Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez ansista » Pon Kwi 27, 2015 5:18 pm

Witajcie,

Wrocilam dzis wczesniej do domu, wiec postanowilam napisac kilka zdan. Dołączam się do grona tych co podczytują ale czasu nie mają by odpisać. Czas mi jakoś tak ostatnio strasznie szybko ucieka... Szczególnie teraz kiedy jeszcze więcej czasu spędzam w pracy. W ostatnim tygodniu spedzilam w labie jakies 55h...Za to w weekendy korzystamy z urokow wsi i pobliskich gor. Ostatnio kupilismy sobie w koncu lepsze rowery i wybralismy sie na 50km przejazdzke.

Z nowych wiadomosci- kilka dni temu bylam u gina gruntownie sie przebadac (w koncu udalo mi sie znalezc w Niemczech babke z ktorej jestem zadowolona) i chyba juz niedlugo zaczynamy starania. Jeszcze nie wiem czy juz zaraz czy jeszcze poczekamy cykl albo 2. Wszystko zalezy od tego jak w pracy dalej sie bedzie rozwijac. W kazdym razie jak wszystko dobrze pojdzie to za kilka tyg skoncze najwazniejsze eksperymenty, a pozniej pozostanie analiza wynikow i pisanie... Poki co sie na nic nie nastawiam, co bedzie to bedzie:)

emilanka trzymam kciuki za wasze starania:)

dora Wiele razy slyszalam o dziewczynach, ktore zachodzily na dluzszym urlopie lub wlasnie po rzuceniu pracy. Mozliwe, ze ten stres cie blokuje. No chyba, ze teraz w koncu sie uda, skoro gin jest dobrej mysli. A moze beda blizniaki, skoro sa 2 pecherzyki?:)

Mysiakowata tak sobie wlasnie myslalam, ze jeszcze nie dawno sie zalilas, ze nie masz pracy i zastanawialas nad firma, a tu juz zlecenie za zleceniem:) Jeszcze troche i bedziesz musiala ludzi zatrudnic::) A ja sobie na balkonei ostatnio posadzilam ziolka....tylko juz nie pamietam co gdzie i teraz cos zaczyna kielkowac a ja nie wiem co to:D

nashirah gratuluje decyzji o zakupie mieszkania!

achajq jak tam dalsze poszukiwania domu? Macie juz cos nowego na oku?

Asiela ciesze sie, ze z maluszkiem wszystko w porzadku:) A gdzie do Wloch sie wybieracie? Korzystajcie z ostatnich wakacji we dwojke:) A z maluszkiem potem tez macie zamiar czesto podrozowac?
Awatar użytkownika
ansista
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez Brusia » Wto Kwi 28, 2015 8:40 pm

achajq to super, że Ci się łazienka przyśniła. Musiałaś długo myślec, a sen CI w tym pomógł. Wiele ludzi w ten sposób tworzy różne projekty ;)

Mysiakowata Ty się nam niedługo wykończysz. Wiadomo firma się rozkręca, ale czasem trzeba przystopować ;) a z techniką to prawda. Teraz człowiek by nie wiedział co wieczorami robić bez prądu.. ohoho to Ci się zapowiada imprez a imprez, ale to dobrze. Oderwiesz się troszkę :)

Asiela prezencik dla męża był bardzo skromniutki. Po porodzie nie wychodziłam z domu przez 2 tygodnie. Dopiero w dniu urodzin mojego M. wyszłam. No ale co można u nas kupić w miasteczku.. więc poszłam do spożywczego kupiłam mu kilka piw i do tego cukierki. Ważne, że był zadowolony :) Też Ci życzę takiego porodu :) To dobra nowina że wszystko w porządku z maluszkiem. Hihi to z niego światowiec, w tylu miejscach już był ;) dużo zdrówka dla Was i udanej majóweczki :)

nashirah jak tam sytuacja z mieszkaniem. Klamka zapadła? jak tam Tymek, rośnie sobie?

dora jak szukanie nowej pracy, znalazłaś coś?

ansista trzymam kciuki za starania :)

Makrela co tam u Was? jak się czujesz?

Nie mogłam się zebrać ostatnio na czytanie. Choć dużo tu nie napisałyście to i tak mi było ciężko..
Z Szymusiem ogólnie miałam problem, ale pomału się już wszystko normuje (odpukać). W niedziele byliśmy w Krakowie prosić na chrzciny więc Szymcio zaliczył pierwszą dłuższą podróż. Powiem Wam, że się okropnie bałam.
A właśnie bratowa urodziła w Wielki Piątek. Jak ją teraz zobaczyłam to nie mogłam się nadziwić, że między nimi jest tylko 3-tygodnie różnicy, a w wyglądzie to się różnia i to strasznie. Nawet sama się zastanawiam czy Szymek był taki malutki :D

Jakie plany na majówkę? Czemu tu taka cisza?
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez nashirah » Pon Maj 04, 2015 1:41 pm

............................
Ostatnio edytowany przez nashirah, Pon Cze 22, 2015 10:36 am, edytowano w sumie 1 raz
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez Mysiakowata » Pon Maj 04, 2015 3:44 pm

Hej, to i ja się odezwę, bo w kolejnych dniach będzie u mnie coraz gorzej z czasem.

Ansista, 3mam kciuki i za postępy w pracy i za owocne starania :* Tak, zleceń mam teraz całkiem sporo i chyba wszystko idzie ku dobremu. Oby, bo mam dość zarobków na poziomie 200 zł miesięcznie :P Będziesz miała niespodziankę z tymi ziołami ;)

Brusia, wiem, że trzeba, dlatego całą majówkę się leniłam, wypoczywałam w gronie kuzynek mojego męża, grillowałyśmy, chodziłyśmy na spacery i odetchnęłam pełną piersią. A teraz trzeba zwiększyć obroty, żeby się ze zleceniami wyrobić, haha :D Ojoj, a co to za problemy? Życzę, żeby juz żadnych nie było, tylko sielanka! :*

nashirah, no rozumiem, łatwo się mówi, ale ja też jestem typem wrażliwca i jak ktoś by mi coś takiego powiedział to zadra w sercu zostanie... Ale najważniejsze, że Ty wiesz, co Wami kieruje i że to są dobre, sensowne argumenty :* Dobrze, że z bioderkami lepiej, oby tak dalej! A zakupy robisz od tej samej strony, od której my się budujemy. Jeszcze nawet pozwolenia na budowę nie mamy, a już się spieramy, czy sypialnia będzie kiedyś w przybudówce na piętrze, czy w mieszkaniu babci na parterze :D :D

U mnie dziś niezbyt fajny dzień. Wczoraj wieczorem znowu przyszła wredna @, a to już były 4 cykle od zakończenia leczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że większości zdrowych par udaje się w ciągu 1-3 cykli, a u nas znowu nic, ponownie tracę nadzieję. Odechciewa mi się tych całych starań i coraz częściej myślę, że nie będziemy mieli dzieci. Gin uważa, że już wszystko jest ok i jestem zdolna do zaciążenia, mąż ma wyniki super, a mimo to się nie udaje, już sama nie wiem czemu. Nawet miałam nadzieję, że się uda tym razem, bo w tym cyklu w ogóle nie miałam głowy do tego, żeby o tym myśleć i dopiero wczoraj się zorientowałam, że @ powinna przyjść, no ale jak tylko sobie o niej przypomniałam, to 2 godziny później już była :( Także żaden luz psychiczny i inne takie brednie się w moim przypadku nie sprawdzają, ja chyba po prostu jestem bezpłodna i tyle :( Wczoraj wieczorem byłam sama w domu to sobie powyłam do smętnej muzyki i poszłam spać. A dziś nie mam już czasu na dołowanie się czarnymi myślami, bo mam mnóstwo pracy i naglące terminy na jej wykonanie, ale przyznam Wam, że z każdym miesiącem coraz bardziej tracę radość życia. Myślę, że łatwiej by mi było z tym wszystkim się pogodzić, gdyby mi jakiś lekarz mógł powiedzieć, że na 100% nie mogę mieć dzieci, a tak to nawet gin mi robi nadzieję, a później są tylko same rozczarowania :(
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez dora01 » Śro Maj 06, 2015 7:59 pm

No w łaśnie ... Czemu tu taka cisza, wiosna przyszła, lepiej siedzieć z dziećmi na dworze niż w domu, przed kompem.

A może kiedys jakies spotkanie ???
Awatar użytkownika
dora01
kocham to forum? :)

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Allana » Czw Maj 07, 2015 8:36 pm

...........
Ostatnio edytowany przez Allana, Wto Cze 30, 2015 5:32 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez achajq » Sob Maj 09, 2015 6:19 pm

...........................
Ostatnio edytowany przez achajq, Pią Cze 19, 2015 8:59 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez achajq » Pon Maj 11, 2015 4:32 pm

...............................
Ostatnio edytowany przez achajq, Pią Cze 19, 2015 8:59 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez Asiela » Wto Maj 12, 2015 9:45 pm

hejo :)

jako obiecałam tako zerkam :P

Achajq i jak kwestia licytacji? Są szanse na ten obecny domek? mam nadzieję, że tak :) super, że już masz zdrowe oczka!

Nashirah gratuluję zakupu mieszkania :) udało się pogadać z dziadkiem?

Mysiakowata najważniejsze, że biznes się tak pięknie kręci :) jak warzywniaczek? już wszystko wsadzone? a dzieciątkowe dołki proszę jak najszybciej zakopać, ale już :)

Dora dobra decyzja z tą zmianą pracy. Jak idą poszukiwania?

Emilianko nie puszczam nic a nic :)

Ansista wow 50 km - niezły dystans :) a we Włoszech byliśmy głównie w Rzymie, Watykanie, Asyżu i Ostii :) A czy z małym też będziemy podróżować? - ciężko teraz powiedzieć - zobaczymy jaki będzie miał temperament i jak będzie z funduszami :)

Brusia nie liczy się wielkość/pokaźność prezentu, lecz pamięć i serce i najważniejsze, że mąż docenił :)

Allana przykro mi z powodu babci. Kuchnia już zamontowana?

A co u nas? w zasadzie poza urlopem nic takiego nowego :) wyjazd był cudowny mimo gorąca i nietypowych fikołków Piotrusia, dużo pozwiedzaliśmy, pooglądaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. W zasadzie czasami gdyby nie brzuś to bym zapomniała, ze jestem w ciąży, bo miałam jakąś taką siłę i energię (że nawet kolega się śmiał jak zaczął marudzić, że go stopy bolą, a ja do niego " wiesz, co brzuch już mam zajęty, ale jak coś to wskakuj na plecy to Ci pomogę trochę" i działało, przestawał marudzić :) jednak po powrocie stwierdziłam, że to moje ostatbie wyjazdowe podrygi, bo nogi po podrózy miałam jak bańki (mimo diosminy i uciskowych podkolanówek), dziś drugi dzień miałam większość czasu nogi w górze i wróciły chyba do normalności :) a poza tym same dzieciakowo-wyprawkowe sprawy, więc nie ma co pisać :)

buziaki

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez dora01 » Śro Maj 13, 2015 6:53 pm

Widzę, że troszeczkę się ruszyło. U nas nic nowego.Teraz od poniedziałku przez cały tydzień będę sama, bo mój dostał kartę mobilizacyjna na ćwiczenia wojskowe, trochę mi smutno, ale mam nadzieję, że to szybko minie.
Jeśli chodzi o pracę to mamy już trochę powysyłanych cv, część wysyłam w ciemno a pozostałe do na oferty.Jeśli chodzi branżę w jakiej szukam to jest różna, ale szukam pracy za biurkiem.
Nasze staranie w tym cyklu ( z dwoma pęcherzykami ) mieliśmy nadzieję, że się uda - nawet było ciut nadzieji ( słaba druga kreska ). Niestety znowu się nie udało.Teraz jestem ostatni cykl na stymulacji hormonalnej, za tydzień idę na obserwację. Zobaczymy co lekarz powie.
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez nisia » Śro Maj 13, 2015 8:31 pm

witajcie:*
wątek nam nieco ruszył to ja też coś skrobnę króciutkiego :)
choć widze ze aktywność przenosi się na fb i tam możemy śledzić wszystkie newsy a ich ostatnio duzo - kolejne dzieciaczki pojawiają się na świecie, inne szykują sę do wyjścia (choc narazie zwiedzają swiat hihi) a niektóre już końcżą pierwsze roczki :)

a jestem teraz na dyżurze i nic specjalnie się (na szczęście!) nie dzieje i zostałam sama w dyżurce wiec dopadłam komputer i wykorzystam wolną chwilkę na nadrobienie forum :)

U mnie w sumie nic nowego ciekawego. Robię teraz staż z interny który jest mega absorbujący i juz mi niewiele zostaje czasu "na życie" a ciągle coś wypada do zrobienia, to z kimś wypada się spotkac i tam mijają dni w ekpresowym tempie. juz maj a dopiero była zima! chociaz jak ciągle się coś dzieje to nie mam czasu myślec i popadac w melanchlijne nastroje co jest dużym plusem. Z naszych starań tez nic nie wynika takze Dora głowa do góry nie jestes sama - choć to może niezbyt pocieszające.
z rewelacji to zaczynamy się rozglądac za mieszkaniem choć ja bym najchętniej zaczekala do czasu az dostane się na specjalizację czyli do października ale widze ze K to najchętniej juz by kupował i musze go powstrzymywac choc sama nie wiem czy robie dobrze. no zobaczymy czy znajdziemy cos co nas powali na kolana i wtedy bedziemy myślec...
kurcze wrócił lekarz i chyba musze kończyc bo dziwnie patrzy na monitor co ja robie choć próbuje zerakac bardzo dyskretnie hihi :D

miłego wieczoru dziewczyny i mam nadzieje ze wątek tam nie umrze śmiercią naturalną bo smutno by było :(

Awatar użytkownika
nisia

Postprzez panna_monika » Śro Maj 13, 2015 9:27 pm

hej hej :) Czuję się wywołana do tablicy :P
U nas nowości brak, na tapecie budowa. W weekendy trochę ogarniamy teren, aktualnie montują nam okna i drzwi wejściowe, myślę że w najbliższym czasie przyjadą też bramy garażowe.
Niechętnie zostawiam Asielkę samą na liście z bobasami, chętnie bym się dopisała, ale i u nas jeszcze nie czas na to, ale obiecuję że się pochwalę jak się uda

mysiakowata mój sposób na chudnięcie jest genious po prostu :P Widzę na fb że interes się kręci coraz lepiej więc graulacje! Założenie firmy to był świetny pomysł :)

achajq pokaż nam dom, chcę zoabczyć który skradł Twoje serce! Fajnie, ze jesteś zadowlona z operacji, teraz to juz musze na poważnie zacząć o niej myśleć :D ale to już jak urządzimy dom, nie wszystko na raz

Asielko widziałam zdjecia na fb cudownie, kwitniesz w ciązy, serio serio!

nashira no bez przesady! Czemu akurat Wy się macie poświęcać i zostać z dziadkiem? Przecież nie jesteście jedyną żyjącą rodziną. Gratuluję zakupu mieszkania, pokaż potem jak urządziłaś krzywe ściany ;) Cotton balls za 40 zł? MUSZĘ je mieć! :D

dora a ktoś się juz może odezwał? Jakieś zaproszenia na rozmowy? Przykro mi że się nie udało, ciąża biochemiczna? : (

ansisto trzymam kciuki za starania, oby ominęły Cię niepowodzenia i nieprzyjemności

brusiu kiedy chrzciliście Szymona? Teraz juz rozimiem że się z młodym dogadujecie.

Allano bardzo mi przykro z powodu śmierci babci :( Macie juz tą kuchnię? Udało Wam się w końcu przeprowadzić?

nisiu nie musicie od razu kupować mieszkania, możecie oglądać i oglądać aż się w którymś zakochacie :)

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez dora01 » Czw Maj 14, 2015 8:01 am

Nisia ja tez uważam, że możecie poszukać jakiegoś mieszkania - nie mówię od razu kupować. A nóż coś ładnego znajdziecie. Jeśli chodzi o specjalizację to trzymam bardzo mocno kciuki aby się udało - tak samo jak inne Wasze marzenia

Panna_monika na razie nikt się nie odezwał z pracy. Ciąża mogła być biochemiczna - dowiem się za tydzień od lekarza. Super, że Wasze gniazdko już ma swoje okienka i drzwi. Trzymam kciuki za dalsze szybkie tempo z budowaniem.
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez makrela » Czw Maj 14, 2015 6:05 pm

To i ja się odezwę :)

Jak większość widziała na fb i ja się rozpakowałam :) Co prawda jak byłam w poniedziałek na badaniu u gina, a we wtorek na usg (uroki prowadzenia ciąży na nfz i oddzilenych wizyt), nic nie zapowiadało porodu. Co więcej we wtorek mnie poinformowano, że waga z usg wynosi 4150 gram i raczej skończy się cięciem, bo póki co nie ma ani słychu ani widu rozwiązania... Ale przytulanie z mężem czyni cuda i we wtorek wieczorem pojedyncze skurcze. Nad ranem w środę już wiedziałam, że to będzie ten dzień :) także 6 maja o 16.30 na świat przyszedł mój Syn z wagą 3890 gram i 55 cm. Udało się siłami natury :)
Trochę póki co, nie umiem się odnaleźć i mam wrażenie, że dni mi upływają na cycku. Także jestem teraz barem mlecznym na całej linii :)

Nisiu, Doro głowa do góry !!! 3mam kciuki i wiem, że doczekacie się wkrótce upragnionego Maleństwa :)

Achajq z wielkim zaciekawieniem śledziłam na fb jak Wam idzie licytacja. Przykro mi, że nie wyszło... CHyba gdzieś opuściłam informację o profilu Waszej działalności...

Nashirah zafascynowana jestem Waszymi krzywymi ścianami :) masz może gdzieś jakieś zdjęcie poglądowe obecnego stanu? Nie przejmuj się tym, co mówią jakieś postronne osoby. Na końcówce ciąży doświadczyłam tyle jadu, ze strony kobiet plus50, elity mojego miasta, że się w głowie nie mieści. Przepłakałam co swoje, ale to nie ma sensu, bo zawsze się znajdzie jakaś życzliwa inaczej osoba.

Panno Moniko super, że jesteście już na etapie wstawiania okien i drzwi. To już prawie stan surowy zamknięty!

Mysiakowata pracusiu :) Skąd TY bierzesz tyle siły do pracy??

Awatar użytkownika
makrela

Postprzez Mysiakowata » Czw Maj 14, 2015 7:10 pm

Bardzo chciałam Wam odpisać, byłam już w połowie i komputer mi się zawiesił :( Teraz nie mam już czasu, to była moja 30-minutowa przerwa na kawę, następnej dziś już nie przewiduję. Odezwę się, gdy mąż wreszcie zrobi raz a dobrze porządek z komputerami! W tym tygodniu w ogóle mam jakiegoś pecha, najpierw nie było prądu przez jeden dzień, później internetu, a później znowu komp zaczął mi nawalać. A że to podstawowe narzędzia mojej pracy, to mam teraz takie zaległości, że chyba w ogóle przestanę sypiać. Wrrr... Trzymajcie się :*

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez Allana » Pią Maj 15, 2015 4:30 pm

...........
Ostatnio edytowany przez Allana, Wto Cze 30, 2015 5:32 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Mysiakowata » Pią Maj 15, 2015 4:59 pm

Dobra, już mam lepszy sprzęt, to piszę dziś raz jeszcze, oby nic się nie wykasowało, bo się wścieknę! :D

Allana, fajnie być zapracowaną na swoim, ale ma to również wiele minusów i czasem - jak np. dziś - czuję zmęczenie materiału ;) Powiem szczerze, że tak mi czas leci ostatnio, że już nawet nie wiem, o które spotkania towarzyskie pytasz, więc Ci nie odpowiem :P Przykro mi z powodu babci :( Fajnie, że do końca remontu już bliżej niż dalej, trzymam kciuki za szybką i sprawną przeprowadzkę, no i liczę na to, że pochwalisz się efektem końcowym? :D Haha z tymi komputerami to nie tak, wyjaśnię niżej :P

Achajq, a no jestem typem wiecznie zajętego człowieka, haha! :D ale przynajmniej się nie nudzę ;) No właśnie moja doba też ma tylko 24 godziny i powiem szczerze, że zaczyna mi jej brakować :( póki co okrawam sen, bo on zajmuje najwięcej czasu ze wszystkich czynności poza pracą, więc jeszcze najłatwiej coś z niego uszczknąć! No ale przecież w ogóle spać muszę, więc nie wiem, co to będzie dalej... Przykro mi, że nie udało Wam się wygrać licytacji :( ale wiesz co? Tak sobie myślę, że to po prostu jeszcze nie był TEN dom - wierzę, że znajdziecie coś wspaniałego i na Waszą kieszeń i że nikt Wam domu nie sprzątnie sprzed nosa! :* Co do tej rysy na oku to troszkę wiem, co czujesz, ponieważ ja mam męty zlepione w lewym oku i jak patrzę na dużą, jasną przestrzeń (niebo, jakiś zbiornik wodny, łąka w słońcu itd.) to widzę taką szarą plamkę, jakbym na wszystko przez brudną szybę patrzyła :P mam nadzieję, że wkrótce wszystko się u Ciebie zagoi i będzie ok! :)

Asiela, widziałam, że podróż udana, wyglądasz kwitnąco! Opowiadaj :) W tym tygodniu nie mieliśmy w jeden dzień prądu - strasznie się wkurzałam, ale z perspektywy czasu widzę, że dobrze się stało, bo przynajmniej miałam czas posadzić resztę warzyw, także tak, już wszystko jest :)

dora01, bardzo mi przykro, że też musisz przechodzić przez te ciągłe nadzieje i rozczarowania, to takie niesprawiedliwe i bolesne :( Trzymam mocno kciuki za Was, daj znać, co powiedział lekarz, jak już będziesz po wizycie :* i trzymam kciuki za super pracę! :*

nisia, szkoda, że i u Was są jakieś trudności :( trzymam kciuki za bobaska! I za znalezienie fajnego mieszkania :)

panna_monika, ja to chyba nie schudnę tym Twoim sposobem :P Nie wiem, czy świetny pomysł, bywają lepsze i gorsze dni ;-) ale dzięki :*

makrela, gratuluję jeszcze tutaj :D No to Synek troszkę tak z zaskoczenia się pojawił ;-) No właśnie sił zaczyna mi brakować :P

U mnie - jak widać - przeboje z kompem :P Najpierw mój nawalił, więc dostałam starego laptopa, który po miesiącu zaczął mnie wkurzać, bo strasznie zamulał. Mąż z ciężkim sercem oddał mi swój nowiutki, mega szybki komputer stacjonarny i było super, ale w międzyczasie naprawił i unowocześnił mój stacjonarny i stwierdził ostatnio, że się zamienimy, bo na moim kompie nie działa mu jakiś program do programowania :P Odmieniliśmy się więc i...mój komp zaczął się wieszać, nie wiadomo, dlaczego, ale jak już się zawiesił to na amen i tylko restart pomagał. W ten sposób straciłam kilka pisanych tekstów, których np. nie zdązyłam zapisać przed zawieszeniem się kompa... Po kilku oceanach łez, kłótniach i zgrzytaniu zębów mąż mi przeinstalował system i...wczoraj znowu się wszystko wieszało, więc dziś westchnął z rezygnacją i oddał mi swój komputer. Ale najśmieszniejsze jest to, że u Niego ten mój działa bez zarzutu od samego rana i jeszcze ani razu się nie zawiesił... :D :P

Mam sporo pracy, tekstów coraz więcej, stałych klientów przybywa, a że wiosną i latem jakoś więcej ślubów, chrzcin, urodzin i wakacyjnych wyjazdów, to i zamówień na rękodzieło jakoś więcej :) Fajnie, chociaż nie dosypiam, a od siedzenia przy kompie/biurku nawalają mi nerwy w prawej nodze i kręgosłup. Do fajnej wypłaty jeszcze mi daleko, ale w tym miesiącu wreszcie udało mi się zamówić w hurtowni opakowania do wysyłek (pudełka, koperty bąbelkowe), więc jeszcze jakieś kilka miesięcy i może nawet uda się cokolwiek odłożyć, bo teraz to połowa mi idzie na ZUS i księgowość, a połowa na bieżące wydatki firmowe :P

Jak już wiecie, w poprzedni weekend byłam na zlocie scrapbookingowym, uczestniczyłam w 3-godzinnych warsztatach, poznałam nowe techniki i metody pracy z papierem, zawarłam nowe znajomości, spotkałam się z dawno nie widzianymi koleżankami po fachu, zrobiłam ogromne zakupy i wygrałam nagrodę w konkursie na pracę w kolorach logo sklepu :)) Byłam poza domem od 9 do 19, wróciłam padnięta, ale szczęśliwa. I po raz kolejny doceniłam możliwość przemieszczania się autem - bo gdybym miała autobusem taszczyć te wszystkie zakupy oraz narzędzia z warsztatów, chyba bym padła po drodze :D

Dobra, nie zanudzam już i wracam do pracy, bo do wtorku muszę oddać zlecenie a jestem w czarnej d*** (brak prądu - jeden dzień, brak netu - pół dnia, brak kompa - jeden dzień i z tygodnia na 17 tekstów zrobiło mi się 2,5 dnia, bo weekend mamy imprezowy: w sobotę 18-nastka najmłodszej kuzynki, a w niedzielę 30-tka kuzynki męża). Buziaki zostawiam :***

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez Allana » Pią Maj 15, 2015 5:20 pm

....................................................
Ostatnio edytowany przez Allana, Pon Wrz 19, 2016 8:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez achajq » Sob Maj 16, 2015 3:06 pm

.....................................
Ostatnio edytowany przez achajq, Pią Cze 19, 2015 8:54 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

Postprzez achajq » Sob Maj 16, 2015 3:06 pm

.................................
Ostatnio edytowany przez achajq, Pią Cze 19, 2015 8:57 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
achajq

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>