Jaki makiajż ostry czy łagodny?

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Jaki makiajż ostry czy łagodny?

Postprzez StudioFotoArt » Śro Lip 25, 2012 3:05 pm

Jaki preferujecie na własny ślub makijaż bardziej ostry czy łagodny? Wybierać to w zależności od charakteru, wyglądu , karnacji czy czego? Jak wy byłyście wymalowane do ślubu własnego?
StudioFotoArt
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Jaki makiajż ostry czy łagodny?

Postprzez Justyś88 » Pon Wrz 03, 2012 9:50 am

Ja maluję się na co dzień więc wybrałabym mocniejszy makijaż-podkreślone oko, sztuczne rzęsy albo kępki,trochę różu na policzki i bezbarwny błyszczyk dla równowagi.Nie polecam makijaży w odcieniach bieli i szarości,byłam na weselu gdzie pani młoda miała taki makeup i wyglądało to fatalnie.

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez irjanka » Pon Wrz 03, 2012 10:05 am

Ja stawiam na mocny makijaz. Glownie ze wzgledu na zdjecia, ale takze ze wzgledu na kompleksy ;) (a wlasciwie realne podejscie do swojej urody).
Nie zgodze sie z tym, zeby unikac szarosci - kazdy ma inny typ urody i mi na przyklad w szarosciach jest ladne, a w odcieniach slota juz gorzej.
Bede testowac na sobie taki makijaz (2012 wg. Clarins) i najchetniej na taki wlasnie bym sie zdecydowala. Uwazam, ze troche jest mitu w tej "na sile" delikatnosci makijazu slubnego. kazdy powinien miec taki makijaz, jaki najbardziej podkresla urode - jesli jest to mocny makijaz, to nie ma co siegac po sam cien i nic innego.

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez MorrigaN » Śro Wrz 05, 2012 8:57 pm

irjanka napisał(a): Uwazam, ze troche jest mitu w tej "na sile" delikatnosci makijazu slubnego. kazdy powinien miec taki makijaz, jaki najbardziej podkresla urode - jesli jest to mocny makijaz, to nie ma co siegac po sam cien i nic innego.

Też tak myślę. Jest to też uzależnione od upodobań danej osoby bo jesli ktoś nie maluje się na co dzień to źle będzie się czuł w mocnym makijażu. Ja maluję się na co dzień delikatnie ale na wyjście zawsze mam mocniejszy makijaż i nie wyobrażam sobie siebie w delikatnym romantycznym makijażu na własnym ślubie skoro jest to wbrew mojemu charakterowi.

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez Motylek22 » Sob Paź 13, 2012 1:44 pm

Ja tak samo jak wy dziewczyny, wolałabym mocniejszy makijaż do ślubu, na co dzień maluję się delikatnie ale na ten dzień myślę o czymś wyrazistym
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez modo912 » Sob Lis 30, 2013 10:47 am

Ja też raczej będę chciała łagodny
>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

Postprzez nala777 » Sob Sty 11, 2014 6:09 pm

ja będę mieć ciemny brąz - smokey eyes do tego sztuczne rzesy 1:1 :) chciałabym żeby na zdjęciach oko wyglądało wyraźnie :)

Awatar użytkownika
nala777
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez moniunia2 » Nie Sty 12, 2014 9:29 pm

nala777 napisał(a):ja będę mieć ciemny brąz - smokey eyes do tego sztuczne rzesy 1:1 :) chciałabym żeby na zdjęciach oko wyglądało wyraźnie :)

Dokładnie:) ! Ja również chcę, żeby oczy były ładnie podkreślone :)  do tego rzęsy , jakaś delikatna szminka, ale w kolorze :)

Awatar użytkownika
moniunia2
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: UK

Postprzez aniela » Śro Sty 15, 2014 11:09 am

Też myślę że sztuczne rzęsy to podstawa, raz w życiu (w moim wypadku) można sobie pozwolić na taki luksus  ;) Poza tym tylko wymodelowanie ust. Nie chciałabym grubej warstwy podkładu, bo jestem z natury nie uważna i boje się, że w pewnym momencie połowe bym starała... -,-
aniela
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Pandora » Wto Maj 20, 2014 11:13 am

Dla mnie najładniej wygląda makijaż łagodny, bardziej naturalny :) Oko można ładnie podkreślić kępkami sztucznych rzęs, do tego delikatna czarna kreska, róż na kości policzkowe i powinno być ok :)
Pandora
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Samantiii » Pon Mar 23, 2015 10:45 am

Zdecydowanie łagodny, lekki ale troche mocniejszy na oku, aby je podkreślić :)
Samantiii
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez palecia25 » Wto Mar 24, 2015 9:50 am

ja tam zdam się na makijażystkę :) niech ona zdecyduje co mi będzie pasować, generalnie raczej delikatnie z jakimś kolorkiem:)
palecia25
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Kwiatek_D » Wto Maj 12, 2015 12:59 pm

Dużo zależy od osoby i jej urody;) pomału odchodzi się od klasyki na weselach, panny młode zakładają kolorowe buty do białych sukienek, więc dlaczego by nie odważny makijaż?;) ale musi być tak dobrany, aby pasował do sukienki i ogólnego wyglądu;)
Kwiatek_D
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tabaluga » Wto Gru 29, 2015 8:46 am

Też jestem zdania, że kolorowy makijaż na ślub to fajny pomysł. Sama o takim myślę, ale zastanawiam się jednak czy ma on być mocny, czy też nie, bo wiecie. Mocny = ładne zdjęcia, słabszy = lepszy wygląd w trakcie wesela. Ech... nie potrafię się zdecydować
Awatar użytkownika
Tabaluga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez inka28 » Czw Maj 05, 2016 10:13 am

ja na ślubie chciałam wyglądać bardzo naturalnie i zdecydowałam się na bardziej naturalny makijaż
inka28
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Wilku » Czw Maj 05, 2016 3:49 pm

Ja stawiam na lekki pazur w ślubnym makijażu, głównie ze względu na to, że sama suknia i dodatki mają być bardzo proste, a przy takim stroju i moich niebiesko-fioletowych włosach istniałaby spora szansa, że sama twarz nieco by w tym zaginęła. Ale naturalne makijaże ślubne, zwłaszcza na nie tak przekombinowanych wizerunkowo pannach młodych jak ja, bardzo mi się podobają. Tyle tylko, że to nie w moim stylu :)
Awatar użytkownika
Wilku
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asia_450 » Czw Cze 16, 2016 1:56 pm

Troszkę mocniejszy makijaż niż codzienny jest ok, lepiej wygląda na zdjeciach. Ale nie można też przesadzić. Jak ktoś się nie maluje na co dzień za mocno to będzie wyglądać dziwnie,
Asia_450
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Fibi » Śro Sie 24, 2016 9:46 pm

Mi się marzy bardzo delikatny makijaż, może trochę mocniej zaakcentowane oczy, ale coraz bardziej odchodzę od tej myśli, chciałabym wyglądać jak najbardziej naturalnie jednak :)
Fibi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez eZiel87 » Pon Lut 13, 2017 2:02 pm

Ja bym chciała łagodny :) Źle się czuję w mocnych makijażach
eZiel87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Pią Mar 03, 2017 9:48 am

Byłam na kilku weselach i jednak panna młoda wygląda najlepiej w delikatnym i rozświetlającym makijażu. Chociaż wszystko zależy od charakteru panny młodej i charakteru samego wesela. Z racji, że ja sama rzadko się maluję to w mocnych makijażach czuję się źle. Choć z powodu wesela musiałam mieć ciut mocniejszy makijaż. Wszystko po to aby jak to się mówi nie zginąć w tłumie. Kosmetyki do makijażu użyłam tych co zazwyczaj mam w kosmetyczce, nie udziwniałam. Po co zakupywać coś na jeden raz. A jak już robię zamówienie z http://www.ezebra.pl/ to wolę już zamówić coś co użyję więcej niż raz.
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Następna

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>