Jaki bukiet??

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Re: Jaki bukiet??

Postprzez maidanka » Wto Lis 15, 2011 9:37 pm

Nanu napisał(a): Bardzo ożywia całą postać panny młodej, która zwykle tonie w bieli i przez to wydaje się "zimna".

Popieram czerwień pięknie kontrastuje z bielą sukni.
Awatar użytkownika
maidanka
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez gosiasamosia » Sob Lis 26, 2011 11:30 pm

Moja sala będzie udekorowana w kolorze pudrowego różu i takiego też fioletu, kwiaty będą w podobnej tonacji :)

gosiasamosia
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez florystka1987 » Czw Lut 09, 2012 6:31 pm

Acia napisał(a):Dziewczyny..hmm tak myślę i nie wiem..co byście doradziły do haftowanej sukni? bo ja chciałam kalie ale do tej sukni którą bym chciałą mogą się wydawać za cięzkie i mam dylemat..
   do sukni z haftami pasuja tylko bukiet z duzych wyrazistych kwiatow tylko wtdy to ma ses bukiet nie zlewa sie z tlem mysle ze cantadeski byly by piekne
nie ma nic bardziej radujacego jak widok panny mlodej zachwyconej własna wiazanka i dekoracjami
florystka1987
super gaduła
super gaduła

Postprzez jesienna » Pią Lut 10, 2012 2:19 pm

Mnie ostatnio olśniewają tulipany... Są przepiękne i takie romantyczne, cudne :)
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała." Marilyn Monroe
Awatar użytkownika
jesienna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez four_eyes » Pią Lut 10, 2012 2:39 pm

florystka1987 napisał(a):
Acia napisał(a):Dziewczyny..hmm tak myślę i nie wiem..co byście doradziły do haftowanej sukni? bo ja chciałam kalie ale do tej sukni którą bym chciałą mogą się wydawać za cięzkie i mam dylemat..
   do sukni z haftami pasuja tylko bukiet z duzych wyrazistych kwiatow tylko wtdy to ma ses bukiet nie zlewa sie z tlem mysle ze cantadeski byly by piekne

Podzielam zdanie Florystki - moja kuzynka miała bukiet z tych kwiatów do koronkowej sukni - wyglądało dobrze :). Z tym, że te kwiaty do najtańszych nie należą.
"Gdy wiele osób zachowuje się głupio, przyczyną tego zwykle jest prawo podatkowe"
Awatar użytkownika
four_eyes

Postprzez jesienna » Śro Mar 21, 2012 11:40 am

Uuuu, kalie też są piękne, super wyglądają z powplatanymi zielonymi listkami w bukiecie, nie tylko z zielonymi łodygami
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała." Marilyn Monroe
Awatar użytkownika
jesienna
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tolka » Pon Cze 04, 2012 5:20 pm

Ja tez początkowo wybrałam kalie, ale pani w kwiaciarni powiedziała, że często trafiają się w brązowawym odcieniu, przez co wiązanka wygląda smutno.
Tolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Tolka » Pon Cze 04, 2012 5:35 pm

serduszko napisał(a):Wielu osobom kalie sie kojarza z pogrzebami, a to według mnie nic bardziej złudnego! Widziałam wiele panien młodych z kaliami i bardzo mi się podobały. Są takie eleganckie i wyjątkowe...

Zgadzam sie. Ja wybrałam pomarańczowe:)
Tolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Eurograv_pl » Wto Sie 14, 2012 1:59 pm

Mały bukiet byłby odpowiedni. Bez żadnych ,,ogonów,,. Jesienią może jarzębina, latem chabry?? To wszystko zależy od tego kto co lubi.
Eurograv_pl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Felicja » Pon Mar 04, 2013 11:28 am

Bukiet ślubny jest dopełnieniem całości, musi być dostosowany do naszej sukni- np. skromna suknia to skromny bukiet.

Zależne to jest również od pory roku, wczesnym latem warto się zdecydować na konwalie które są wyjątkowe. Podobnie jest z piwoniami. Zawsze też sprawdzają się storczyki.
Przed pójściem do kwiaciarni miejcie dziewczyny zdjęcie swojej sukni, bo dobra florystka będzie potrafiła połączyć to w całość.
m:
Felicja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Anika87 » Sob Mar 16, 2013 6:38 pm

Kalie faktycznie trochę smutne.
Anika87
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez miki/kami » Pią Cze 28, 2013 11:13 pm

Czesc dziewczyny, ja bede miala suknie koronkowa snieznobiala, a kolorem przewodnim jest krolewski blekit, przeze mnie zwanym szafirem,bede tez miala podobna bizuterie  i myslalam o niebiesko bialym bukiecie, z sezonowych kwiatow, a ze to ostatni dzien sierpnia nie wiem na co sie zdecydowac? moze ktos tez mial niebieski bukiet ? troche sie zagubilam i nie wiem co wybrac ? moze ktos ma jakies sugestie ?

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Postprzez anaia » Wto Lip 23, 2013 10:56 pm

dziewczyny a myslała któas o zrobieniu bukietu samemu? wiem ze mozna na gieldach kwaito kupic takie mikrofony ktore sie wypelnia woda, wsadza kompozycje kwaitkow, obwiazuje jakimis wstazkami i jest super

Awatar użytkownika
anaia
super gaduła
super gaduła

Postprzez b_blonka » Wto Lip 30, 2013 9:42 pm

Ja chcę sobie sama zrobić bukiet z białych róż. Chcę kupić ok. 20 sztuk i bardzo krótko je poprzycinać, tak by tylko było miejsce na trzymanie a nie miały wcale liści, tylko same główki. Zobaczę jak to wyjdzie! Co sądzicie o takim pomyśle??
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez panna_monika » Wto Lip 30, 2013 10:30 pm

blonka dość ryzykowny pomysł. W dniu ślubu będzie Ci się chciało jechać na giełdę kwiatową po świeże róże, a potem zrobić z nich jeszcze bukiet?

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez b_blonka » Wto Lip 30, 2013 10:41 pm

Myślę, że dzień wcześniej sobie zrobię taki bukiet. Wiem, że są specjalne preparaty, które dolewa się do wody, by kwiaty długo stały. Jak się kupi świeże róże to nawet tydzień wytrzymają! Chcę zrobić próbny bukiet i zobaczę co z tego wyjdzie i ile wytrzyma. Koszt nie jest duży więc można zaryzykować!
b_blonka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez marta.lose » Pią Lis 22, 2013 8:21 am

b_blonka napisał(a):Ja chcę sobie sama zrobić bukiet z białych róż. Chcę kupić ok. 20 sztuk i bardzo krótko je poprzycinać, tak by tylko było miejsce na trzymanie a nie miały wcale liści, tylko same główki. Zobaczę jak to wyjdzie! Co sądzicie o takim pomyśle??

Też chcę bukiet z białych róż, ale nie decydowałabym się na robienie go samemu. Myślę, że w tym dniu warto zdać się na kogoś sprawdzonego.
marta.lose
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez alegzi » Pią Sty 03, 2014 10:20 am

przez b_blonka » Wto Lip 30, 2013 10:41 pm

Myślę, że dzień wcześniej sobie zrobię taki bukiet. Wiem, że są specjalne preparaty, które dolewa się do wody, by kwiaty długo stały. Jak się kupi świeże róże to nawet tydzień wytrzymają! Chcę zrobić próbny bukiet i zobaczę co z tego wyjdzie i ile wytrzyma. Koszt nie jest duży więc można zaryzykować!

Myślę, że pomysł jest fajny :) Ja nie przepadam za jakimiś mega wielkimi lub kolorowymi bukietami- wiadomo każdy ma inny gust:) Tez myślałam o tym, aby kupić białe róże (tylko nie wiem jeszcze ile).
alegzi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aluzja » Czw Sty 16, 2014 9:09 pm

Ja zawsze robię wszystkie dekoracje kwiaty stroiki wieńce świąteczne własnoręcznie>umiem to robić , lubię i ciesze się jak wszyscy to chwalą i podziwiają ale na własny ślub zamówiłam sobie bukiet w kwiaciarni :)

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez klinola » Sob Lut 08, 2014 9:25 pm

MyPerfectDay wpisz sobie tego swojego bloga w podpis a nie spamuj w każdym poście

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>