Dj Łukasz Basta

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Dj Łukasz Basta

Postprzez dominikaaa » Pon Wrz 02, 2013 10:51 am

Proszę o jakieś opinie na temat tego dj
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Re: Dj Łukasz Basta

Postprzez barcelona » Śro Wrz 04, 2013 8:23 am

Hej! jest super :-D chciałam żeby grał na moim weselu, ale miał zajęty termin. Grał u mojej siostry i naprawdę mogę szczerze polecić, wesele poprowadził na wysokim poziomie, bez żadnych wpadek, oczepiny bardzo przyjemne, naprawdę szczerze polecam Łukasza
Awatar użytkownika
barcelona
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez barcelona » Czw Wrz 05, 2013 10:07 pm

Tutaj znajdziecie więcej opinii na temat Łukasza topic5844.html
wszystkie potwierdzają to co ja napisałam :-D Jeśli ma wolny termin to nie zastanawiałabym się ani minuty :-)
Awatar użytkownika
barcelona
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez dominikaaa » Pią Wrz 06, 2013 7:08 am

Dzięki, upewniłam się że podjęłam właściwą decyzje
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez lolita » Śro Lip 09, 2014 8:48 pm

Juz napisalam to w jednym poście, ale widze ze temat zdublowany wiec wpisuje jeszcze raz:
5 lipca mieliśmy to szczęście, że nasze wesele prowadził DJ Basta. Muzyka to najważniejsza część wesela, a w naszym wypadku ta część była po prostu genialna. Łukasz umiał dopasować muzykę do wszystkich gości, czego wyrazem był pełny parkiet do samego rana. Cale wesele miało niepowtarzalny klimat, dzięki grze świateł, dzięki sprzętowi Łukasza, w czasie pierwszego tańca klimat jak z "Tańca z Gwiazdami" ;), po prostu bajka. Zabawy na poziomie, z klasą. Przed weselem dużo gości było sceptycznie nastawionych do tego, że wybraliśmy DJ zamiast orkiestry, ale my po jednym spotkaniu z Bastą wiedzieliśmy, że to był dobry wybór. Jednak w czasie wesela młodzi goście zachwyceni, prosili o namiar na Łukasza, starsi mówili, że ostatnio tak bawili sie 1969 roku ;), niektory zalowali, ze tyle czasu poświęcili na rozmowy z rodziną, zamiast na udział w wach W czasie obiadu delikatna, chilloutowa muzyka płynąca z głośników umilała tą część wesela. Łukasz sie nie oszczędza, zachęca gości do wy, gra świetne numery, do dziś mam obolałe nogi a wesele było 5 dni temu Łukasz w czasie wesela był z Asystentem Tomaszem, który pomagał przy realizacji calego scenariusza wesela. Jakbym mogła wybierać jeszcze raz, wybrałabym napewno DJ BASTĘ, słucha Młodych i dostosowuje się do ich pomysłów. Polecamy!!!
lolita
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez dominikaaa » Pią Wrz 05, 2014 11:34 am

Hej dziewczyny, to ja założyłam ten wątek kiedy poszukiwałam dj na swoje wesele. Teraz jestem już po i z całą pewnością mogę polecić Dj Baste, który zabawiał ludzi na naszym weselu. Jest on osoba kompetentną, nie mieliśmy z nim żadnych problemów, wręcz przeciwnie z jego strony wszystko wyglądało tak jak powinno być. W 100 % zdaliśmy się na niego i nie żałujemy. Wszystko było na poziomie i z klasą, a parkiet był cały czas pełen bawiących się ludzi, zarówno tych młodszych jak i starszych.
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>