wesele w Hotelu Wena - Psary k. Wrocławia

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: wesele w Hotelu Wena - Psary k. Wrocławia

Postprzez paczek » Śro Sty 08, 2014 10:30 pm

Na początku chodziłam sama po salonach,  mama i siostra nie miały urlopu, a później chodziłam  z mamą i siostrą, doradzała mi też przyjaciółka. Zanim zdecydujesz się na suknie to polecam  przymierzyć różne fasony (ja kupiłam suknie bez ramion, choć nastawiałam się na suknie z zakrytą górą (ubieram bolerko). Jeśli chcesz to prześle Ci liste salonów z sukniami, które odwiedziłam :) Warto poprzymierzać wiele sukien o różnych fasonach i materiałach. Ja najlepiej czuje się w tiulowej sukni, choć wiele osób mówiło, że np. wyglądam bardzo dobrze w muślinach :)
paczek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monalisa12 » Czw Sty 09, 2014 10:00 am

byłam już w kilku salonach i na chwilę obecną mam dwa typy ulubionych, Amy Love Allegra i Amy Love Firley, obie są całkowicie różne, na internecie w ogóle nie zwróciłabym na nie uwagi, a po ubraniu jest "wow" :) mam jeszcze poumawiane wizyty w przyszłym tygodniu w 2 salonach i powoli muszę się decydować na tą jedyną :)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez paczek » Czw Sty 09, 2014 11:57 pm

Ta suknia amy love Allegra bardzo mi sie podoba :) do mnie taka nie pasuje ale uważam, że suknia jest piękna :)
paczek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monalisa12 » Pią Sty 10, 2014 10:28 am

a mierzyłaś tą suknię? ja dopiero w salonie zwróciłam na nią uwagę, bo na internecie wygląda nijako, a jak u Ciebie pozostałe przygotowania? :)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez paczek » Sob Sty 11, 2014 9:48 pm

Nie mierzyłam tej sukni bo nie czuje sie dobrze w takim kroju, ale uważam, że jest naprawdę piękna :)  jest bardzo elegancka. Ja też zwróciłam uwage na swoją suknie dopiero w salonie. Jeśli chodzi o pozostałe przygotowania to teraz rozwozimy zaproszenia i powoli zacznę rozglądać się za jakimiś butami, żeby mieć na przymiarkę :) a jak u Ciebie?  :) Może znasz jakiś salon z fajnymi butami? a czy ta druga suknia ma taki jakby brokat?
paczek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monalisa12 » Nie Sty 12, 2014 10:49 am

oo to w miarę szybko rozwozicie zaproszenia, a kupowałaś je czy sama może robiłaś? ja chciałam początkowo robić, ale można znaleźć w takich cenach, że tak naprawdę nie opłaca się samemu robić, u mnie przygotowania stanęły w miejscu z powodu sukni, chociaż tydzień temu załatwiliśmy juz cukiernię, jakbyś nie miała jeszcze zaklepanej cukierni to mogę dać Ci namiary, mają bardzo dobre ciasta i torty i cena nie jest wygórowana, dowożą też na miejsce, mam trudny wybór z sukniami, ta allegra jest właśnie taka bardzo elegancka i czuję się w niej tak dostojnie :) ta druga ma właśnie takie cekiny niewidoczne pod spodem, przez co się ładnie mieni, jest jeszcze do niej pas, na internecie na zdjęciu tego nie widać, ale na żywo robi wrażenie :)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Śro Lut 26, 2014 2:16 pm

Cześć dziewczyny mój ślub już w czerwcu i zastanawiam się nad wystrojem sali weselnej, macie jakieś pomysły albo firmę/kwiaciarnie godną polecenia?
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez monalisa12 » Czw Lut 27, 2014 10:55 am

dominikaa a gdzie masz wesele? jaka sala?
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Czw Lut 27, 2014 12:13 pm

wesele mam w hotelu Wena, już wcześniej wypowiadałam się na tym forum
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez monalisa12 » Czw Lut 27, 2014 7:14 pm

więc tak fioletowy łososiowy lub malinowy jak najbardziej tam pasują :) a jaką masz suknię i nad jakim bukietem myślałaś?
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Pon Mar 03, 2014 8:30 am

Moja suknia to Flamont z kolekcji Amy Love, w sumie to myślałam o pastelowym różu albo zielonym, taki też chciałabym mieć bukiet (białe kwiaty + różowe lu zielone)
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez monalisa12 » Sob Mar 15, 2014 7:27 pm

ja myślałam bardziej o łososiowym będziesz sama dekorować salę czy zamawiasz florystkę?
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Pon Mar 17, 2014 9:29 am

ja zdecydowałam się ma pudrowy róż, będę na pewno brała jakąś florystkę, kierowniczka hotelu poleciła mi kwieciarnie, która jest po drugiej stronie ulicy, w najbliższym czasie będziemy się tam wybierać. Jeśli chodzi o tiule, to mają w hotelu ten kolor co chce, myślałam jeszcze o świeczkach, ale to już we własnym zakresie cos wymyśle.
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez monalisa12 » Pon Mar 17, 2014 10:01 am

a jaki masz pomysł na dekorację ściany? myślałaś też o dekoracji tarasu?
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Pon Mar 17, 2014 10:32 am

o ścianie szczerze mówiąc nie myślałam, a taras według mnie jest sam w sobie ładny i nie potrzebuje dekoracji. A Ty jaką masz wizję?
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez monalisa12 » Pon Mar 17, 2014 12:35 pm

myślałam, żeby na stołach były własnie świeczniki i świeczki, ale to kupię sama w IKEI, co do tarasu to zastanawiam się nad lampionami i tyle, na ścianę to może jakies serca i tyle, nie ma co przesadzać, bo sala sama w sobie jest ładna, a nie wiesz w jakich kolorach sa te tiule? jak będziesz znała cennik tej kwiaciarni to daj znać :)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez mr&mrs » Pon Mar 17, 2014 3:58 pm

Miałam okazję zjeść tam obiad i jedzenie było bardzo smaczne i ładnie podane. Zastanawialiśmy się nad tym miejscem na nasze wesele ale jednak zrobimy je w innym miejscu. Lokal wart polecenia.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez dominikaaa » Wto Mar 18, 2014 8:17 am

ostatnio jak tam byliśmy, a było to rok temu to mieli bladoróżowe i fioletowe tiule oraz brązowe bieżniki, ale może teraz mają większy wybór,
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez monalisa12 » Czw Maj 15, 2014 6:23 pm

Dominikaa jak przygotowania do wesela w naszym hotelu ?:)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Wto Cze 03, 2014 1:54 pm

Dopiero w sobotę jadę na salę dogadywać szczegóły, już wcześniej zdecydowaliśmy się na menu nr 2, do tego bierzemy ciasta i napoje u nich. Dekoracja sali będzie w kolorze pudrowego różu, bukiety do wazonów będzie nam robić pani, która poleciła nam pani kierownik. Jedyny dylemat jaki mamy dotyczy transportu, na pewno będziemy zamawiać autokar z kościoła we Wrocławiu do hotelu, ale nie wiem czy organizować też transport powrotny. sami byliśmy dwa razy na weselu w hotelu jasek i powrót był we własnym zakresie, a Wy jak robicie?
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>