Panny Młode 2014 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2014 :)

Postprzez Amaire » Czw Kwi 16, 2015 6:06 pm

Ale słodziak! <3
Gratulację! :)

Amaire
kocham to forum? :)

Postprzez groszkowa » Pią Kwi 24, 2015 1:37 pm

Witam, Chciałabym zorganizować wesele w sali Glamour (Wrocław, Ruska). Czy któraś z PM miała tam wesele i mogłaby się ze mną podzielić swoimi wrażeniami ? :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez maczek » Śro Maj 06, 2015 9:38 pm

halo halo? co jest z wami dziewczyny? where are you????? :)
Awatar użytkownika
maczek
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Lali » Nie Maj 10, 2015 8:40 pm

Witajcie,
Ja się melduję Maczek:).... rozpoczynają się nam pierwsze rocznice ślubów ::)
Maczek wróciłaś już? jestem ciekawa co i jak :) jak Ci się podobało na szkoleniu itd...
Ciekawe też co u pozostałych dziewczyn....
Jak minęły rocznice i co u naszych mam :)

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez Lika » Śro Maj 13, 2015 1:00 pm

Jeju jeju jakie tu pustki!! Ja sie melduje w koncu ;-) ale w sumie szalowych zmian u mnie nie ma hihi. Udało mi sie z rekrutacją i jestem od maja w nowej placówce,odbior mieszkanka teoretycznie przesunal nam się juz na koncowke  sierpnia (zamiast września),rodzinka cos nam sie powiekszyc nie chce :-P i to w sumie tyle :) a co u Was?
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez Amaire » Pią Maj 15, 2015 2:01 pm

Cześć Dziewczyny

Ano cisza okropna tutaj :(

U nas cały czas wykończanie domu - pewnie pokażę niedługo jakieś zdjęcia. Łazienki już są (bez luster na razie), kuchnia jest ale bez AGD, teraz zamawiamy schody i trochę bawimy się w ogródku - posadzone mamy poziomki i borówki i z zeszłego roku jeszcze maliny i dwie czereśnie. Muszę zabrać się w końcu do pisania pracy licencjackiej, bo mam jeszcze na to miesiąc pewnie, a tak nie mam czasu ;/ Może pozwolą mi się bronić jakoś później (wrzesień mi też nie da zbyt dużo, bo cały lipiec i sierpień będziemy pewnie się przeprowadzać i myśleć o naszej nadchodzącej spóźnionej podróży poślubnej :D).

W poniedziałek sprzedałam suknię ślubną i jest mi tak straaasznie przykro! Pieniążki się przydadzą - wiadomo, ale tak ciężko mi się było z nią rozstać, że jak babka, która ją kupiła wyszła ode mnie to aż łzy w oczach miałam (wieem, aż głupio się przyznawać...).
Miłego dnia!

Amaire

Postprzez maczek » Nie Maj 17, 2015 8:02 pm

Lali, dzięki, że pytasz :) u nas wszystko w porządku. W nowej pracy czuję się dobrze :) dopiero co jechałam na to szkolenie a teraz już 4 tygodnie mam tu za sobą, ale ten czas leci.. teraz i my mamy na głowie urządzanie mieszkania :) wprowadzamy się za około 2 tygodnie, a mebli żadnych nie mamy, mamy na oku łóżko i stół z krzesłami, a ze starego mieszkania zabieramy kanapę i to tyle :P

a co u was? Amaire, jestem ciekawa jak wasze postępy w domu, pamiętam, że wcześniej pokazywałaś nam już świetne foty :)

co tam u reszty? jakieś nowe mamusie tu mamy? Pozdro!
Awatar użytkownika
maczek

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Amaire » Pon Maj 18, 2015 8:25 am

maczek napisał(a):Lali, dzięki, że pytasz :) u nas wszystko w porządku. W nowej pracy czuję się dobrze :) dopiero co jechałam na to szkolenie a teraz już 4 tygodnie mam tu za sobą, ale ten czas leci.. teraz i my mamy na głowie urządzanie mieszkania :) wprowadzamy się za około 2 tygodnie, a mebli żadnych nie mamy, mamy na oku łóżko i stół z krzesłami, a ze starego mieszkania zabieramy kanapę i to tyle :P

a co u was? Amaire, jestem ciekawa jak wasze postępy w domu, pamiętam, że wcześniej pokazywałaś nam już świetne foty :)

co tam u reszty? jakieś nowe mamusie tu mamy? Pozdro!

To super, że mieszkanko i przeprowadzka ;)

My planujemy się zacząć przeprowadzać jakoś w czerwcu lub lipcu - mamy już praktycznie gotowe łazienki, zamontowaną kuchnię (poza sprzętem AGD), zrobiony alarm, drzw i podłogi wszędzie no i pomalowane. Teraz trzeba zabrać się za zrobienia ogrodzenia i wybór mebli. Robią nam jeszcze wodę i kanalizację i mamy nadzieję, że do końca miesiąca się wyrobią, bo tylko w sumie na to czekaliśmy, inaczej byłaby przeprowadzka już daaaawno.

Amaire

Postprzez M&B » Śro Maj 20, 2015 8:41 pm

Hej Dziewczyny :)

Modo mamusiu jak się czujesz, jak maleństwo???

Dziewczyny gratuluje Wam nowych prac, mieszkań i innych sukcesów...

Co u nas? W sumie po staremu, czeka nas przeprowadzka (ale uwierzę w to jak się w końcu przeprowadzimy :D), rodzinka coś nam się nie zamierza powiększyć, intensywnie myślę o jakimś wyjeździe z mężem...

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez modo912 » Pią Maj 22, 2015 9:28 pm

Witajcie :) Mój mały ma już 8 tygodni i niewiem kiedy to przeleciało .. ;)
Jak u Was? Oczekuje juz któraś potomka? Życie bardzo się zmienia .. za bardzo nie mam czasu dla siebie ale bardzo tego chciałam i czuję się spełniona! Nie wyobrażam już sobie innego życia .. :)
A tu zdjęcie mojego przystojniaka ..

>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

Postprzez Novi » Sob Maj 23, 2015 5:47 pm

Modo ale Twój synek słodki! Fajnie, że podoba Ci się bycie mamą :)

U nas właśnie rozpoczynają się starania o bobo, więc proszę Was dziewczyny o kciuki, żeby szybko poszło, bo już baaaardzo byśmy chcieli być rodzicami :)

A poza tym został nam miesiąc z hakiem do przeprowadzki do Francji i z jednej strony nie mogę się doczekać, bo chyba potrzebuję zmian w życiu, a w Polsce ich niestety nie widzę, a z drugiej żal opuszczać kraj, rodzinę, znajomych...

A czas tak szybko leci, my już miesiąc po pierwszej rocznicy ślubu! Aż się wierzyć nie chce... A przecież kolejne lata będą mijały co najmniej równie szybko.

Buziaki dla wszystkich, mam nadzieję, że ktoś się jeszcze odezwie :)

Awatar użytkownika
Novi
super gaduła
super gaduła

Postprzez Lali » Sob Maj 23, 2015 8:23 pm

Witajcie,
Modo ślicznusi synek :) aby rósł zdrowo i marudził tylko w dzień ;)
Novi, jak dawno Cię tu nie było - już trzymam kciuki za pączkowanie ;)
M&B trzymam kciuki za przeprowadzkę... a dla Maczka za urządzanie i nie tylko ;)

U nas nic nowego... czas pędzi jeszcze szybciej... póki co pomagamy mojej przyjaciółce w organizacji ich wesela i ślubu ....  
Ciekawe która jeszcze się odezwie, ciekawe co u pozostałych PM 2014 :)

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez M&B » Nie Maj 24, 2015 11:55 am

Modo, ale masz fajnego śmieszka :)

Novi owocnych starań!

Też mi się marzyć zostać w końcu mamusią :D Pamiętam jak rok temu mówiłam, że o tej porze to będę już gruba a tu nic...

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Novi » Śro Maj 27, 2015 11:00 am

Dzięki dziewczyny za kciuki! Jak nam się uda, to dam znać :)

M&B napisał(a):Też mi się marzyć zostać w końcu mamusią :D Pamiętam jak rok temu mówiłam, że o tej porze to będę już gruba a tu nic...

M&B w takim razie ja za Ciebie też trzymam kciuki, być może za rok obie będziemy świętować Dzień Matki :D

Awatar użytkownika
Novi
super gaduła
super gaduła

Postprzez Amaire » Wto Cze 02, 2015 11:01 am

Jak tam wszystkie starające się? :D

Może któraś się podzielić z wrażeniami z Afrykarium? :) Wybieramy się na długi weekend do Wrocławia, ale patrząc na obłożenie hoteli to się trochę boję ile ludzi w tym zoo będzie...

Amaire

Postprzez anka9106 » Wto Cze 16, 2015 8:13 am

Hej:*
Widze ze straszne tu pustki...

U mnie wszystko po staremu. Konczy mi sie macierzynski. Wracam do pracy Miki idzie do zlobka. Juz prawie chodzi a wczoraj zaczal mowic mama<3
Tez sprzedalam suknie :) dziewczyna byla tak na nia nakrecona, ze nawet nie negocjowala ceny.

Ciekawe co tam u staraczek i przyszlych mamus :)

Modo jak tam synek? Jest cudowny:*
[URL=http://www.suwaczek.pl/][IMG]http://www.suwaczek.pl/cache/75d1b8ac11.png[/IMG][/URL]

[URL=http://fajnamama.pl][IMG]http://fajnamama.pl/suwaczki/kq1u9yv.png[/IMG][/URL]

[URL=http://www.maluchy.pl][IMG]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-68355.png[/IMG][/URL]
anka9106
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Wredota » Śro Lip 08, 2015 6:03 pm

Hej dziewczyny! :)

Długo mnie tu nie było, ale fajnie poczytać,  że u Was do przodu.

Miałam wrzucić zdjęcia i relację ze ślubu - może na rocznicę się zbiorę :P

U mnie wszystko ok - rośniemy! Będzie chłopak, termin na październik, jestem już na zwolnieniu :) Czuję się dobrze, tylko męczę teraz soki z buraków.

Suknię tez sprzedałam - za 1600 zł. Ostatecznie wyszło, że kupiłam ją za 200 zł ^^ Także rewelacja, nie żałuję decyzji i kupna używanej.

modo - ale słodziak, już się nie mogę doczekać aż mojego zobaczę :D
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez Amaire » Śro Lip 08, 2015 7:16 pm

Wredota, to taka cwaniara z Ciebie jak ze mnie? :D
No mi wyszło w efekcie za suknię z 1000zł (ale ja po kupnie szyłam bolerko, welon, koło robiłam itd).

Ho ho ho - ile mamusiek! :D rośnijcie zdrowo :*

Amaire

Postprzez Wredota » Czw Lip 09, 2015 9:42 am

Po czasie widzę, że warto kupić suknię używaną dobrej marki (Justin Alexander, Pronovias itp.), a potem sprzedać niewiele taniej, niż się kupiło. To tak z mojego doświadczenia :D

Nie tęskni Wam się dziewczyny? Za tymi przygotowaniami? Ja jestem teraz na etapie ubranek i mebelków, ale z sentymentem wspominam wcześniejszy rok :)
Awatar użytkownika
Wredota
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jaworzno

Postprzez ZoryaX7 » Czw Lip 09, 2015 12:45 pm

Hej dziewczyny!!!

Modo jak śliczny maluch i jaki duży się wydaje.

Novi to duże zmiany Ci się w życiu szykują.

Wredota gratuluję. Ja spodziewam się dziewczynki - Ani. Termin sierpniowy, więc już jest mi ciężko i jestem duża.

U nas trwają przygotowania do przyjścia Małej. Torba do szpitala spakowana. Trzymajcie kciuki za dobry poród.
Trzymam kciuki Novi, M&B.

ZoryaX7
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>