Panny Młode 2014 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2014 :)

Postprzez kaasica » Pią Mar 13, 2015 9:55 pm

anka9106 napisał(a):
modo912 napisał(a):Hej dziewczyny :D Jak tam Wasz starania o maluszka ? Miałyście zaczynać po nowym roku a tu już mamy marzec .. :D
Ja na ostatnich nogach ahh.. za 12dni mam termin, jutro wizyta ale jak narazie na poród się nie zapowiada .. żadnych objawów .. a tak już mi ciężko .. Jestem jak mały słonik hehe ;p Ale mam nadzieję że uda się temu mojemu klocusiowi wcześniej wyjść ... Powiem Wam stres przed ślubem a przed porodem to bez porównania haha :D Teraz dopiero się nam życie zmieni .. Nie możemy się doczekać z mężęm :D Już wszystko przygotowane a ja siedzę na walizce .. a małemu w brzuszku dobrze hehe :)

A Wam dziewczyny życzę żebyście się doczekały ciąży! Piękny okres .. :D 3mam kciuki za Was :D Dołączajcie do mnie szybko ..
No i proszę o kciuki za mój poród :D Poród, porodem - żeby tylko synuś był silny i zdrowy! Nic więcej nie potrzeba do szczęścia :)

Trzymam bardzo mocno kciuki :):** noo i czekam na zdjęcie kruszynki :)

Wredota- GRATULUJĘ :**

Balerina -Trzymam kciuki

U mnie trochę zmian. Troszkę mi się zdrowie posypało,ale dużoo by pisać ;) TĘSKNIŁAM ZA WAMI :))

mój ksiąze za 11 dni skończy 7 miesięcy :) na blogu aktualne foto dla ciekawych

jaki słodki!!! ale ten czas leci.. :)))

Awatar użytkownika
kaasica
kocham to forum? :)

Postprzez modo912 » Śro Mar 18, 2015 12:38 pm

Ania jaki ten twój maluch już duży .. A dopiero co pisałaś że urodziłaś .. hehe :D
A u mnie żeby było śmiesznie to nic się nie dzieje .. 3dni po terminie i nic hehe .. Masakra z tym moim uparciuchem .. 3majcie kciuki żeby lada dzień się urodził bo już nie moge się doczekać .. ! Do poniedziałku jak nie urodzę to na szpital .. a we wtorek mój tata ma urodziny hehe może będzie mieć prezent dziadzio :D

Takie już jest dziwne życie .. na początku miałam nie donosić ciąży .. groził mi poród wcześniej a teraz przenosiłam maluszka.. Nigdy nic nie wiadomo ..

Jak się urodzi wkońcu, bo przecież kiedyś musi hehe, to odrazu Wam wrzucę fotkę :D

Pozdrawiam ! :)
>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

Postprzez Milena183 » Śro Mar 18, 2015 9:37 pm

modo912 napisał(a):Ania jaki ten twój maluch już duży .. A dopiero co pisałaś że urodziłaś .. hehe :D
A u mnie żeby było śmiesznie to nic się nie dzieje .. 3dni po terminie i nic hehe .. Masakra z tym moim uparciuchem .. 3majcie kciuki żeby lada dzień się urodził bo już nie moge się doczekać .. ! Do poniedziałku jak nie urodzę to na szpital .. a we wtorek mój tata ma urodziny hehe może będzie mieć prezent dziadzio :D

Takie już jest dziwne życie .. na początku miałam nie donosić ciąży .. groził mi poród wcześniej a teraz przenosiłam maluszka.. Nigdy nic nie wiadomo ..

Jak się urodzi wkońcu, bo przecież kiedyś musi hehe, to odrazu Wam wrzucę fotkę :D

Pozdrawiam ! :)

Pewnie ze kiedyś musi, widać bardzo mu dobrze jak mu mamusi serduszko do snu gra ;) szczęśliwego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania życzę :)
Milena183
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: kujawsko-pomorskie

Postprzez M&B » Czw Mar 19, 2015 4:31 am

Marynka dopiero zauważyłam kominek, jest świetny, też taki chcemy...

Anka wow ale on już duży ;)

Modo najważniejsze, że dzidziuś zdrowy a w końcu pojawi się na świecie! Trzymaj się dzielnie...

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Lika » Czw Mar 19, 2015 8:00 pm

Helou !!! Matko jedyna ile mnie tu nie było

Achh gratuluję mamuśkom i trzymam kciuki za te starające się :) U mnie mąż zaczął cisnąć i przestaliśmy się zabezpiaczać,ale narazie nie staramy się wyjątkowo ;) Aczkolwiek aktualnie czekam na wyniki konkursu wsp. małego awansu wiążącego się z przeniesieniem do innej Oddziału i to jest w tej chwili moim priorytetem ;)

No i muszę się Wam pochwalić,że udało nam się kupić mieszkanie Jejku już się doczekać nie mogę jak pójdziemy na swoje z dala od teściów :D Za to blisko mamusi hahaha :D

A tak poza tym to cóż ...proza życia ,czyli praca,dom,praca dom :D

My w tym roku mamy dwa wesela, z czego na jedno średnio mi się chce iść i mam cichą nadzieję,że do niego nie dojdzie :D
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez Anjee2206 » Czw Mar 19, 2015 8:42 pm

Anka, ale słodziak ten Twój mały :) jak ten czas leci..., jeszcze nie tak dawno pokazywałaś nam brzuszek :)

Modo, na pewno wszystko będzie dobrze, widocznie małemu cieplutko w brzuszku mamusi, albo czeka, bo chce być już wiosenny :)trzymam kciuki:)

Lika, gratulacje kupna mieszkania! To teraz będziesz szaleć pewnie z zakupami meblowymi :) To powodzenia Ci życzę, oby się udało w pracy z przeniesieniem i awansem!

U mnie w pracy teraz coroczne rozmowy personalne z menedżerem. nie byłam jeszcze na żadnej, w następnym tyg prawdopodobnie moja kolej, trochę stresik jest, bo jest wystawiana opinia o nas przez menedżera i od oceny zależy premia. Fajnie by było coś dostać, zwłaszcza po ostatnim odpływie gotówki na prawo jazdy.
No właśnie, apropos, jak już pewnie część z Was widziała na FB, jak się chwaliłam, że zdałam prawo jazdy wczoraj! Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa, nawet chyba jeszcze nie dociera do mnie, mimo, że już wczoraj wieczorem byłam na przejażdżce, a dzisiaj mąż zaskoczył mnie, przyjechał po mnie do pracy i kazał wracać do domu. Jeszcze muszę dużo ćwiczyć, żeby wejść naprawdę we wprawę, ze względu przede wszystkim na to, że nasze auto jest dużo większe od tego, na którym się uczyłam. Ale nic, P mnie dalej szkoli, teraz po swojemu, czasem pokrzyczy, ale pokornie to znoszę, bo im szybciej mi zaufa( i ja sobie) tym szybciej dostanę auto:) A w sobotę większa trasa, bo jedziemy do Holandii, do znajomych :)

Awatar użytkownika
Anjee2206

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez Marynka » Czw Mar 19, 2015 10:26 pm

Anka cudny przystojniak z Twojego synka! <3

Anjee ja na fb widziałam :) gratulacje :) no to fajna wycieczka Wam się zapowiada.

Lika gratulacje zakupu, pisz coś więcej nt mieszkanka :) no i trzymam kciuki za awans!

U mnie kwasy w pracy, uwzięli się na mnie, ale i zaostrzyli wszystkim reguły aż się chodzić nie chce, jeden na drugiego donosi, co dzień sprawdzają ilość pracy u każdego..jak na produkcji, tylko fajnie w cv wygląda taka posadka i tylko to mnie trzyma..już rok tej męczarni..wysyłam cv i szukam mojej wymarzonej pracy :P bo obecne zarobki blokują moje myślenie o potomstwie :P

My w święta na chrzciny jedziemy, mąż będzie chrzestnym po raz drugi..kolejny nieprzewidziany wydatek, bo już w tym msc 400 zł za leczenie kanałowe - kilka wizyt popłynęłam..

M&B co do kominka naprawdę super się sprawuje! i grzeje też :) tylko trzeba uważać jakie biopaliwo się kupuje, bo np kupiliśmy w praktikerze to śmierdziało po wypaleniu alkoholem nie do wytrzymania, a jak kupiliśmy inne w castoramie to jest bezwonne a ta sama cena :)

Awatar użytkownika
Marynka

Miejscowość: Wrocław

Postprzez M&B » Wto Mar 24, 2015 8:07 pm

Lika gratulację zakupy własnego m ;)

Marynka kominek planujemy, ale kiedy to nie wiem :D zastanawiam się czy opłaca się robić kominek w tym mieszkaniu czy szkoda funduszy...temat do przemyślenia...
Pamiętaj, że za dobra posadka w CV to czasami problem a nie nasz atut...Już tłumaczę co mam na myśli na moim przykładzie...mam ok hmm z 3 lata doświadczenia na stanowiskach kierowniczych/nadzorujących i co składając dokumenty na speca słyszę, że jak kierownik może chcieć pracować jako specjalista czy referent...głupie to jest, ale realne...

U nas jak to u nas ciągle coś się dzieje, teraz na tapecie są egzaminy mojego...

Ja znowu proszę o kciuki, za jutrzejszą rozmowę z panią dyrektor...
Ostatnio edytowany przez M&B, Czw Mar 26, 2015 6:09 pm, edytowano w sumie 1 raz

A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez maczek » Śro Mar 25, 2015 12:47 am

Witajcie dziewczyny :)

Gratuluję samych sukcesów, mieszkanek, zdanego prawa jazdy i być może nowych ciąż (M&B :> ) :D

U mnie OGROMNE zmiany :D wszystko wydarzyło się tak szybko, wow, aż sama nie ogarniam co się dzieje. Piszę do was aktualnie z dublina, zmieniłam pracę, jestem pierwszy tydzień w nowej i wysłali mnie tutaj na szkolenie na 4 tygodnie. Potem z powrotem do Wrocławia :) największym hitem jest to, że w dniu kiedy zaczęłam pracę kupiliśmy mieszkanie :) :) :) jestem taka szczęśliwa, że tak wszystko się teraz ułożyło!! :)

Jupi
Awatar użytkownika
maczek
prawie tu mieszkam:)

Postprzez M&B » Czw Mar 26, 2015 6:11 pm

Maczek gratulację nowej pracy i zakupu mieszkania! Świetnie, że wszystko ułożyło się po Twojej myśli i jesteś szczęśliwa...
Ej Maczek nie tylko ja mówiłam, że chciałabym mieć już dzidziusia :P:D

A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez Lali » Pią Kwi 03, 2015 3:41 pm

Wesołych Świąt Dziewczyny  spokojnych rodzinnych pełnych miłości i zdrowia

Awatar użytkownika
Lali

Postprzez Balerina » Pią Kwi 03, 2015 6:49 pm

Wesolych Swiat Wielkanocnych zycze wam wszystkim

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez M&B » Nie Kwi 05, 2015 7:25 am

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!!!

A.Regulski
Awatar użytkownika
M&B

Postprzez maczek » Nie Kwi 05, 2015 12:35 pm

Wesołych Świąt kochane :)
Awatar użytkownika
maczek

Postprzez Amaire » Wto Kwi 07, 2015 1:07 pm

I jak mineły święta Dziewczyny? :)

Amaire

Postprzez maczek » Wto Kwi 07, 2015 7:48 pm

Ja w tym roku pierwszy raz w życiu swieta poza domem :p bo siedze w tym Dublinie jesCze, ale maz przyjechał do mnie na tydzien, wiec spedzilismy swieta razem :) miesKam tu jeszcze z dziewczyna z Bułgarii wiec swieta mieliśmy polsko niemiecko bułgarskie :p pierwszy raz sie nie objadlam na swieta bo nie bylo maminego jedzonka :(  w piątek i poniedziałek mialam wolne, ale dzisiaj juz niestety praca ;)

A jak u was dziewczyny??? Piszcie :)) koniecznie!
Awatar użytkownika
maczek

Postprzez modo912 » Śro Kwi 08, 2015 1:44 pm

Witam :) Normalnie zapomniałam o Was ;p
24marca przyszedł na świat mój synuś :) siłami natury :) bolało ale ból do zapomnienia ;D

Igorek ma już 2tyg i jest przekochany :) uwielbia się nosić i przytulać :)
>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

Postprzez Anjee2206 » Śro Kwi 08, 2015 4:49 pm

Modo, gratulacje pięknego synka!!!! jaki śliczniusi i jak się słodko uśmiecha Niech Wam rośnie duży i zdrowy !!!

U nas spokój, w święta byliśmy sami tutaj, ale odpoczęliśmy, pospacerowaliśmy, pojedliśmy i tak minęły. Poza tym praca, dom, praca, dom, wiosna przychodzi ale tak powoli, słońce świeci ale zimno jeszcze. Ja teraz wykorzystuję każdą chwilę na jeżdżenie autkiem i dopiero zaczyna mi to sprawiać przyjemność, bo na początku jak wsiadłam do naszego auta, to strach większy jak na egzaminie. No i potrzebuje wiadomo praktyki jeszcze dużo.

A jak tam u reszty dziewczyn? Może w końcu czas pobudzić się ze snu zimowego ;)
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Anjee2206

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez anka9106 » Sob Kwi 11, 2015 7:20 pm

modo912 napisał(a):Witam :) Normalnie zapomniałam o Was ;p
24marca przyszedł na świat mój synuś :) siłami natury :) bolało ale ból do zapomnienia ;D

Igorek ma już 2tyg i jest przekochany :) uwielbia się nosić i przytulać :)

CUDOWNY I WSPANIAŁY !! Gratuluję mamusiu !
[URL=http://www.suwaczek.pl/][IMG]http://www.suwaczek.pl/cache/75d1b8ac11.png[/IMG][/URL]

[URL=http://fajnamama.pl][IMG]http://fajnamama.pl/suwaczki/kq1u9yv.png[/IMG][/URL]

[URL=http://www.maluchy.pl][IMG]http://suwaczki.maluchy.pl/ci-68355.png[/IMG][/URL]
anka9106
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Administrator » Wto Kwi 14, 2015 11:31 am

Gratulacje od naszej Ekipy!
Niech Maluszek rośnie zdrowo i szczęśliwie, otoczony troską i miłością bliskich
Administrator
czuwam :)
czuwam :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>