniałą kobietę :)

Byłam u niej na jednym próbnym makijażu, więcej nie było mi trzeba :D

Dodatkowo również poprosiłam Agatkę ,aby pomalowała mnie na plener ślubny, a że nie miałam za wiele czasu jeszcze na szukanie fryzjera(plener odbył sie w parku na granicy niemiecko- polskiej 2 h jazdy od mojego miejsca zamieszkania), zapytałam się czy zdołałaby mi zrobić chociaż delikatną fryzurkę na moich prostych włosach i zrobiła  :) nie było najmniejszego problemu! (miałam piękne pofalowane włosy i co najważniejsze przetrwały praktycznie cały dzień na moich prostych jak drut włosach)

Wyszło idealnie a  mąż nawet zapytał dlaczego takiej fryzurki nie miałam na ślubie (uwielbia mnie w rozpuszczonych włosach , a ja nie chciałam tak w dniu ślubu bo znając mnie przeszkadzołyby mi i byłoby mi za gorąco)

Także z całego serca polecam Agatę :)

Służę namiarami na PRIV, ale łatwo ją również znaleźć na FB i google wpisując jak w temacie :)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Re: Agata Szulc -makeup artist & stylist - "GoodChoice"

Postprzez MorrigaN » Sob Sty 25, 2014 12:17 am

Ja również serdecznie polecam Agatę. Jest miłą, wesołą osobą, znającą się na tym co robi. Makijaż, który zrobiła mi na ślub był super i trzymał się rewelacyjnie całą noc :) Równie mocno polecam Olę Mentel jeśli chodzi o fryzury. Ja się na nich nie zawiodłam i wierze, że każda Panna Młoda która się zdecyduje na ich usługi będzie bardzo zadowolona :)

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>