usmiech

dla zdrowia i urody

Postprzez mala_czarna » Pią Lis 18, 2005 12:13 am

I mam wlasnie potwierdzenie mojej przykrej teorii - kolezanka, ktorej dalam kontakt do tej Pani Bielak, zachwycona komentarzami powyzej, zadzwonila do mnie po paru dniach i powiedziala, ze niestety za drogo, bo musialaby wydac jakies 1300 zl (a naprawde by jej sie przydalo!!!!!)
A tymczasem byla na pokazie sukienek w Agorze i jest sklonna wydac na sukienke nawet 3500. W dodatku ecru, wiec chociaz do koloru zebow jej bedzie pasowala.
Przykry i zlosliwy komentarz, ale rece mi opadly...
Dziweczyny, nie oszczedzajcie na zdrowiu i wygladzie, ktoremu czaasem sukienka za 20 tys. nie pomoze  :wykrzyknik:
cafe, cafe, hmm...
Awatar użytkownika
mala_czarna
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: cafe wroclawianka

Postprzez no_no » Pią Gru 02, 2005 1:14 am

Jeny, tez musze o tym pomyslec, po przeczytaniu tych postow pobieglam do lustra i sie zalamalam...  :mur:
no_no.... piszmy pozytywniej:)
Awatar użytkownika
no_no
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wr

Postprzez ola:) » Pon Sty 23, 2006 12:00 am

Czesc, a czy ktos naprawial usmiech w tym Dentalcity co tu sie tez reklamuja? Bo chce sie zabrac za uzebienie, ale nie w przypadkowym miejscu. Prosze o Wasze opinie,
pozdrawiam
Ola
ola:)

uśmiech

Postprzez luasa » Pon Sty 30, 2006 6:37 pm

wczoraj na targach ślubnych wystawiał się gabinet stomatologiczny Dental med z kamieńskiego  promowali nowoczesne wybielanie w 1 godz!!!!! lampą - 1000zł, a jak się zgłosicie w ciągu 2 tyg. i powiecie że byliście na targach (lub  z ich ulotką którą rozdawali) cena 850zł  Sama się już umówiłam- efekt podobno super
luasa

ja polecam Dentalcity

Postprzez Myszanka » Nie Lut 05, 2006 5:12 pm

Czesc, a czy ktos naprawial usmiech w tym Dentalcity co tu sie tez reklamuja? Bo chce sie zabrac za uzebienie, ale nie w przypadkowym miejscu.
Ja moge polecic Dentalcity  we Wrocławiu na Ślicznej - bardzo dobra zarowno dentystka jak i sprzet, naprawde warto.
pozdrawiam
Ania
Myszanka

Postprzez Gość » Pią Lut 10, 2006 10:35 am

Dziewczyny i chłopaki! Właśnie wczoraj wybieliłam sobie zęby, sa piękne! Robiłam to nową metodą, wybielanie światłem. Cały zabieg trwa około 45 minut i ząbki są o 8 tonów jaśniejsze! polecam tą metodę, a nie jakieś tam nakładki, które trzeba nosić w czasie snu przez kilka tygodni. Ta metoda daje natychmiastowy efekt, a koszty...cóż, dość wysokie b0 1000zł, ale warto!
Zadowolona.
Gość

Postprzez ola10 » Śro Maj 24, 2006 4:33 pm

Mam prosbe do dziewczyn, ktore wybielaly sobie zeby metoda w gabinecie - jakie sa minusy tej metody? Czy nie podraznia dziasel, zeby nie sa nadwrazliwe albo sa jakies wazne przeciwwskazania? Brzmi to strasznie fajnie - wchodze, siadam, a po godzinie mam super biale zeby - marzenie, nawet za taka kase warto.
Ale czy rzeczywiscie nie ma tu jakiejs pulapki?
Ole!
Awatar użytkownika
ola10
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wroclaw

Postprzez violas » Nie Wrz 10, 2006 8:55 pm

Pytalam kolezanke, bo tez sie chce zdecydowac na ten zabieg - ona miala jakis rok temu, mowila ze zeby byly przez 3 dni wrazliwsze pozniej, nie mozna bylo pic kawy, herbaty, wina i jesc rzeczy "farbujacych" przez kilka dni rowniez.
Efektem byla zachwycona, ja tez raczej dbam o zeby i sobie nie wyobrazam zeby wydawac kase na wszystko, a pozniej usmiechnac sie zoltymi zebami albo krzywymi albo z dziura, caly urok pryska, juz to pare razy widzialam i dziwie sie jak dziewczyny moga nie zwracac na to uwagi???!!!
violas
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez baska78 » Sob Sie 18, 2007 10:17 pm

niewazne jakie minusy, ide na wybielanie, snilo mi sie dzisiaj wszystko w czarnych barwach, zeby tez mialam czarne, ale jak sie po obudzeniu przyjrzalam, to sa zolte i brzydkie i odkrylam kamien, czas spojrzec obiektywnie, nie wiem jak wczesniej moglam tego nie widziec!
poczatkujaca w temacie
baska78
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Ww

Postprzez metnia » Nie Sty 20, 2008 8:23 pm

konto zamkniete
Ostatnio edytowany przez metnia, Śro Sty 30, 2008 4:36 pm, edytowano w sumie 1 raz
metnia

Postprzez Marcyś » Pon Sty 21, 2008 10:14 am

A ja nie chcę liczyc na fotografa - idę się wybielić. W czwartek mam pierwszą wizytę, zobaczymy czy coś jest do zrobienia i zdecydujemy o metodzie. Fotograf moze i wybieli mi zęby fotoshopem, ale na żywo też chcę żeby były bielsze niż są, sukienka jest śnieżnobiała,aż w oczy kole, więc wszystko musi współgrać ;)
Marcyś
prawie tu mieszkam:)

Postprzez metnia » Sob Sty 26, 2008 2:23 am

konto zamkniete
Ostatnio edytowany przez metnia, Śro Sty 30, 2008 4:36 pm, edytowano w sumie 1 raz
metnia

Postprzez Taurine » Sob Sty 26, 2008 2:13 pm

Popieram inicjatywe. Sama wzielam sie za wybielenie zebow. Fajnie jest moc sie usmiechac bez stresu, ze zeby sa zolte.  Dodatkowo stosuje porzadna paste i nie pije tyle kawy i herbaty co kiedys. 400 zl w prywatnej przychodni we Wroclawiu, troche zeby byly nadwrazliwe przez kilka dni, ale da sie wytrzymac.  :D
Taurine

Postprzez Marcyś » Sob Sty 26, 2008 2:36 pm

Nie będę ukrywać, że zazdroszczę tym, którzy mają naturalnie białe zęby i nie muszą sobie zaprzątać głowy wybielaniem, ale tu Metnia uwaga do ciebie - nie każdy ma takie szczęście i w dużej mierze związane jest to z "naturą". O swoje zęby dbam jak mało kto - nie każdy chodzi na przegląd średnio co pół roku (tak sądzę), nie palę, nigdy nie musiałam usuwać kamienia - co się ponoć często zdarza, mam zęby równiótkie, ale dentystka wytłumaczyła mi, że ząb u każdego jest inny. I w moim przypadku zwykła pasta wybielająca efekltów żadnych nie daje. Nie zależy mi na hollywoodzkiej bieli - bez przesady - nie chcę straszyć uśmiechem, ale dla mnie bielsze zęby to ładniejszy uśmiech i tyle.
Marcyś

Postprzez alexa » Wto Lut 05, 2008 6:04 pm

To prawda - co z tego ze fotograf wybieli - a na zywo sie nie liczy? Poza tym PRAWIE KAZDY ma gorne siekacze ze 2 tony ciemniejsze, warto u dentysty nawet pojedyncze zeby poprawic - idzcie do lustra i popatrzcie - sama bylam w szoku:)
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez mikkim » Nie Lut 24, 2008 11:57 pm

Moja Pani stomatolog obiecała mi wybielenie :) Tylko nie mam kiedy pójść. Od kawy i błędów młodości moje trójeczki nie są białe jak reszta....  niestety Ale co jak co zęby białe MUSZĄ być!!!! Najgorsze jest to że po wyjściu ząbków mądrości (nie wiem po co mi one) zęby zaczeły mi się znów schodzić. Aparat w dzieciństwie poszedł na marne. Teraz nie zdecyduję się na aparat... bo za późno... Tragedii nie ma (ja już chyba za bardzo przewrażliwiona jestem) ale zazdroszcze wszystkim co mają równe ząbki :)

mikkim
kocham to forum? :)

Postprzez wrotka85 » Śro Lut 27, 2008 2:35 pm

:krowka:
Ostatnio edytowany przez wrotka85, Śro Cze 09, 2010 11:02 am, edytowano w sumie 1 raz
wrotka85
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez darka » Sob Mar 15, 2008 1:44 am

też myślę o wybieleniu zębów, ale nie wiecie co w przypadku gdy miałam złamaną jedną jedynkę i mam nałożoną na to taką nakładkę z wypełnieniem-nie wiem jak to fachowo się nazywa.. mam to już pare lat, czy to też się wybieli?
darka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

:)

Postprzez larkaa » Sob Mar 15, 2008 7:35 am

No dobra, to ja teraz zacznę inaczej :)
Też chcę białe ząbki i najchętniej umówiłabym się na wybielanie, ale przecież to cholernie niszczy zęby. Sporo gabinetów stomatologicznych w ogóle odmawia wykonywania takich zabiegów ze względu na ich szkodliwość. Ostatnio przed ślubem zachaczyłam do mojej dentystki, i powiedziałam, że mi wszystko jedno chce mieć ładne zęby, a ona powiedziała, że nigdy w życiu mi tego nie zrobi, bo później będe mieć do niej pretensje o stan zębów.
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez daniawid » Nie Mar 16, 2008 8:17 pm

od, przestudiowałam wszytkie posty na temat wybielania zębów...hmm widze że koszty wachaja sie od 850 zl -1300 zł , tylko jaką metoda bo słyszałam o kilku tj;
nakladkowa,
światłem,
laserowa
która wybrać? a poza tym na jaki czas starcza takie wybielanie zębów? czy to na całe zycie.
Z tego co  sie orientowałam kazdy dentysta jest specjalistą w jednej z tych metod, więc wiadomo będzie polecał tą w której się specjalizuje.
Na razei dowiedziałam sie ze wybielanie zębów trzeba robić po ich piaskowaniu (usuwania kamienia )czyli dodatkowo trzeba sobie doliczyć 150 zł bo teraz tyle mniej wiecej piaskowanie kosztuje.
ok szukam dalej najlepszej metody dla siebie i najdłużej starczającej
daniawid
często tu wpadam
często tu wpadam

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>