Panny Młode 2014 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2014 :)

Postprzez Wredota » Czw Lip 09, 2015 1:08 pm

Zorya - gratulacje! :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. U nas będzie prawdopodobnie Ignaś.

Novi, M&B - powodzenia! Nam się szybko udało, mam nadzieję, że u Was też tak będzie :)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez Anjee2206 » Czw Lip 09, 2015 5:03 pm

Witajcie dziewczyny!!!!

Ale fajnie  poczytać co u Was, i jeszcze lepiej czytać ile już mamusiek będzie w tym naszym roczniku :)) Gratuluję wszystkim "zafasolkowanym" i trzymam kciuki za te, które się starają, na pewno uda Wam się szybko :)
Ja niestety na razie jeszcze nie dołączam do tego grona, chociaż bardzo bym chciała, ale jak już tyle czekaliśmy do do znalezienia pracy, to do ślubu to i jeszcze rok poczekamy do mojej umowy na stałe.

A na dzień dzisiejszy moim dzieckiem jest moje autko:) kupiliśmy dla mnie autko w dzień rocznicy ślubu :)miał być dla mnie prezent na urodziny 22 czerwca ale była wcześniej okazja, więc warto było skorzystać, chciałam sobie wybrać nr na tablicach 1406 ale niestety nie było wolnego ;)

Poza tym praca dom, itak w kółko, czekam teraz już z coraz większym utęsknieniem na urlop w PL, ale to jeszcze  6 tyg ;( ale będzie się działo bo 5 września zaliczamy weselicho :)

Awatar użytkownika
Anjee2206
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez ZoryaX7 » Pią Lip 10, 2015 10:06 am

Wredota Ignaś śliczne imię. Jak by był chłopczyk to brałam je pod uwagę.

Anjee super prezent na rocznicę. Czas tak szybko leci i zaraz minie kolejny rok i się nie  obejrzysz a maluch będzie na świecie.

ZoryaX7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Wredota » Pią Lip 10, 2015 11:21 am

ZoryaX7 napisał(a):Wredota Ignaś śliczne imię. Jak by był chłopczyk to brałam je pod uwagę.

Anjee super prezent na rocznicę. Czas tak szybko leci i zaraz minie kolejny rok i się nie  obejrzysz a maluch będzie na świecie.

Za to mnie się zawsze podobała Ania. Gdyby nie to, że mam trzy w najbliższej rodzinie to córce też bym tak dała :)

Anjee - gratulacje nowego auta :) Nam też się marzy, ale na razie inwestujemy w ważniejsze rzeczy.
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anka9106 » Sob Lip 11, 2015 8:11 pm

Ania - piekne imie :)) a Kiedy masz termin dokladnie ? Moj Miki z 23 sierpnia jest :)

Wredota a synek jak bedzie mial na imie ?:)
[URL=http://www.suwaczek.pl/][IMG]http://www.suwaczek.pl/cache/75d1b8ac11.png[/IMG][/URL]

[URL=http://fajnamama.pl][IMG]http://fajnamama.pl/suwaczki/kq1u9yv.png[/IMG][/URL]

[URL=http://www.maluchy.pl][IMG]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-68355.png[/IMG][/URL]
anka9106
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Wredota » Sob Lip 11, 2015 8:25 pm

Ignaś :)

Szkoda, że reszta dziewczyn milczy...
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Amaire » Nie Lip 12, 2015 11:24 am

Mnie temat dzieci przerasta, dlatego się tak mało wypowiadam :D ale podczytuję! :)

Awatar użytkownika
Amaire

Miejscowość: Kraków

Postprzez Marynka » Nie Lip 12, 2015 6:49 pm

Cześć dziewczyny!

Mnie ze sto lat nie było..
Minęła 1 rocznica ślubu, brakuje mi przygotowań i wrażeń z tamtego dnia :)

Niedawno wróciliśmy z Krety i tak powoli wracam do szarej rzeczywistości - praca - dom. Było cudownie, w piękniejszym miejscu, jak żyję, nie byłam :)

Co u nas, skończyliśmy robić taras, też mamy nowsze autko, tamtego nie opłacało się naprawiać :) To już prawie rok, jak mieszkamy.

Gratuluję wszystkim mamusiom! ja jeszcze troszkę poczekam :P choć mój mąż, ciągle mówi, że w koncu to on będzie gruby i brzydki..ehhh jak z ośmiolatkiem, a zaraz będzie miał 28 :)

Awatar użytkownika
Marynka

Miejscowość: Wrocław

Postprzez maczek » Nie Lip 12, 2015 8:07 pm

Hej dziewczyny! Ją też was ciągle podczytuje :)/serdecznie gratuluje nowym mamusiom :)))) my jesteśmy aktualnie na naszym weekendzie z okazji pierwszej rocznicy ślubu, która przypada dokładnie dzisiaj :) jutro jeszcze mamy wolne więc się cieszymy i korzystamy z pogody. Jesteśmy nad jeziorem w okolicach Gorzowa Wlkp. Aż żal nam będzie jutro wracać :) w następny weekend robimy parapetowke więc szykuje się impreza :) a w nowej pracy odnajduje się bardzo dobrze, więc slciesze się, że zmieniła robotę. Co do powielszania rodzimy- nie chce zapeszac ;)

Caluje was  gorąco! Ciesze się, że znowu się odezwalysmy na forum :)
Awatar użytkownika
maczek
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Eme » Pon Lip 13, 2015 7:17 pm

Witajcie:) nie wiem, czy jeszcze mnie pamiętacie, dawno nie pisałam tu na forum... 28.06 obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu, a 10 dni wcześniej urodził się nasz syn Mateusz :) to był dla nas niepowtarzalny rok, dużo pozytywnego zadziało się też w naszym życiu zawodowym. Gratuluję Wam Waszych osiągnięć, u każdej z Was coś się dzieje, trzymam kciuki za starających się i życzę bezpiecznych rozwiązań dla nowych mamuś :) pozdrawiam Was serdecznie!
Awatar użytkownika
Eme
super gaduła
super gaduła

Postprzez M&B » Pon Lip 13, 2015 8:24 pm

Dziewczyny gratulację dla wszystkich zafasolkowanych, rośnijcie zdrowo! :)

Anjee gratki zakupy samochodu a jeszcze niedawno pamiętam jak zdawałaś egzamin :P

U nas małe zmiany nastąpiły...mieszkamy w końcu sami i na swoim, przeprowadziliśmy się dokładnie w pierwszą naszą rocznicę, więc robiliśmy rocznicę i parapetówkę razem :) Dobrze, że już jesteśmy sami :)

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Wredota » Śro Lip 15, 2015 10:38 am

Marynka - też byliśmy na Krecie i wróciliśmy bardzo zadowoleni! :) Ostatnio przeglądałam zdjęcia na naszym blogu i bardzo podoba mi się Wasz biokominek. Wygląda super!

maczek - trzymamy kciuki! I za pracę i za powiększenie rodziny :)

M&B - my od razu po ślubie zamieszkaliśmy  na swoim i uważam, że była to najlepsza decyzja z możliwych :) Gratulacje!

Eme - nie kojarzę, ale pewnie później dołączyłam. W każdym razie gratulacje i niech rośnie zdrowo :)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Marynka » Pią Lip 17, 2015 9:46 pm

Wredota, Eme gratuluję :)

Eme ja pamiętam, było to dawno temu :)

Wredota a kiedy byliście na Krecie? teraz? dawniej? :) A ten biokominek na dodatek grzeje, więc zimą przydaje się :)

Ale upały znowu w weekend nadchodzą..planujemy jutro jechać nad staw ze znajomymi..ale ja wolałabym przeczekać ten upał w domu :P

Amaire proszę o zdjęcia z wykańczania domu :)

Awatar użytkownika
Marynka

Postprzez Lali » Sob Lip 18, 2015 9:19 am

Witam Was
Też dawno nie pisałam ale podczytuje od czasu do czasu.
U nas nic nowego....
Jak Wam minęły rocznice ?
Wredota gratuluję
Eme ja pamiętam. ..
Było kilka dziewczyn na forum które później przestały pisac
Ciekawe co u pozostałych.. ..  Cześć na pewno na urlopach.. .. My dopiero przed urlopem...  Juz się nie mogę doczekać, zmęczyła mnie ta połowa roku
Mam pytanie do dziewczyn które miały welony ivory - gdzie kupowałyście? Szukam dla przyjaciółki a w salonach masakra cenowa. Ja mam(mimo ze sama nie  zalożyłam) ale białe niestety są za biale☺
Pozdrawiam czas na kawe

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez Amaire » Sob Lip 18, 2015 6:59 pm

Marynka, w przyszłym tygodniu ma być już ta woda i mają montować schody, także posprzątamy trochę i zrobię wtedy zdjęcia to pokaże ;)

A u mnie dziś taka sytuacja:

umówiliśmy się z rodzicami Męża na grilla u nich na działce. Mąż poprosił swoją mamę żeby kupiła piersi z kurczaka na grilla. Przyjechaliśmy - ja upiekłam dwa ciasta i zrobiłam dwie sałatki. Okazało się, że teściowa zrobiła im zwykły obiad, więc tylko my jedliśmy mięso z grilla (znacznie później niż oni obiad). Z mięsa oczywiście była tylko karkówka, kiełbasy i podudzia kurczaka, więc jadłam w sumie tylko moje sałatki, bo nie lubię zbytnio takiego mięsa. No trudno. Ale było mi strasznie przykro, bo oni najedzeni, więc moich sałatek nikt nie tknął. Teściowa kupiła jakieś rogaliki z dżemem w supermarkecie i poprosiła mnie żebym zaniosła je dziadkom Męża - ja nieśmiało mówię, że upiekłam te dwa ciasta, to że może bym nimi poczęstowała, na co usłyszałam, że nie, bo mają za wysoki poziom cukru i te ciastka to i tak za dużo dla nich... Aż mi się płakać chciało, że wolała dać im rogaliki (które kupiła w czwartek, więc były już suche!) niż ciasta, które piekłam cały dzień specjalnie dla nich...

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez Wredota » Pon Lip 20, 2015 12:01 pm

Marynka - byliśmy w tym roku, w maju :) Taka spóźniona podróż poślubna, zanim urodzi się dzieciątko.

Lali - ja mój welon (ivory) kupiłam na olx; kosztował w salonie ok. 350 zł, dałam za niego 3 razy mniej. Był śliczny! Ale też dużo ofert jest na all.egro, koleżanka kupowała i była zadowolona.

Amaire - co za  wredne babsko! Nie ma jak się postarać i zostać docenionym :/ Ja staram się nie słuchać dobrych rad i docinek teściowej, bo jak zacznie nawijać, to głowa mała. A ja się tylko wkurzam. Choć generalnie bardzo ją lubię ;)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Amaire » Pon Lip 20, 2015 2:15 pm

Wredota napisał(a):Marynka - byliśmy w tym roku, w maju :) Taka spóźniona podróż poślubna, zanim urodzi się dzieciątko.

Lali - ja mój welon (ivory) kupiłam na olx; kosztował w salonie ok. 350 zł, dałam za niego 3 razy mniej. Był śliczny! Ale też dużo ofert jest na all.egro, koleżanka kupowała i była zadowolona.

Amaire - co za  wredne babsko! Nie ma jak się postarać i zostać docenionym :/ Ja staram się nie słuchać dobrych rad i docinek teściowej, bo jak zacznie nawijać, to głowa mała. A ja się tylko wkurzam. Choć generalnie bardzo ją lubię ;)

Powiedziałam Mężowi, że parapetówę dla jego rodziny przygotuje on bez mojej pomocy :D żeby był poziom, który teściowa będzie w stanie docenić :P Trochę się zmartwił, że on nie umie beze mnie... :P

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez ZoryaX7 » Pią Lip 24, 2015 1:46 pm

anka9106 ja mam termin na 18.08. :) ciekawe kiedy faktycznie Mała będzie chciała wyjść do nas.

ZoryaX7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Amaire » Pią Sie 07, 2015 6:44 am

ZoryaX7 napisał(a):anka9106 ja mam termin na 18.08. :) ciekawe kiedy faktycznie Mała będzie chciała wyjść do nas.

To już bliziutko! Powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Amaire

Postprzez modo912 » Śro Sie 12, 2015 2:34 pm

Witam Was :)
Co tam słychać? Jak tam mamusie i ciężarne ? :) Dużo Was !! :D
Mój mały rośnie jak na drożdzach .. już ma 4miesiące a nie dawno pisałam że termin minął a on nie chce się urodzić ;p a tu już tyle po hehe

Dziewczyny tak przy okazji proszę o głosy na mojego lobuziaka
https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria/105997
pozdrawiam !! :)
>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>