mam pomysł

organizacja, przebieg, refleksje ...

mam pomysł

Postprzez kaczka.dziwaczka » Pon Sty 09, 2012 12:42 am

Drogie dziewczyny, mam pomysł odnośnie mojego wieczoru panieńskiego. Otóż marzy mi się statek pływający po Odrze. Jak Wy się na to zapatrujecie ? Czy przyszły byście na taka imprezę ?Mam w planie około 25 koleżanek, i nie za bardzo wiem czy takie działanie się opłaca. Dajcie znaka co o tym myślicie.

kaczka.dziwaczka
dziwne jest życie kaczki dziwaczki :)
Awatar użytkownika
kaczka.dziwaczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: mam pomysł

Postprzez tosia » Pon Lut 20, 2012 10:52 am

Ja bym przyszła, ale ciekawa jestem ile taka impreza będzie kosztowała?! Jesli uda ci się cos takiego zorganizować to pewnie będzie udana impreza. Tylko alkohol i woda to nie jest w tym przypadku udane zestawienie- musisz uważać żeby koleżanki ci się nie potopiły.
Awatar użytkownika
tosia
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez betalena » Sob Lut 25, 2012 11:53 am

Impreza nie wychodzi bardzo strasznie drogo. Planowaliśmy na zakończenie studiów taką, ale nas było znacznie więcej osób (na roku było około 40 osób, z parami 70 (mieliśmy kilka par na roku), więc też inaczej pewnie się dzieliły niektóre koszta. Ale pomysł spoko :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: LDN

Postprzez Erill » Śro Mar 28, 2012 2:17 am

Kurcze ja bym sie bała wody kiedy w gre wchodzi alkohol, no chyba ze to tylko tak na początek przez dwie godziny to czemu nie :) Jeszcze fajnie brzmiala opcja z tramwajem :) Jakbym miala panienski jeszcze raz to zazyczylabym sobie tramwaj przez miasto oraz zamiast ogladanie laski tancacej na rurce w pruderii impreze w poledance ;))
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>