usmiech

dla zdrowia i urody

usmiech

Postprzez olka » Sob Wrz 04, 2004 7:41 pm

sluchajcie, moja kolezanka ma ... coz, mocno zolte zeby, beda fatalnie wygladaly nie tylko na zywo, ale i na zdjeciach slubnych. Polecicie jakiegos profesjonalnego dentyste z Wroclawia, ktory specjalizuje sie w takich rzeczach???  :prosze:
Awatar użytkownika
olka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wroclaw

Postprzez rtg » Pon Wrz 06, 2004 12:53 pm

racja!!!  tyle kasy wydaja ludzie na ciuchy, kwiatki i pierdoly, a potem wszystko psuja czarne zeby, krzywizny i zolte naloty, TRZEBA O TYM POMYSLEC!!!
rtg

dentysta

Postprzez Lima » Nie Wrz 19, 2004 2:47 pm

Cześć,
jest taki nowoczesny gabinet Royaldent - boczna Świdnickiej, specjalistyczny, robią cuda,  od zwykłych wypełnień poporzez aparaty, ktore w parę miesięcy mogą naprawdę odmienić wizerunek człowieka. Polecam:)
Lima
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wroclaw

Postprzez Efka » Pon Paź 11, 2004 3:24 pm

Widze ze na glownej stronie pojawila sie reklama gabinetu stomatologii estetycznej, chyba o cos takiego ci chodzi? Sama sie wybiore, wyglada super i mam zamiar wybielic zebostan zeby nie byl ciemniejszy od sukienki
Efka

Postprzez tusz » Pon Paź 18, 2004 4:52 pm

Juz sie umowilam u tej Bielak, cudowna kobita, NIE BOJE SIE NAWET ZA BARDZO!!! IDZCIE PEDEM!!
Jak sie usmiechne to od bieli zebow wszyscy oslepna
:krowka:
tusz

Postprzez Ona » Czw Paź 28, 2004 12:26 am

Ja musze koniecznie wybielic zebostan, mam szczegolnie zolte trojki gorne, widzialam sie na zdjeciach ostatnio i w bialej sukni zeby beda wygladac jak u starego konia.... OBEJRZYJCIE SWOJE TROJKI!!! Podobno wiekszosc z nas ma bardziej zolte
:mur:     :bieg:     :mur:
Ona

Postprzez Lima_bis » Wto Lis 02, 2004 10:52 pm

Tak, o Pani Bielak slyszalam od kolezanki, tez sie tam sprobuje dostac i na pewno napisze jak bylo, mam sporo do zrobienia i wiosna mam zamiar olsnic usmiechem WSZYSTKICH  :D
Lima_bis

Postprzez Biala » Wto Lis 23, 2004 4:04 pm

Biala- bo mam nowe, wybielone zeby, hurra  :afro:
Biala

Postprzez Ania_B » Pią Gru 10, 2004 3:17 pm

Pytalam o te licowki, mocno sie zastanawiam bo efekty rzeczywiscie wspaniale, ale kosztowne.
Czy ktos juz zrobil taki zabieg i jakie wrazenia?
Pozdrawiam
Ania B.
Ania_B

Postprzez Boss » Nie Gru 19, 2004 8:41 pm

rtg napisał(a):racja!!!  tyle kasy wydaja ludzie na ciuchy, kwiatki i pierdoly, a potem wszystko psuja czarne zeby, krzywizny i zolte naloty, TRZEBA O TYM POMYSLEC!!!

tez na ten problem zwrocilem uwage, a ze zajmuje sie robieniem zdjec zawodowo, przylaczam sie do apelu o zadbanie o zeby.  lepper
Boss

Postprzez Gość » Pią Sty 14, 2005 11:38 am

Co racja to racja! Ja wybielalam sobie zeby w ubieglym roku, naprawde wspaniale sie poczulam po - jakos tak razniej bylo mi sie usmiechac i wreszcie bladorozowy odcien pomadki nie powodowal ze moje zeby wygladaly na smiertelnie zolte... a musicie wiedziec, ze rozowa pomadka jeszcze bardziej wzmacnia efekt zoltych zebow. Wyglada to bardzo nieciekawie. :(
A rozowy bywa czesto kolorem bukietow i dodatkow slubnych, wiec rowniez i makijazu, prawda? (wystarczy spojrzec na okladke Przewodnika).
Szczerze wiec radze Wam zajac sie tym problemem i - USMIECHAJCIE SIE!!!
Hania
Gość

Postprzez Gość » Pon Lut 14, 2005 10:44 pm

no ja widze ze slub to okazje zeby sie kompleksowo ponaprawiac, brawo, tez jestem za  qrulik   qrulik   qrulik
Gość

Postprzez bisekA » Wto Kwi 12, 2005 10:52 pm

cale zycie sie czlowiek uczy... ja raczej dbam o zeby na biezaco, ale po tym co tu przeczytalam pobieglam do lustra i faktycznie! trojki zolte!! a wcale tego nie widzialam wczesniej, moze ktos poleci jakies metody na same trojki, slyszalam ze sa w aptece jakies plastry na zeby wybielajace, czy wiecie jak dzialaja?
bisekA

Postprzez Gość » Śro Kwi 13, 2005 8:58 am

Ja wybielałam ząbki 5 lat temu.Od razu widać było różnicę.Za cały zestaw zapłaciłam 700 zł.Ale to było kilka lat temu.Teraz nie wiem ile kosztuje taki zabieg.Ale po nim czułam się naprawdę wspaniale  :D
Gość

Postprzez Gość » Wto Kwi 19, 2005 6:55 pm

a jaka metoda wybielalas? bardzo mnie to interesuje, bo wiem ze sa rozne, z nie wiem jakie sa roznice w skutecznosci i na jak dlugo efekt starcza?
Gość

Postprzez Gość » Wto Cze 14, 2005 10:44 am

Ja wybielalam zeby nakladkowo, 2 lata temu, bylam barzo zadowolona, nawet pojecia nie mialam jak to drastycznie poprawi moj wizerunek, nawet usmiechac pelna buzia zaczelam sie wczesniej, tak, tak, warto w to zainwestowac. Popieram i pozdrawiam z szerokim usmiechem  happy
Gość

Postprzez Groszek » Czw Lip 28, 2005 2:08 pm

Błagam!!!!!!!!!Napiszcie kochane dziewczyny ile kosztuje taki zabieg wybielania ząbków!!!!!!!!!!!Czy w obliczu takich wydatków ślubnych nie zmiażdży mnie cena??????
Groszek

Postprzez Gość » Czw Lip 28, 2005 9:16 pm

Z tego co pamietam nakladkowe kosztowalo mnie 550 zlotych, ale naprawde warto, jak sie policzy ile wydajemy na glupotki, to nawet nie ma sie co zastanawiac...  baby
Gość

Postprzez AnnaM. » Czw Wrz 15, 2005 10:12 pm

Witam,
jestem fotografem, czesto tez slubnym, i z przykroscia stwierdzam, ze rzeczywiscie wypacykowane panny mlode, wydajace slone pieniadze na sukienki, kwiaty, gadzety, limuzyny itp, zupelnie nie zwracaja uwagi na stan uzebienia, kolor szkliwa i krzywe zgryzy. Czasami az przykro patrzec, jak po tym jak sie dziewczyna usmiechnie szeroko, to caly czar pryska.
I pomimo, ze niby duzo sie o tym mowi - to w praktyce, jak widze nie jest najlepiej.
Apeluje wiec do kolejnych przyszlych panien i panow mlodych - zadbajcie o ten aspekt wygladu (a i zdrowia!) wczesnej i nie zalujcie na to pieniedzy, tak chetnie wydawanych na bibeloty.
Pozdrawiam   :fotograf:
AnnaM.
AnnaM.

Postprzez mala_czarna » Nie Lis 13, 2005 9:44 pm

Coz, przyznam, ze dal mi ten temat do myslenia. Ale jak sie rozgladam, mam wrazenie, ze niewiele dziewczyn sie tym przejmuje. No i panow, niestety tez...  :o
cafe, cafe, hmm...
Awatar użytkownika
mala_czarna
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: cafe wroclawianka

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>