wesele w Hotelu Wena - Psary k. Wrocławia

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: wesele w Hotelu Wena - Psary k. Wrocławia

Postprzez karolajna23 » Wto Lip 09, 2013 5:30 pm

Hej Dziewczyny
ja tez mam wesele w hotelu Wena w przyszłym roku i mam problem ze znalezeniem dobrego DJ albo zespołu bardziej chcieliśmy DJ prosze polećcie kogos.
Wszyscy lepsi DJ sa juz zarezerwowani i nikogo nie możemy znalęźć.
karolajna23
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez dominikaaa » Śro Lip 10, 2013 7:19 am

Mam ten sam problem tylko mi bardziej zależy na zespole, więc przyłączam się do prośby, jeśli możecie polecić jakiś zespół to bardzo proszę  a co do dj to jakiś przewijał się już w tym wątku
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marifiore » Czw Lip 18, 2013 8:08 am

Hej,
Ten DJ to nasz dobry znajomy , nie raz bawilismy się na imprezach na ktorych grał :) jeżeli chodzi o kasę - to bierze od nas trochę inną stawkę niż od klijentów -bo jest to nasz dobry znajomy :)  naprawdę polecam :) nie będziecie żałować :)
Jeżeli chodzi o przygotowania to troche jeszcze nam zostało załatwiania- musimy jutro lub w poniedziałek jechac do parafi dogadać się co do organizacji slubu , organisty, i przybrania kościoła i innych rzeczy zwiazanych z tą ceremonią :), musimy pojechać już nie bawem do H otelu i wybrać menu i dogadać wszstkie szczegóły i jak tylko przyjdą winietki to musimy pokombinować z ustawieniem stołów i rozsadzeniem gości!!!. nie mam ani fryzjera ani makijażyski jeszcze wybranej!!!! nie mam wybranego bukietu slubnego ani zamówionego tortu czy ciast- ale myślę ,że jak jutro zdąże to jutro pojedziemy zamówić tort. Kubełków nie ma załatwionych- bo japierw musze to obgadać z hotelem :) Mój A jeszcze nie kupił butów do garnituru !!!  , i dopiero teraz zapisalismy się na kurs tańca!!! dziś mamy pierwszą lekcje -jutro drugą a w sobotę - trzecią i w nastepnym tygodniu resztę lekcji- więc można powiedzieć ,że to kurs przyspieszony :) w sumie wykupilismy raptem 7-8 lekcji  mam nadzieje że się nauczymy tańca :)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Pią Lip 19, 2013 7:30 am

no to prawie już wszystko masz, myślę, że 8 lekcji spokojnie wystarczy na naukę tańca, my tez chyba zapiszemy się na jakiś kurs,żeby ten pierwszy taniec jakoś wyglądał  a jak to jest z takim dj, on też prowadzi oczepiny i jakieś konkursy weselne?
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marifiore » Pią Lip 19, 2013 10:19 am

Jeżeli z nim to omówisz, co byś chciała, jak widzisz takie oczepiny - to napewno bez problemu zorganizauje ci doskonale :)
My nie chcielismy oczepin - nie lubimy takich tradycji - uwazamy je ze za zbędne i obciachowe, wiec umówilismy się z dj że będzie żucenie welonym i krawatem, oraz w ramach "oczepin" chcemy żeby zapowiedział i poprowadził takie wydarzenie : wypuszczenie w niebo przez gości i przez nas lampinów szczęścia :)
Oczy wiście teściowa oburzyła się ,że nie chcemy oczepin ,i zabaw, "  jak to ? przecież goście na to czekają!!!" wieć może wybierzemy dwie zabawy  dla gości : jakiś quiz i coś jeszcze - byle by nie było obciachowe, głupie, seksistowskie . chcemy żeby były to zabaw na poziomie. i typowych oczepin nie będziemy mieli.
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez marifiore » Śro Lip 24, 2013 6:38 am

Hej ,dziewczyny ,jak obiecałam będę was informować ,co załatwiam z Hotelem,
a więc :) bylismy w poniedziałek omówić szczeóły wesela. potwierdzić liczbę gości musimy tydzień przed, mają kubełki na lód :)
a propo stłu wiejskiego, chyba zdecydujemy się na coś innego :) zaproponowała nam stłó rybny- myśle ,że to fajna propozycja - całkiem nowa -nie widziałam jeszcze tego na weselach- i raczej się zdecydujemy na to :) Było sympatyczenie, myślę ,że tego 28 lipca jak będziemy ustalać menu i godziny podawania posiłków to się dobrze dogadamy :) stoły ustawimy chyba w czwartek lub piątek przed weselem, wódka, soki i owoce mamy przywieść w piatek, nie ma problemu ,żeby rano w sobotę przyjechała siostra na sale i ułozyła kwiaty w wazaonach. i  pytaliśmy się czy możemy przywieść fontannę czekoladową :) zgodziła się - nie ma nic przeciwko temu, nawet zgodziła się na owocę poukładać do tej fontanny  :) mam nadzieje że się wszystko uda :)
trzymajcie kciuki :)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Wto Lip 30, 2013 7:11 am

to super, że wszystko idzie gładko, fajnie, że mają te kubełki na lód. Nigdy nie słyszałam o stole rybnym, faktycznie jakaś nowość, tylko tak się zastanawiam czy zapach rybny nie będzie się roznosił po całej sali
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marifiore » Pon Sie 19, 2013 6:48 am

Witam,
jesteśmy już po :). Było wspaniale!!!. Wesele w hotelu Wena to strzał w dzisiątkę- naprawdę polecam.
Jedenie pyszne i duuuużo- nie do przejedzenia. jedzenie z wesele jeszcze jedliśmy na poprowinach, które urządziliśymna działeczce :). W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się na stół rybny- bardzo dobra decyzja- goście zachwycenie takim stołem:) -mowili ,że lepszy niż gdyby był wiejski.
Wszystko pięknie podane ,obsługa super, jak dla mnie niewidoczna - ale to na plus :) organizacja wesela naprawde super.Wzieliśmy 1 wersje menu - tą najtańszą - i to był dobry wybór :) bo jedzenia dużo i 3 gorące posiłki też wystarczają na wesele do 4 godziny. do wódki poprsilismy kubełki- no  i świetna sprawa:)
Polecam naprawdę, włąścicielka miła i pomocna, wszystko było zapięte na ostani guzik.
Z przyjemnością jeszcze raz bym zrobiła tam wesele :) - oczywiście z tym samym mężczyzną :)
jeżeli macie jakieś pytania piszcie, a odpowiem :)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dominikaaa » Wto Sie 27, 2013 10:08 am

GRATULACJE!!!!!!!!Super,ze wszystko się udało, okazało się, że nasz dj zna kucharza z weny i bardzo go zachwala, więc nie dziwię się że jedzenie było pyszne, nad menu i stołem rybnym jeszcze się zastanowimy, w sumie to mamy jeszcze sporo czasu bo nasz ślub dopiero za rok
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez dominikaaa » Śro Sie 28, 2013 10:10 am

A mogłabyś napisać jak ułożyliście stoły, my mamy wesele na 80 i trochę boje się, że będzie mało miejsca. Sami dekorowaliście sale?
dominikaaa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marifiore » Czw Sie 29, 2013 7:25 am

stoły ułozyliśmy tak: po lewej stronie jak się wchodzi na sale ustawilismy 2 rzedy stołów prostopadle do ściany  i tam siedzieli goście rodziców - czyli ciotki ,wójki, przyjaciele rodziców ,rodzice, babcia mojego męża , natomiast po prawej stronie równolegle do sciny złączylismy stoły w jeden ciąg i tam siedzieliśmy my , nasze rodzeństwo, swiadkowie ,kuzynostwo i przyjacie - czyli sami młodzi ludzie:) miałam 63 osobby na weselu. moim zdaniem 80 osób spokojnie się z miesci w takim ułozeniu, poprostu mozesz dodać jeszcze jeden rząd stołoów po prawej stronie prostopadle do ściany ( w takim  1 rzędzie mieści się nawet do 18 osób ) natomiast słodkości kawę i herbatę miałam po prawej stronie w rogu jak się wchodzi od drzwi a stól rybny miałam po lewej stronie :)
było naprwdę dużo miejsca do tańczenia ( cały duzo parkiet przed wneka dla DJ( LUB ORKIESTRY) i  wyjścia na taras. ułozenie stołów bardzo nam pasowało, na tej sali ułozenie stołow w litere u się nie sprawdza -dziwnie wygląda i mało ekonomicznie?.
Jezeli chodzi o wystruj , o uwazam ze sala jest naprawde ładna i nietrzeba dużo jej stroić, my mielismy bukiety kwiatów, i swiczki na stołach :) jak byś chciała to mogę przesłać na maila twojego prywatnego zdjecia jak juz będę miala :) sale dekorowałam sama z sistrą :) kosciół dekorowałam też tylko że z bratową :) wyśle ci jeżeli będziesz chciała zdjęcia :) i oczywiście polecam się mogę z chęcią wystroić sale i kosciół- jeżeli przypadną ci do gustu moje zdolnosci maunalne :) kwiaty kupowałam swierze na giełcie kwiatowej dzień wczesniej i swietnie się trzymały - mimo że miałam temperatury powyzej 30stopni :)
Jezeli jesteś zainteresowana zdjęciami to przeslij mi maila. pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dagna » Nie Wrz 22, 2013 5:17 pm

Przyjęcie weselne zdecydowaliśmy się zorganizowaćw Hotelu "WENA" w Psarach. Jednocześnie zarezerwowaliśmy wszystkie 12 pokoi hotelowych dla gości przyjeżdżających z odległych miejscowości.  W organizacji przyjęcia weselnego wielką pomocą była pani Grażyna - menadżer hotelu, która proponowała rozwiązania najbardziej korzystne tak dla hotelu jak i dla nas /sprawdziliśmy - radzimy korzystać z pomocy/. Przyjęcie weselne przygotowane było perfekcyjnie. Panie z obsługi cały czas uśmiechnięte i bardzo uprzejme w stosunku do gości weselnych, Szybko i sprawnie podawały kolejne potrawy i napoje niezależnie upływającego czasu.  Nasz entuzjazm rósł w miarę pochwał, których nie szczędzili nam nasi goście za wybór miejsca przyjęcia weselnego. Trzeba jednak obiektywnie zaznaczyć, że najwięcej pochwał zebrały ... potrawy i co jest w pełni zrozumiałe kucharz, który je przygotowywał z niebywałym poczuciem smaku i znajomości sztuki kulinarnej.  To była prawdziwa rozkosz dla podniebienia !!!  W zarezerwowanych pokojach hotelowych schludnie i czysto.Wyposażenie pokoi w pełni zaspokoiło wymagania naszych gości po całonocnym przyjęciu weselnym.  WYBÓR HOTELU "WENA" TO STRZAŁ W PRZYSŁOWIOWĄ DZIESIĄTKĘ !!! Wszystkim polecam ten hotel i restaurację !!! Wybierając Hotel "Wena" nie będziecie żałowali !!!

DAGNA i BARTEK
dagna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mała_czarna » Sob Paź 26, 2013 4:14 pm

hejka! marifiore, ja jestem chętna zobaczyć kilka fotek, o których mówisz :) aktualnie zastanawiamy się z narzeczonym nad weselem w hotelu wena. Czy jest tu więcej par, które mogą nam go szczerze polecić bądź odradzić?
mała_czarna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez maczek » Wto Lis 05, 2013 1:44 pm

[skasowany post]
Ostatnio edytowany przez maczek, Śro Mar 12, 2014 5:38 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
maczek
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marifiore » Pią Lis 15, 2013 10:02 am

przeczytaj 3 poprzednie strony- wszystko opisałam ,jedzenie ,sala,właścicielka...a propo jedzenia naprawdę dobre i duuuuużżżo - polecam wybrać się tam na objad
Awatar użytkownika
marifiore
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez monalisa12 » Czw Lis 28, 2013 9:26 am

Dziewczyny która z Was planuje wesele w hotelu Wena w 2014 roku?:)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez maczek » Czw Lis 28, 2013 9:58 am

[skasowany post]
Ostatnio edytowany przez maczek, Śro Kwi 02, 2014 2:26 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
maczek

Postprzez monalisa12 » Czw Lis 28, 2013 11:05 am

a jaką salę wybrałaś ostatecznie? ja mam we wrześniu 2014 r. i też tak na ok. 80 osób, ale wydaje mi się, że będzie ok z miejscem do tańczenia, my w ostatniej chwili zrezygnowaliśmy z hotelu Jasek, tam jest wykładzina, więc może być problem z tańczeniem :) a kiedy masz termin? :)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez maczek » Czw Lis 28, 2013 12:17 pm

[skasowany post]
Ostatnio edytowany przez maczek, Śro Kwi 02, 2014 2:27 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
maczek

Postprzez monalisa12 » Czw Lis 28, 2013 12:47 pm

ładne urokliwe miejsce:) gratuluję wyboru :) my raczej zdecydujemy się na hotel Wena, bo nam odpowiada i mam nadzieję, że będzie super :)
monalisa12
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>