HOTEL AZYL

ceremonia, przysięga, formalności, organizacja

HOTEL AZYL

Postprzez Pannamarianna » Wto Sty 31, 2012 7:17 pm

Co sądzicie o hotelu AZYL??  Przeglądałam zdjęcia, jest na nich piękny latem...:)).  Czy któraś z Was się orientuje w temacie? Proszę podpowiedźcie:) Pozdrawiam, Pannamarianna:).
Pannamarianna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: HOTEL AZYL

Postprzez Erill » Śro Lut 01, 2012 10:59 am

Same dobre rzeczy :)
Mieliśmy tam wesele w 2010 i bylismy bardzo, bardzo zadowoleni. Obsługa na wysokim poziomie, przepyszne jedzenie, pieknie podane, świetna sala, boski ogród, bardzo dobry kontakt z pania Kasią. Naprawdę bardzo polecam. Tylko, że to nie jest sala na duze wesele. 80 osób to optymalna ilość :)
A tak poza tym nie mogę nic złego powiedzieć :)
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Smoczyca » Śro Lut 01, 2012 3:03 pm

My gościliśmy się tam na weselu w 2009. Podpisuję się pod opinią Erill. To co zapamiętałam najlepiej- bardzo profesjonalna i kulturalna obsługa sali (akurat jakoś tak wypadło, że sami panowie byli:)). Jedzenie wyśmienite!!!  Jak zespół (który swoją drogą był do duszy) robił dłuuuuuuuuuuuugaśne  i ciche przerwy (wokalistka chyba uczyła się do FCE - cały czas z podręcznikiem pod stołem siedziała:P), to kelnerzy z własnej inicjatywy muzykę zza baru puszczali. Ogród niesamowity- wszyscy byliśmy pod wrażeniem. Minus taki- że wesele bylo na ponad 100 osób i tańce odbywały sie w tej przeszklonej części. Poza ogólnym zachwytem, niewiele więcej pamiętam:P w ostatnich trzech latach byliśmy na 9 weselach i ta lokalizacja była jedną z najlepszych!! (nom oprócz naszej hehehe:P)

Awatar użytkownika
Smoczyca
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez agata2012 » Śro Lut 01, 2012 3:27 pm

byłam tam na weselu w 2010 r. i nie mogę złego słowa powiedzieć, jedzenie faktycznie przepyszne, ale największe wrażenie robi ogród. tyle, że jest on zarówno + jak i -, bo jak jest ciepło to goście uciekają na dwór :) ogólnie oceniam na 5
agata2012
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez Erill » Śro Lut 01, 2012 6:02 pm

Każde miejsce połozone wokoło ładnej zielonej przestrzeni wyciąga na dwór gości póki świeci słonce :) Ale to nie musi byc wcale wada, bo goście dłużej są "świezi" ;))

Co do oszklonej części to co kto lubi. Nam bardzo odpowiadał układ, że ludzie przy stołach nie gapia się na tańczących tylko, że do tego jest częśc troszkę osobna ale wciąż integralna. No a poza tym zachód słońca w tej oranżerii wygląga po prostu przepięknie :)
Zresztą >
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Pannamarianna » Pią Lut 03, 2012 7:40 pm

Dziękuję Wszytkim za Wasze opinie:))
A napiszecie mi coś o Starej Garbarnii? Mój ślub już latem 2013, a jestem z przyszłym Mężem na etapie wyboru sali, fotografa i orkiestry. Z góry dzięki serdeczne:))
Pannamarianna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kasiulka86 » Pią Lut 03, 2012 7:58 pm

Pannomarianno zajrzyj do wątku Wesele i tam już są tematy o SG :)
Ja tylko powiem krótko - byłam na weselu, było super i tam też mamy swoje :P

Awatar użytkownika
kasiulka86
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mańkowska » Śro Lut 06, 2013 9:39 pm

Z tego co widzę, dawno nikt tu nic nie pisał o Azylu;) Powiem Wam drogie Narzeczony, że sala wygląda obłędnie:)! Byłam tam jakiejś 6 lat temu na weselu, na którym pracowałam jako animator i już wtedy wpadła mi w oko, ale dziś po obejrzeniu, razem z narzeczonym poważnie o niej myślimy. A i ceny są dosyć rozsądne;) Z chęcią przeczytałabym (myślę, że nie tylko ja) opinie o weselu na którym byłyście lub organizowałyście jakoś niedawno;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mańkowska
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez b_blonka » Pon Lut 11, 2013 11:48 pm

Tak, tak my też tam byliśmy i sala piękna i teren wokół bardzo przyjemny - mnóstwo zieleni :) A co ważne mają miejsca noclegowe, bo za salą jest nowo wybudowany hotel należący do Azylu.
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Asia2013 » Śro Lut 13, 2013 9:56 pm

jakoś niedawo cały lokal był odnawiany w środku :)

ma cudowny ogódek, gdzie można usiąść i pospacerować :)
dzieciaki mają gdzie biegać.

Byliśmy tam w zeszłym roku na weselu takim ok 70 osób i lokal świetnie się sprawdził.

8 czerwca 2013

Awatar użytkownika
Asia2013
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: W-w

Postprzez ewigkeit » Pią Lut 15, 2013 12:18 am

Hej dziewczyny!
Czy orientujecie się jak wygląda kwestia jedzenia w Azylu? Czy nie jest go za mało? Bo restauracje mają to do siebie, że co do wielkości serwowanych posiłków można mieć wiele do życzenia. Podobno dobra orkiestra i smaczne jedzenie w dużej ilości to sekret udanego wesela.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :))
"Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy."
Awatar użytkownika
ewigkeit
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mańkowska » Nie Lip 21, 2013 10:55 am

Witam:)

Muszę podzielić się swoimi wrażeniami z osobami, które zdecydowały się na hotel Azyl na swoje wesele jak również z tymi co może się jeszcze wahają czy Azyl to odpowiednia sala...:) Wczoraj razem z narzeczonym pojechaliśmy obejrzeć salę tuż przed czyimś weselem, żeby fizycznie zobaczyć jak sala wygląda przystrojona na wesele. A wygląda obłędnie! Elegancko ale bez 'pałacowego' szyku, gustownie i z poczuciem smaku! Kwiaty i świece na stołach - magia! Ogród - boję się, że goście będą mi do niego uciekać, bo wygląda jak ogród marzeń ;) a sala taneczna, która początkowo wydawała mi się zbyt mała, wydaję się idealna a co najważniejsze nie jest tam ślisko! Jednym słowem choć jestem jeszcze 10 ms przed wielkim dniem, w sali jestem zakochana! Polecam :)
Awatar użytkownika
Mańkowska
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Harika » Czw Sie 27, 2015 4:46 pm

Czy ktos ma moze jakies swieze informacje nt Hotelu Azyl? Bardzo mi sie tam podoba, w tym roku postawili przepiekna kopule na sluby w plenerze oraz odnowili sale i wyglada po prostu oblednie. Mocno sie nad nia zastanawiamy!!
Najbardziej interesuje mnie kwestia jakosci i ilosci jedzenia oraz czy parkiet nie jest za ciasny przy weselu na ok 80 osob?
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez toniwed » Śro Gru 02, 2015 1:03 pm

nigdy tam nie byłam, ale brzmi obiecująco.
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Harika » Sob Sty 14, 2017 7:32 pm

No i po wielu poszukiwaniach, przegladaniu roznych ofert, porownywaniu cen wybralismy Hotel Azyl na miejsce naszego slubu i wesela.
Musze powiedziec, ze miejsce na zywo zrobilo na mnie olbrzymie wrazanie, nawet w deszczowy jesienny dzien, a co dopiero bedzie w lecie :)
Slub planujemy na 2018 r., a umowe podpisujemy niedlugo. Przyznam, ze wielkim plusem jest menadzerka (pani Sylwia), ktora dokladnie o wszystkim opowiada i z cierpliwoscia odpowiada szybko na wszystkie maile.

Zobaczymy jak bedzie podczas naszego kolejnego spotkania, ale czuje, ze nasze wesele jest w dobrych rekach :
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Ślub

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>