Wesele bez disco polo...

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Wesele bez disco polo...

Postprzez olciaq2510 » Pią Lut 08, 2013 2:01 pm

Wesele bez disco polo i biesiadnych przyśpiewek. byłyście na takim? Jak się bawiłyście? Myślicie, że takie wesele ma szansę się udać? Jestem ciekawa waszych opinii :)
Awatar użytkownika
olciaq2510
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Płock

Re: Wesele bez disco polo...

Postprzez betalena » Pią Lut 08, 2013 4:09 pm

U nas nie było disco polo wcale :) jest mnóstwo innych super hitów z czasów naszych babć i dziadków, rodziców i wujków z ciociami no i z naszych. można sobie spokojnie darować ten rodzaj muzyki i zastąpić go nie-diskopolowymi hitami, które wszyscy znają i bawią się przy nich równie dobrze. oprócz dp wyrzuciliśmy też wszystkie piosenki w stylu "my cyganie", bo jakoś mi to nie pasowało.
Co uzyskaliśmy? Nieco bardziej elegancką imprezę. Sugerowałam się również miejscem, w którym organizowaliśmy wesele, a taże oprawą i całym stylem imprezy. Jeśli organizujesz biesiadę z wiejskim stołem, to dp fajnie jest wrzucić, ale jeśli to jest elegancka sala bankietowa w hotelu np to odpuść :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena
kocham to forum? :)

Miejscowość: LDN

Postprzez olciaq2510 » Pią Lut 08, 2013 4:23 pm

My na wesele mamy zaklepaną salę bankietową. Planowałam właśnie zabawę bez disco polo, przyśpiewek typu "szła dzieweczka do laseczka", a z zabaw będzie tylko: kareta, list od włoskich kawalerów i gorące krzesła. tylko zastanawiam się czy to wypali, bo słyszałam kilka opinii, że takie wesela są drętwe. A ja po prostu nienawidzę disco polo i biesiady :/
Awatar użytkownika
olciaq2510
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez olciaq2510 » Nie Lut 10, 2013 6:17 pm

Betalenko a miałaś oczepiny? Jeśli tak, to jaką muzykę z gatunku "nebiesiadnych" mogłabyś mi polecić? Bo zawsze jak jestem na weselach to przy oczepinach grają biesiadną muzykę :/
Awatar użytkownika
olciaq2510
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez betalena » Nie Lut 10, 2013 11:23 pm

Teraz ciężko będzie mi odkopać listę utworów, którą daliśmy zespołowi.. Ale do tego stopnia ucięliśmy tradycje, że na podziękowaniach dla rodziców puściliśmy piosenkę "we are family", co było strzałem w dziesiątkę - żadnych łez i wzruszeń, sama radość i miłość :) kompletnie nie pamiętam muzyki z oczepin, musiałabym odpalić płytkę. Ale z za.baw mieliśmy pociąg po Europie, jaka to melodia, kareta, z oczepinowych test na zgodność. List sobie odpuściliśmy, bo świadek powiedział, że to oklepane i nie ma sensu.
A co do muzyki, popytajcie znajomych i rodzinę o ulubione kawałki z czasów ich młodości, liceum itp :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez b_blonka » Pon Lut 11, 2013 11:52 pm

Disco polo zdecydowanie mówię NIE. Nie lubię takich przyśpiewek i u mnie na weselu na pewno takiego kiczu nie będzie. Można się bawić przy wszystkim ale nie przy disco polo!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez partycjazwroclawia » Pią Mar 08, 2013 12:18 pm

b_blonka napisał(a):Disco polo zdecydowanie mówię NIE. Nie lubię takich przyśpiewek i u mnie na weselu na pewno takiego kiczu nie będzie. Można się bawić przy wszystkim ale nie przy disco polo!

Mam takie samo zdanie, disco polo jest prosta muzyką, bez większego przekazu i uczty instrumentalnej.
Szukam zespołu lub dj, który nie gra takiej muzyki, bo nie zniosę tego.
Awatar użytkownika
partycjazwroclawia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kamawe » Wto Mar 12, 2013 1:50 pm

zgadzam sie z opinia, u nas tez nie bedzie disco polo, ani biesiady. Wiekszosc gosci nie mowi po polsku, wiec nie trafi do nich ani przekaz muzyczny, ani tym bardziej slowny tego typu utworow :)
Awatar użytkownika
kamawe
super gaduła
super gaduła

Postprzez malwina_86 » Wto Mar 12, 2013 10:15 pm

kamawe napisał(a):zgadzam sie z opinia, u nas tez nie bedzie disco polo, ani biesiady. Wiekszosc gosci nie mowi po polsku, wiec nie trafi do nich ani przekaz muzyczny, ani tym bardziej slowny tego typu utworow :)

Myślę, że dla "Ona tańczy dla mnie" możesz zrobić wyjątek ;)
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kamawe » Czw Mar 14, 2013 2:54 pm

malwina_86 napisał(a):
kamawe napisał(a):zgadzam sie z opinia, u nas tez nie bedzie disco polo, ani biesiady. Wiekszosc gosci nie mowi po polsku, wiec nie trafi do nich ani przekaz muzyczny, ani tym bardziej slowny tego typu utworow :)

nie przejdzie
Awatar użytkownika
kamawe
super gaduła
super gaduła

Postprzez owieczka87 » Pią Mar 15, 2013 12:02 pm

partycjazwroclawia napisał(a):
b_blonka napisał(a):Disco polo zdecydowanie mówię NIE. Nie lubię takich przyśpiewek i u mnie na weselu na pewno takiego kiczu nie będzie. Można się bawić przy wszystkim ale nie przy disco polo!

Mam takie samo zdanie, disco polo jest prosta muzyką, bez większego przekazu i uczty instrumentalnej.
Szukam zespołu lub dj, który nie gra takiej muzyki, bo nie zniosę tego.

O fuck myślałam że padnę jak to przeczytałam :D
Nie no muzyki się słucha nie dla zabawy tylko nauki:)
Jest takie jedno powiedzenie - nie s** wyżej niż masz pupę :)
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez panna_monika » Pią Mar 15, 2013 12:07 pm

wpadłaś znowu nas podrażnić?

jednemu podoba się disco polo a drugiemu co innego więc nie rozumiem dlaczego krytykujesz ludzi za ich gust muzyczny i weselne upodobania

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez betalena » Pią Mar 15, 2013 7:46 pm

kamawe napisał(a):
malwina_86 napisał(a):

nie przejdzie

A czemu? My na Sylwestra puściliśmy i ogólnie się podobała :D Nie rozumieli słów, ale melodia do skakania przypadła do gustu.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez olciaq2510 » Śro Mar 20, 2013 7:31 pm

Jeśli chodzi o oczepiny. Zastanawiam się nad taką opcją: dancing queen abby (gdy ja rzucam bukietem) i rudy się żeni (gdy R. rzuca muchą). jak myślicie przejdzie?
Awatar użytkownika
olciaq2510
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez malwina_86 » Śro Mar 20, 2013 10:16 pm

olciaq2510 napisał(a):Jeśli chodzi o oczepiny. Zastanawiam się nad taką opcją: dancing queen abby (gdy ja rzucam bukietem) i rudy się żeni (gdy R. rzuca muchą). jak myślicie przejdzie?

Super pomysł! Może być wesoło
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez b_blonka » Czw Mar 21, 2013 2:45 pm

olciaq2510 napisał(a):Jeśli chodzi o oczepiny. Zastanawiam się nad taką opcją: dancing queen abby (gdy ja rzucam bukietem) i rudy się żeni (gdy R. rzuca muchą). jak myślicie przejdzie?

Olciaq2510 myślę, że to świetny pomysł. Ja nienawidzę tych durnych zabaw oczepinowych i u mnie na pewno tego nie bedzie. Jedynie tylko to tradycyjne rzucanie. Ja chcę kwiatami rzucać, bo welonu mi szkoda! Będę miała welon sprzed 30 lat mojej mamy i jest prześliczny. Chciałabym mieć w przyszlosci córeczkę i jej rownież podarować ten welon!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez esk » Śro Mar 27, 2013 6:15 pm

Popieram i mam pytanie: czy znacie DJa z Wrocławia, który nie będzie puszczał disco polo jak go poprosimy? Ci najbardziej popularni nie za bardzo chcą, żeby im się wtrącać w wybór piosenek. A jak usłyszę "Żono moja" to jest możliwość, że wyjdę z własnego wesela:)
Dodatkowo chciałabym, żeby był w miarę tani, ale to właściwie powinno iść w parze...
esk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez owieczka87 » Śro Mar 27, 2013 7:49 pm

Myślę, DJ WAKA jak mu nakreślisz swoją wizję to się dostosuje:)
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez esk » Śro Mar 27, 2013 9:00 pm

Tylko, że z tego co wyczytałam tutaj, nie jest tani... Chciałabym DJa za ok 1500zł. Czy to w ogóle możliwe?
esk
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez owieczka87 » Śro Mar 27, 2013 11:11 pm

hm..to do 1500 zł musisz dołożyć 400 zł. Czy to dużo przy tym całym boom? ;)
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>