Zespół Blue Art z Wrocławia- opinie na ich temat

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Zespół Blue Art z Wrocławia- opinie na ich temat

Postprzez cortezia » Sob Cze 08, 2013 11:18 am

Witam serdecznie,

Chciałabym uzyskać jakiekolwiek opinii na temat zespołu Blue Art z Wrocławia. Nigdzie w internecie nie znalazłam o nich ani kawałka zdania. Czy ktoś z was korzystał, lub słyszał o nich jakąkolwiek opinie. Martwią mnie dwie rzeczy, po pierwsze Pani za dużo chwali swój zespół pod niebiosa( a to mi śmierdzi słabą reklamą), po drugie widziałam ich wideo na stronie i nie podoba mi się, że są to stare wesela z 7 lat wcześniej lub 5. Oczywiście chcemy podjechać i zobaczyć jak grają na żywo niestety w tą sobotę grają w Łomianakach pod Warszawą nie mam zamiaru wydawać tyle na bajure, żeby ich zobaczyć. Liczę na waszą pomoc i szczere opinie.
cortezia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Zespół Blue Art z Wrocławia- opinie na ich temat

Postprzez piculina » Pon Cze 10, 2013 11:19 am

Nie rozumiem. We Wrocławiu jest milion sprawdzonych zespołów z setkami aktualnych referencji, nie budzących zastrzeżeń ... Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to po co ryzykujesz ???
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez cortezia » Wto Cze 11, 2013 8:58 am

Nie wiem czy dobrze mi się zdaje, ale po to jest to forum, żeby rozwijać wątpliwości i żeby podzielić się opiniami, a niczym na razie nie ryzykuje, zadaje tylko pytanie, bo może źle szukam na internecie. Z resztą to nie jedyny zespół który biorę pod uwagę, ale o tym chciałabym się czegokolwiek dowiedzieć od forumowiczów. Jednak widzę, że nikt nie miał tutaj z nimi do czynienia cóż pozostaje mi jedynie podjechać na ich występ za 2 tyg.
cortezia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez piculina » Śro Gru 11, 2013 8:23 am

kam1983 napisał(a):Ciekawe czemu przewodnik młodej pary utrudnia i kasuje tak ważne informacje które mogą pomóc innym

Dobre pytanie i nie tylko Ty je sobie zadajesz.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez Moderator » Pon Gru 30, 2013 4:01 pm

Odpowiedź na to, i inne pytania tego typu, zawiera się w naszym regulaminie. Każdy jest proszony o zapoznanie się z nim, a jeśli to zrobi - nie powinno być wątpliwości.

Dla przypomnienia - jeśli ktoś rejestruje się głównie po to, by kogoś reklamować lub krytykować, najczęściej zgłaszany jest do usunięcia przez samych użytkowników - w ten sposób bronimy się przed nawałem śmieci, chociaż zdajemy sobie sprawę, że wśród tych opinii jest wiele prawdziwych.
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>