Dlaczego fotograf?

zdjęcia ślubne, plenery, wideofilmowanie

Dlaczego fotograf?

Postprzez alerozumiem » Pon Lip 22, 2013 2:55 pm

Witam,

Mam proste pytanie, choć uznacie je za dziwne - dlaczego pary nie mogą mieć ślubu i wesela bez fotografa? Do czego to potrzebne? Czy na prawdę nie można się obyć bez zdjęć?
Awatar użytkownika
alerozumiem
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Dlaczego fotograf?

Postprzez elrosa » Pon Lip 22, 2013 3:02 pm

alerozumiem napisał(a):Witam,

Mam proste pytanie, choć uznacie je za dziwne - dlaczego pary nie mogą mieć ślubu i wesela bez fotografa? Do czego to potrzebne? Czy na prawdę nie można się obyć bez zdjęć?

Ja chcę mieć zdjęcia jako pamiątkę. Nie ma szans, żebym zapamiętała, jak wyglądał dzień mojego ślubu - nawet najważniejsze i najpiękniejsze wspomnienia w końcu się zacierają. Nie da się ich pokazać dzieciom czy wnukom.
Awatar użytkownika
elrosa
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Gossia22 » Czw Sie 01, 2013 11:56 am

Zdjęcia a nawet film są absolutnie konieczne. Z dnia ślubu nie pamięta się praktycznie nic, wszystko dzieje się tak szybko, tyle emocji - wszystko na raz. Koleżanka sama montowała film ślubny z prywatnej kamery i dopiero oglądając go tak naprawdę zobaczyła co się działo na weselu, jaka muzyka szła, jak się goście bawili etc.
A jeśli chodzi o fotografa - to do ślubu jest tyle przygotowań, wyszukiwania sukni, butów, dodatków, próbnych makijaży żeby wyglądać naprawdę pięknie tego dnia, że szkoda by mi było gdybym nie miała choć kilku dobrych zdjęć na które mogłabym spojrzeć i poprawić sobie humor :).
Gossia22
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez b_blonka » Pon Sie 05, 2013 10:30 am

Gossia22 napisał(a):Zdjęcia a nawet film są absolutnie konieczne. Z dnia ślubu nie pamięta się praktycznie nic, wszystko dzieje się tak szybko, tyle emocji - wszystko na raz. Koleżanka sama montowała film ślubny z prywatnej kamery i dopiero oglądając go tak naprawdę zobaczyła co się działo na weselu, jaka muzyka szła, jak się goście bawili etc.
A jeśli chodzi o fotografa - to do ślubu jest tyle przygotowań, wyszukiwania sukni, butów, dodatków, próbnych makijaży żeby wyglądać naprawdę pięknie tego dnia, że szkoda by mi było gdybym nie miała choć kilku dobrych zdjęć na które mogłabym spojrzeć i poprawić sobie humor :).

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie wyobrażam sobie, żeby na  moim ślubie nie było i zdjęć i filmu. To takie pamiątki na lata. Zapewne z tego dnia nic się nie pamięta, bo tyle się dzieje. Szkoda by mi było takiego zaangażowania w ten dzień a potem nie mieć pamiątki. My mamy i fotografa i kamerzystę z jednej firmy.
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez hardcorowa » Pon Wrz 16, 2013 11:47 am

Moim zdaniem to pamiątka do końca życia, gdzie zawsze przy jakiejś okazji możemy wrócić i obejrzeć zdjęcia.
Dlatego na moim ślubie też chcę mieć dobrego fotografa, który zatrzyma te emocje i piękne chwile na dłużej.
hardcorowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mr&mrs » Pon Mar 17, 2014 4:00 pm

Jak to wesele i ślub bez fotografa? koniecznie musi być.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez anielkab-90 » Pią Mar 21, 2014 9:16 am

Dziwne pytanie,
Przecież to są wspomnienia, najważniejszego dnia w życiu, nie po to sie tyle poświęca na przygotowania, żeby nie mieć pamiątki w formie zdjęć czy filmu, a najlepiej obu ;) Przecież pamięć jest ulotna. Ale jak ktoś nie chce to jego sprawa.
Równie dobrze można zapytać dlaczego suknia? Przeciez ślubne są przeważnie brzydki i jednorazowe. Albo, dlaczego wogóle robić wesele, nie lepiej wydać kase na coś "porzytecznego"?
Awatar użytkownika
anielkab-90
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Czw Sie 27, 2015 9:56 am

Obyć się pewnie można, ale to fajna pamiątka;) jak się dobrego fotografa ma;) my też na początku zastanawialiśmy się, czy fotograf, czy kamerzysta, czy to potrzebne, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziliśmy, że bierzemy i fotografa i kamerzystę, w końcu to jedna taka okazja w życiu, a fotografowie i kamerzyści mają teraz świetne pomysł i tworzą na prawdę piękne pamiątki...
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Wróć do Fotografia i wideofilmowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>