Cukiernia Tortissima (Kopalina) w Jelczu

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Cukiernia Tortissima (Kopalina) w Jelczu

Postprzez JoannaJulia » Śro Kwi 10, 2013 2:58 pm

Cześć!

Czy któraś z Was korzystała/korzysta z usług tej cukierni? Zastanawiam się nad zamówieniem tortu i ciast u nich, ale chciałabym
również usłyszeć wasze opinie. Orientujecie się w obecnych cenach? Dziękuję za wszystkie komentarze.

pozdrawiam,
Asia
JoannaJulia
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Cukiernia Tortissima (Kopalina) w Jelczu

Postprzez barsha » Pon Kwi 15, 2013 9:08 am

Ciasta od nich są fantastyczne - jest to drugie wesele (siostry, a teraz moje) kiedy korzystamy z usług firmy. Firma rzetelna, ciasta bardzo smaczne, tort rewelacyjnie wykonany (widziałam od tyłu - z przodu nie zdążyłam - ponoć jest na zdjęciu, nie miałam jeszcze szansy zobaczyć, świeża sprawa z tego weekendu) :) Jedyny feler jest taki, że Kopalina jest stosunkowo daleko, a lepiej pojechać osobiście złożyć zamówienie, wpłacić kaucję za stelaż, itd, bo firma jeszcze nie działa internetowo i nie komunikuje się mailowo. Mimo to szczerze polecam! W szczególności ciasto snikers :))))
barsha
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez alale » Czw Kwi 18, 2013 10:43 am

Ja miałam okazje wielokrotnie jeść zarówno ciasta, jak i torty od nich. Wizualnie są przepiękne, ale jeżeli chodzi o smak to uważam, że są dobre, ale bez "fajerwerków" - przynajmniej te, które ja miałam okazję próbować. Takie jest moje zdanie, choć wiem, że wiele osób się nimi zachwyca. Najlepiej jak się wybierzesz do jakiejś cukierni, gdzie mają ich ciasta (z tego co wiem są takie w Oławie i Jelczu-Laskowicach) i spróbujesz czy Tobie odpowiada ich smak. Jedno jest pewne-oczy się cieszą na widok ich tortów:-)
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez JoannaJulia » Sob Kwi 20, 2013 11:41 am

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za odpowiedź :) W sumie rozwiałyście moje wątpliwości :)

Bo długich przemyśleniach dokonałam dzisiaj u nich zamówienia na tort truskawkowy i ciasta oraz babeczki :) Mam nadzieję, że gościom będzie smakować :)

pozdrawiam serdecznie!
JoannaJulia
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez barsha » Pon Kwi 22, 2013 7:22 am

Na pewno będą :) Polecam ciasto snikers - na dwóch weselach zrobiło furorę. Ale żeby było jasne - domowym ciastom nic nie dorówna - jasne, że wolę sama coś upiec, ale jak na ciasta kupne, uważam, że ciasta są naprawdę dobre :)))
barsha
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Lika » Wto Maj 14, 2013 7:49 am

Dziewczynki a na ile przed Weselem trzeba u nich złożyć zamówienie ?
Awatar użytkownika
Lika
kocham to forum? :)

Postprzez barsha » Pią Maj 17, 2013 2:40 pm

zalezy kiedyy masz slub, w sezonie to i 3m-ce wczesniej. ja zamowienie zlozylam dwa miesiacevprzed, ale na dwa tyg przed je Zmodyfikowalam, chodzi o to zeby zaklepac stelazz.
barsha
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez JoannaJulia » Pon Maj 20, 2013 8:36 am

Ja zamówienie zlożyłam niecałe 2 miesiące wcześniej - ale to było trochę na ostatnią chwilę. Btw, zrobiłam tak, że część ciast i tort oczywiście zamówilam tam, a część u gospodyni domowej z Gajkowa, ktorej usługi zachwalali wlaściciele naszej sali. Jeśli któraś z Was bylaby zainteresowana to mogę dać namiary na priva :-)

pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach :)
JoannaJulia
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez pure.gold » Pon Lip 29, 2013 10:44 am

zamawialiśmy tort i ciasta z Kopaliny i mogę powiedzieć tylko: pycha!

gorąco polecam, ciasta nie są wyjątkowo tanie, ale są na pewno warte swojej ceny.
pierwszy naprawdę dobry tort ślubny jadłam na własnym weselu:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez miki/kami » Śro Wrz 11, 2013 10:47 pm

nasza pani od tortow poinformowala nas we wtorek przed weselem, ze nie da rady, zamowilismy wlasnie w tortissima, zrobili nam piekny bialo niebieski tort, pyszny bardzo, i naprawde na ostatnia chwile, chapeau bas!

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 0 gości