Panny Młode 2014 :)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2014 :)

Postprzez Martka245 » Czw Sty 30, 2014 9:41 pm

Mój z racji tego jak mu sie życie ułożyło i ze pracował od 16 roku życia to umie sie ogarnąć i posprząta i ugotuje jak trzeba jest bardzo samodzielny ale mowię życie go tego nauczyło... W sprzątaniu jest lepszy ode mnie dlatego ja gotuje a on w tym czasie sprząta :D jak miałam jeszcze ta 2 szkole w weekendy to przyjeżdżał po mnie i obiad kończył jadłam mogłam iść sie zdrzemnąć bo wysprzątane było itp także nie mogę narzekać pod tym kontem tylko znów jest bardzo rozrzutny i to ja jestem ta oszczędną i odmowie siebie kurtki choć przydała by mi sie nowa a on wraca z 3-cia.. Bardzo lubi kupować sobie ciuchy ma więcej ode mnie... Albo na gry na ps3 czy wii potrafi wydać nie mało ok ja tez lubię grać ale bez przesady przejdę jedna grę kupie następna a ten 10 ma pozaczynanych żadnej nie skończy a kupuje następne...ale nikt nie jest idealny jak już było napisane :p

Martka245
kocham to forum? :)

Postprzez Monika20Monika » Czw Sty 30, 2014 9:45 pm

Dokładnie nie ma ideałów, mój za to bardzo rzadko kupuje coś sobie, a jak juz kupuje to 10 razy przemyśli i szuka w miare w rozsądnej cenie, jesli chodzi o oszczędność to u mojego jak najbardziej na + :)

Dziewczyny jak by wszytskich naszych skleić - to znaczy skleić zalety wywalić wady był by ideał :P

Awatar użytkownika
Monika20Monika

Miejscowość: Koszalin

Postprzez Lidkaa » Czw Sty 30, 2014 9:46 pm

no dokładnie Monika :)
Awatar użytkownika
Lidkaa

Postprzez Lika » Czw Sty 30, 2014 10:01 pm

Anjee2206 napisał(a):Hej dziewuszki!

A ja właśnie oglądałam sobie na skypie moje literki i buciki!!!!Przyszły obie paczki naraz:)) Poprosiłam mamę, żeby zrobiła zdjęcie butów, bo chciałam się Wam jak najszybciej pochwalić:) bo wyglądają ślicznie:)))

Kochana gdzie te fotki butków? Ja się ich doczekać nie mogę !!:)

M&B napisał(a):Narobiłyście mi ochoty na literki :D muszę pokazać mojemu i może zgapimy pomysł :D znalazłam osobę, która zrobi mi pudełkona koperty takie jak chcę :D

Hihi no ja też się nakręciłam :D Muszę spytać mojego K co o nich myśli :)

Co do dyskusji o pracy i facetach ... :D Ja nie wyobrażam sobie siebie siedzącej w  domu i robiącej za gospodynię domową :) Oczywiście wiem,że to ciężka praca ale to nie szczyt moich aspiracji :) Teraz wszystko zależy jak mi się ułoży w aktualnej pracy, bo narazie jest ciężko...ale jeśli się uda, to czekają mnie perspektywy rozwoju. Mojemu K powiedziałąm,że jak się uprze na dziecko, to mogę mu je urodzić ale zaraz po spitalam do pracy i on niech bierze tacierzyński ,bo ja się nie nadaję do tego :D Na szczęście on jest taki,że jak trzeba to ugotuje i posprząta :) Nie zwala wszystkiego na mnie. My niestety oboje jesteśmy bałaganiarze, więc jak zamieszkamy razem to będziemy dyżury rozpiswać haha :D

Echh powiem Wam,że od poniedziałku przechodzę na dietę Mam już rozpisaną,żeby do lipca stracić 10 kg a później utrzymać , no i od przyzłego tygodnia siłka :D Mam koleżankę specjalistkę od tych tematów i bierze się za mnie ajjj ciekawa jestem tylko ,czy mój zapał mi nie przejdzie :) Ale mam motywację , więc trzymajcie kciuki haha
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez M&B » Czw Sty 30, 2014 10:04 pm

Mamy dja! (Choć ja przekonana do niego nie jes tm)

Widzę, że poważny temat się rozwinął...mój posprząta, wypierze, liczę, że po ślubie nie zmieni się...z gotowaniem to średnio,
kanapki zrobi, ale nic więcej...

Jeśli chodzi o pracę to ja swoją chcę zmienić, brak szansy na rozwój, na podwyżki jak to w budżetówce, może warto wrócić do zawodu? A mój otwiera firmę, potrzebujemy na start kasę, musi się udać!
Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i nie pracować, całe dorosłe życie miałam 2 pracę lub studia plus praca lub pracę i dobrze mi tak :)

Zastanawiam się nad pudełkiem na koperty, takiego jak chciałam to nie znalazłam, wymyśliłam drewniane o ażurowych ściankach, myślicie, że zda egzamin? W przyszłości służyłoby nam do przechowywania rzeczy związanych ze ślubem...

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
M&B

Postprzez Lika » Czw Sty 30, 2014 10:07 pm

M&B napisał(a):Zastanawiam się nad pudełkiem na koperty, takiego jak chciałam to nie znalazłam, wymyśliłam drewniane o ażurowych ściankach, myślicie, że zda egzamin? W przyszłości służyłoby nam do przechowywania rzeczy związanych ze ślubem...

Ja swój odbieram w poniedziałek :) Tylko,że ja mam normalny drewniany i zdobiony metodą decoupage. No i jest personalizowany jak sobie tylko wymyślisz :) Jak chcesz mogę Ci podać namiary do babki, która je robi w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez M&B » Czw Sty 30, 2014 10:10 pm

Lika napisał(a):
M&B napisał(a):Zastanawiam się nad pudełkiem na koperty, takiego jak chciałam to nie znalazłam, wymyśliłam drewniane o ażurowych ściankach, myślicie, że zda egzamin? W przyszłości służyłoby nam do przechowywania rzeczy związanych ze ślubem...

Ja swój odbieram w poniedziałek :) Tylko,że ja mam normalny drewniany i zdobiony metodą decoupage. No i jest personalizowany jak sobie tylko wymyślisz :) Jak chcesz mogę Ci podać namiary do babki, która je robi w przystępnej cenie.

Poproszę o namiary, bo może myślimy o czymś podobnym :)

Ja na diecie jestem już drugi tydzień, staram się ćwiczyć, ale z tym różnie, najważniejsze, że zaczęłam chudnąć, w lutym i w marcu ostro pracuję nad sobą, będę szczęśliwa jak schudnę z 5 kg

Znalazłam pudełko jakie chcę, koszt 110 zł, masakra...

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
                                         A.Regulski
M&B

Postprzez Lika » Czw Sty 30, 2014 10:22 pm

M&B napisał(a):
Lika napisał(a):

Poproszę o namiary, bo może myślimy o czymś podobnym :)

Ja na diecie jestem już drugi tydzień, staram się ćwiczyć, ale z tym różnie, najważniejsze, że zaczęłam chudnąć, w lutym i w marcu ostro pracuję nad sobą, będę szczęśliwa jak schudnę z 5 kg

Znalazłam pudełko jakie chcę, koszt 110 zł, masakra...

Ja za swoję zapłaciłam 120 zł już z ceną za kuriera... Ale wiem,że naforum były podobne za 200 zł.
Ja w swoim jestem zakochana i mam nadzieję,że na żywo będzie równie piękny :) Namiary wysłałam.
P.S. haha właśnie widzę,że Pani w swoim ogłoszeniu zamieściła mój kuferek
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez jadzik » Czw Sty 30, 2014 10:32 pm

[skasowany post]
Ostatnio edytowany przez jadzik, Nie Mar 02, 2014 11:20 pm, edytowano w sumie 1 raz
jadzik

Miejscowość: Wrocław / Częstochowa

Postprzez Martka245 » Czw Sty 30, 2014 10:49 pm

a ja tam lubie jak moj gra bo sama gram wiec albo gramy razem albo ja z boku kibicuje i przezywam :P co do kwiatkow to kupuje od czasu do czasu ale w doniczce albo nasionka bo ja nie lubie cietych wole sobie sama cos wyhodowac a z zakupow jak przychodzi to nie kupuje tylko sobie ale tez mi i czesto slysze tekst typu "kochanie kupilem ci buty <np> ale nie wiem czy kolor bedzie ci sie podobal?" :P ponarzekac czasami mozna to zdrowe a idealow nie ma ale ogolnie dobrze trafilam :P jak my wszystkie dlatego sluby bierzemy! :D

Martka245

Postprzez Myxak » Czw Sty 30, 2014 11:08 pm

Ja też sobie nie wyobrażam siedziec cały czas w domu po wakacjach i pracy na sezon gdzie pracuje dzień w dzień i po 3-4 dniach dostaje szału , że nie wiem co robić :P . Mój D. sprząta gotuje gra ze mna ,ogląda seriale więc w sumie nie narzekam ma pare wad ale to są raczej spowodowane jego wychowaniem przez mamusie :P . A co do emerytur to co z tego ze 80% jak tej emerytury może byc 700 zł :P to za te 500 marnie idzie przeżyć :P Nie oszukujmy się teraz mniej osób dobije do tej emerytury niż ją dostanie :/ Ja nawet nie licze na to ... Bardziej na własne oszczędności :P Nawet nasza poprzednia właścicielka od mieszkania młoda dziewczyna nawet 30 nie miała a siedzie w 'biznesie' długo odkąd tylko pamieta i sama powiedziała , ze na emeryture nie liczy  tylko własne oszczędności ,mimo tego ze prace dobra miała:P

Myxak

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez kaasica » Czw Sty 30, 2014 11:11 pm

jadzik napisał(a):mój gotuje i sprząta i pracuje, jest rozsądny i nie rozrzutny, nie gra w żadne gry, jedyna wada nie może zrozumieć, że chcę kwiatka od czasu do czasu dostać :D hihi :P

hahaha jakbym mojego widziała! mój K też sprząta, gotuje, zmywa bo ja tego nie znoszę.  Też się tego nauczył.. w końcu z 9 lat temu wyprowadził się od rodziców, to musiał się tego nauczyć, a ze przy okazji bardzo dobrze gotuje.. hihih

Powiem Wam, że ja nie wyobrażam sobie siedzenia w domu, każda z nas tak ma - praca + obowiązki domowe, nie ma wyjątków, ale siedzenie non stop w domu jest okropne. Ja jak szukałam pracy miałam takie 4 miesiące... i dziękuję bardzo za coś takiego! ugotowane... posprzątane, kurze wytarte, w szafkach posprzątane, wszystko ogarnięte i nie ma co robić! nic tylko się tyje od tego zasiedzenia :P
a co do zarobków naszych facetów - może zarabiać 2000, 3000 ile tam mu dadzą, a nie daj Boże coś się stanie i na rente przejdzie i co wtedy? 800zł? 80% emerytury?(zakładając, że ZUS nie upadnie :D) z jakiej kwoty? 1500?1000?800? jak dobrze pójdzie będziemy mieć? z 3000  spaść na 1500 to wielka różnica, to jest kwot na przeżycie wtedy tak naprawdę, aby całą rodzinę za to utrzymać.. a jakby się coś stało i mąż będzie neizdalny do pracy, to gdzie kobieta pracę znajdzie po X latach niepracowania? w sklepie, jako sprzątaczka za minimum krajowe...? też trzeba brać to pod uwagę. Fakt, fajnie byłoby nie pracować, ale życie takie słodkie nie jest niestety :P A poza tym sadzę, że co swoje, to swoje, zawsze zarobione własnoręcznie :)

Awatar użytkownika
kaasica

Postprzez Myxak » Czw Sty 30, 2014 11:24 pm

http://kwejk.pl/obrazek/1997337/nie.html nie mogłam się powstrzymać :D

Myxak

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Kasia_Casia » Pią Sty 31, 2014 12:20 am

Ja też nie wyobrażam sobie siedzieć cały czas w domu - jednak kontakt z ludźmi musi być! Zresztą ja to za dużo energii mam, rozniosłabym cały ten dom ;)
A co do mojego D., to on w tych kwestiach też prawie ideał :D pracuje, sprząta, jest oszczędny (chociaż na mnie to by wydał całe pieniądze, ale zarzeka się że nie:D), ugotować też ugotuje :) Może nie jakieś wymyślne dania, ale z głodu by nie umarł - i moim zdaniem to też jest ważne, żeby facet takie podstawowe rzeczy potrafił robić. Bo co, jeśli to nam się coś stanie? To on z głodu umrze? No i też nie wyobrażam sobie żeby on tyrał na całą rodzinę a ja będę w domu siedziała...

Awatar użytkownika
Kasia_Casia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Kasia_Casia » Pią Sty 31, 2014 1:56 am

Dziewuszki teraz mam do Was pytanie "z innej beczki". Niedługo będę zanosiła suknię do poprawek, więc muszę już jakąś bieliznę sobie pod nią kupić.. wiecie może gdzie najlepiej? Bo już bym chciała coś lepszego, a w sumie nie bardzo wiem gdzie takiej szukać ;)

I jeszcze inne pytanko :D Co do makijażu - bo najprawdopodobniej przyjaciółka będzie mi go robiła... polecacie jakiś wspaniały podkład? ;P

Awatar użytkownika
Kasia_Casia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez natka2014 » Pią Sty 31, 2014 8:16 am

M&B - dlaczego uważam, że głupio. Może nie "głupio", ale mało odświętnie. Jeździmy swoimi autami na co dzień więc nie będzie to dla mnie nic specjalnego. Poza tym w moim aucie jest mało miejsca. A mój PM ma kombi więc też mi to nie pasuje.
Awatar użytkownika
natka2014

Postprzez Engy » Pią Sty 31, 2014 8:31 am

Cześć Kochane!! W końcu piątek
Witam Was gorącą kawką i pysznym pachnącym pączkiem - tak mnie skusił na wystawie, że nie mogłam się oprzeć :D

Ale sobie wczoraj temat znalazłyście :D Ja od 18 roku życia pracuję nieprzerwanie i chyba bym jakiegoś szału dostała siedząc w domu dłużej, no może poza siedzeniem z dzieckiem po ciąży, chociaż zapewne i to mnie przerośnie i będę się szwędać gdzie się da :D

Marynko do nas też dzwonił DJ potwierdzić i widzimy się z nim pod koniec lutego
mój A. ma pracę biurową więc ręce ma cudownie delikatne , ale skończył studia jako menager sportowy i chciałby gdzieś dalej iść w tej dziedzinie. Ma taki plan żeby po ślubie i wzięciu kredytu na mieszkanko coś się zacząć rozglądać za ciekawszą dla niego pracą... W sumie się nie dziwię, bo sama pracowałam na tym samym stanowisku co on teraz i po 1,5 roku przeszłam do innej firmy.

Też Wam zazdraszczam tych literek, ale sama powiedziałam A. że nie będziemy takich mieć... Nie postawimy sobie na stole inicjałów Anonimowych Alkoholików raczej :D

"Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno chociaż nadal dwoje."
Awatar użytkownika
Engy

Postprzez Vianne Rocher » Pią Sty 31, 2014 8:41 am

Dzień dobry:)

Ja tylko odniosę się do ostatnich tematów:)

Widzę że że temat facetów naszych:)
Mój jest po ekonometrii, jak na razie jezdzi do Norwegii na 2-3 msc na wakacje i to starcza na cały rok:) Teraz wszystko idzie w mieszkanie potem będzie będzie byznes bo współpraca z Norwegami uklada im sie dobrze.

Ja w życiu bym cały czas w domu nie chciała siedzieć, nie po to studia robiłam, samorealizacja też jest wazna, oczywiście dom, dzieci jak najbardziej ale uzależnienia od faceta nigdy w życiu, zwalszcza ze są róże sytuacje życiowe.
I pamiętajmy że przepisy zawsze moga się zmienić. Tego 80% wcale później moze nie być.

Kurcze niektórzy faceci nauczyli się wygody, naprawdę, mój na szczęście umie ugotować, lubi porządek w kuchni, powiem szczerze że to ja jestem tajfunem jak robie obiad.
Wszystko zależy od tego do zego ich mamy nauczyły, jak wszystko jest podane na tacy to będzie myślał że tak ma byc.

kaasica, Myaz- zgadzam się, mój przez jakisczas siedziałw ubezpieczeniach, ja sama jestem po Adminsitracji i wiem że to będzie maaaaskra jak na ten czas wizja pójścia na emeryturę, to będą marne pieniądze a jak teraz ktoś zarabia 1500 zł to jak będziesz miec połowę to bedzie dooobrze:)

Kasia_Casia - jesli masz cere mieszana/tłusta i chcesz dobrego krycia to tylko Revlon colorstay

Awatar użytkownika
Vianne Rocher
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez kaasica » Pią Sty 31, 2014 8:50 am

Vianne, zakładając, że w ogóle tą emeryturę będziemy mieli, albo czy w ogóle z niej pokorzystamy :P bo coś czuję, że my to do 70 pracować będziemy.. a nawet jesli ta emeryturę dostaniemy, a raczej jej marne grosze to i tak pracowac trzeba będzie, aby jakoś przeżyć... oby tylko zdrowie było! inaczej będzie kiepsko, patrząc na to, co się w naszym kraju dzieje... :)

I masz rację, że to wiele zalezy od tego, do czego ich mama przyzwyczaiła w domu. Na szczęście mój K. pomagał mamie w kuchni od małego i bardzo to lubi! <3 za co jestem wdzięczna teściowej, bo mi faceta do życia normalnego przygotowała :P ja nigdy w życiu bym wszystkiego wokół niego nie robiła, co to, to nie! i on o tym wie.. :) czasami mogę, ale nie zawsze, szybko się człowiek do luksusów przyzwyczaja... a faceci to już w ogóle mając takie skarby jak My obok siebie.. : )))))) jak im damy dłoń, to później całą rękę wezmą i w niczym nam pomagać nie będą.. nie wiem, jak Wy, ale ja tego bym nie zdzierżyła..

Awatar użytkownika
kaasica

Postprzez Engy » Pią Sty 31, 2014 8:58 am

kaasica tak jak mówisz, zanim my dojdziemy do wieku emerytalnego, to ZUS dawno się rozsypie i nic nie dostaniemy.
Zwłaszcza, że oni teraz wypłacają emerytom to co my aktualnie odkładamy, więc na nas kto zarobi, skoro większość dzisiejszych dzieciaków do 30 będzie na garnuszkach rodziców siedziała? :P

"Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno chociaż nadal dwoje."
Awatar użytkownika
Engy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość