Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez dora01 » Pon Lut 23, 2015 1:18 pm

Mysiakowata napisał(a):nisia, wcale nie jestem silna i cierpliwa, właściwie to jadę już na rezerwie, mam ochotę zrezygnować z tych starań i pogodzić się z myślą, że nigdy nie zostaniemy rodzicami. Naprawdę wierzyłam, że tym razem będzie inaczej, że skoro problem został choć na chwilę zatrzymany, to nam się teraz uda, bardzo optymistycznie podchodziłam do tego cyklu i do końca leczenia, ale niestety, dziś znów dostanę @, to już tylko kwestia godzin. Jestem załamana, nie wiem co dalej i nie wiem, jak powiedzieć mojemu Mężowi, że nadal nic z tego, że może ze mną nigdy nie będzie mieć dzieci, że może cała ta przybudówka to zły pomysł, bo co my zrobimy z taką powierzchnią we dwoje? Brakuje mi już i wiary i sił :(

Proszę nie pisz tak. Ta przybudówka Wam na pewno się przyda. I na pewno nie będzie Was tylko dwójka. Może zajmiecie się budową, to Was troszkę odsunie od myśli niepowodzeń. Zajmiecie się planowaniem czegoś innego i tutaj hops - zaskoczycie. A jak nie naturalnie to są jeszcze sposoby - o ile bierzecie je pod uwagę. A jak Tobie brakuje sił i wiary - to w bardzo dużej dawce przesyłam swoje
Awatar użytkownika
dora01
kocham to forum? :)

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Brusia » Pon Lut 23, 2015 11:37 pm

Mysiakowata czyli jesteś stworzona do robienia kartek i pisania :) przykro mi z powodu wujka. Zobaczysz, przy następnych candy będziesz miała masę chętnych. Poczatki lubią być nie zachęcające. Ja również trzymam mocniuteńko kciuki aby się Wam udało. Nigdy nie mów nigdy. Uda się Wam, zobaczysz. My wszystkie mocno w to wierzymy :) Ja też miałam tak, że czułam że nadchodzi @ ale z dnia na dzień nie było nic, tylko bóle. Więc u Ciebie może tak samo jest :)

Allana to super, że udało Wam się pobawić :) Może pokażesz jakieś zdjęcia z wycieczki? jak tam po niedzielnych zakupach, udane?

Pięknaszyszunia trzymam kciuki za odzyskanie pieniędzy od byłego szefa. Dobrze, że praca Ciebie sama znalazła :)

dora jednak widać, że warto skonsultować z innymi lekarzami. jak zdrówko? Za Was też trzymam kciukaski :)

Asielka mamy się dobrze, fikać już nie fika bo ma za ciasno :D Czasem jego ruchy porównuje do naciągania procy, a później buch :D Widzę, że każda kobieta czeka na te pierwsze ruchy dziecka. Też czytałam, że już powinnam czuć a ja dalej nic. Już później zaczełam się martwić. Najlepsze było to gdy ja czułam, a M. mówi że nic nie czuje :D hmm ostatnia prosta ale chyba najdłużej się ciągnie. Sama nie wiem czy bym wolała już czy jeszcze nie.. Super prezencik na walentynki. Całe szczęście, że dowodzik się znalazł. ohoho to nie chce zbytnio Wam ujawnić płci, tak się z Wami bawi :) a brzusio już widać? to teraz możesz się wziąć za szydełkowanie ;)

panna_monika bardzo mi przykro, mocno tulimy, trzymajcie się dzielnie. Napewno Wam się uda, ja w to wierzę :) Podobno melisa pomaga, uspokaja itd. samopoczucie w porządku. Ostatnio mam jakiś przypływ energii i więcej chęci do wszystkiego :)

cytrynowe_pole hmm bólu to moze mniej się boje, najbardziej to co będzie po wszystkim. Też boję się czy będę umiała z małym sobie poradzić. Mówią, że to samo przychodzi. Gratulacje awansiku :)

nisia przykro mi, również ściskam mocno i trzymam kciuki :) jak po wizycie u fryzjera?

nashirah no to Wy będziecie mieli chrzest a my radość z Szymusia (jeśli oczywiście zechce wyjść planowo ;) ) ja już bym z chęcią pobiegała, ale u mnie to jeszcze daleko :) Może masz racje co do cc, ale ja i tak w strachu ;) długo cierpiałaś z powodu rany na brzuchu?

Osatnio w środę miałam wizyte u gin. Kobiecina mnie już wystraszyła, że to może być w każdej chwili. M. się już zaczął stresować, a ja wkońcu zmobilizwałam się aby torbę spakować. Wysłała mnie na KTG, więc w piątek je zrobiliśmy. Taką miał czkawkę, że bałam się głośnik w tym sprzętcie "rozwali" :D No i w piątek nagle zmiana u gin, że po jej urlopie jeszcze pewnie będziemy się widzieć choć wcześniej mówiła co innego :D
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Mysiakowata » Wto Lut 24, 2015 10:52 am

nashirah, ja w żadnym wypadku ani nie mam pretensji do tych rodzin, ani im się nie dziwię, sama bym z dzieckiem wychodziła, gdybym je miała, po prostu działa na mnie taki widok bardzo dołująco, zwłaszcza tak zwielokrotniony, bo ludzi w parku było mnóstwo, a naprawdę miałam wrażenie, że tylko my idziemy bez dziecka.

nisia, bardzo mi przykro, że musieliście przez to przechodzić :* nie wiem, co jeszcze Ci napisać, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :( to straszne, ale mam ogromną nadzieję, że Wam się uda i jeszcze będzie pięknie <3

dora01, kochanie, ja myślałam, że własna firma mnie odsunie od tego wszystkiego i że te starania będą się teraz dziać tak jakby obok nas, ale tak się nie da, pragnienie posiadania dziecka jest zbyt silne, za daleko już to wszystko zaszło.

Brusia, chyba tak, to jest moje powołanie, tak sądzę. U mnie to niestety @ i to @ stulecia! Czyli nie wiadomo, kiedy u Was ruszy machina? To trzymam kciuki cały czas :*

Wczoraj miałam mega załamkę, dziś mój stan psychiczny określiłabym jako masakryczny, a fizyczny jako bardzo zły, ponieważ wczoraj nawiedziła mnie pierwsza prawdziwa @ od operacji i - mam wrażenie, że również jedna z nielicznych normalnych @ w całym moim życiu. Serio, dziewczyny, nie wiem, czy po usunięciu ognisk endometriozy i torbieli coś mi tam odblokowali, czy jak to działa, ale dosłownie nie nadążam dziś z wymianą podpasek, a wnętrzności to chyba już dawno przewróciły mi się na drugą stronę! Ja ZAWSZE miałam łagodne miesiączki, krótkie i skąpe, a teraz to jakiś armagedon! Mąż jak wczoraj wrócił z pracy i mnie zobaczył, to powiedział tylko: "Wyglądasz, jakbyś się miała zaraz rozsypać", a ja dokładnie tak się czułam. Dziś już jest ciut lepiej pod względem fizycznym, ale boję się, że teraz każda @ będzie taka...prawdziwa. Co oczywiście z medycznego punktu widzenia jest chyba dobre, bo im więcej ze mnie wyleci, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że powstaną nowe torbiele. Ech, być kobietą...

Co do samych starań, to uznałam wczoraj, że ja już nie chcę się starać o dziecko, już mi tego wystarczy, nie daję już rady. Nic mężowi na razie nie mówię. W tym cyklu będę jeszcze prowadzić obserwacje, by wiedzieć, kiedy owulka i kiedy zbadać progesteron, ale później odpuszczam, nie będę już ani robić testów owulacyjnych, ani mierzyć temperatury, co ma być, to będzie, muszę powiedzieć sobie dość, bo inaczej się wykończę psychicznie.

Żeby tyle nie mysleć, rzuciłam się w wir pracy, a że teksty mam wszystkie napisane i oddane, to wzięłam się za kartki. Mam już tyle gotowych prac, że mi się ledwo w domu mieszczą, ale jakoś nie ma na nie chętnych :( no, pod względem firmowym też mam jakiś gorszy czas teraz pod koniec miesiąca, zobaczymy, co będzie dalej.

Przepraszam, że znowu smęcę :P
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez nisia » Wto Lut 24, 2015 1:07 pm

Mysiakowata tak bardzo mi przykro :( naprawde miałam nadzieje ze tym razem się uda i trzymałam za Ciebie kciuki bardzo bardzo mocno...tak bym bardzo chciała zeby w koncu uśmiechnęło sie do Ciebie szczęście :(

Awatar użytkownika
nisia

Postprzez cytrynowe_pole » Wto Lut 24, 2015 8:48 pm

Dora na szczęście nie jest to taka typowa księgowość, przecież ja się na tym kompletnie nie znam     zobaczymy, jak się w tym temacie odnajdę. Moja obecna szefowa powiedziała, że jeśli mi się nie spodoba, to mam do nich wracać, moje biurko będzie czekało   a Tobie jak idzie szukanie nowej pracy, jakieś ciekawe perspektywy się pojawiły?

Asielko noooo to w spokoju możesz teraz przygotowywać siebie i dom na pojawienie się maleństwa, fajnie, że twoja szefowa tak podeszła do tematu :) Mam nadzieję, że już wszystkie twoje niepokoje się rozwiały :)
Rehabilitacja K. już dawno zakończona, tzn. czasem jak za bardzo przeciąży nogę to czuje tego Achillesa, ale pracuje już normalnie, miło że pytasz    :)

panno_moniko za skok na bungee albo ze spadochronem K.by mnie zabił   on zupełnie nie jest w klimacie przeżyć ekstremalnych   z tym rodzeniem wśród "patologii" mam dokładnie takie samo zdanie jak ty, my tu się zastanawiamy, czy nas stać, czy się pomieścimy, jak to pogodzić z pracą itp itd a w niektórych środowiskach ludzie nie mają takich wątpliwości... ehhh życie jest niesprawiedliwe... :(

Allano super, że macie już klucze :) koniecznie pochwal się zdjęciami jak już skończycie się urządzać Zakupy paneli i kafli się udały :)?

Nisiu tulę Ciebie mocno Jak poszedł egzamin? Pooookaż Dusię, proszę   Elmo też jest już wykastrowany, nie mogłabym tego zrobić Pyzie i przywieźć do domu takiego wariata z jajkami   Na wystawie będzie w kategorii Młodzież hahha a potem jak już dorośnie jest oddzielna kategoria dla kastratów, chociaż nie wiem, czy będą jeszcze jakieś inne wystawy, zobaczymy jak spisze się na tej wrocławskiej :) Wystawa odbędzie się 7 marca :)
Mam nadzieję, że fryzjer skutecznie poprawił twój humor :)
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Allana » Śro Lut 25, 2015 9:24 am

...........
Ostatnio edytowany przez Allana, Wto Cze 30, 2015 5:35 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez nisia » Śro Lut 25, 2015 9:00 pm

Dobry wieczór :) dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, ciesze sie ze mogłam sie komus w koncu troche pozalic bo w sumie nikomu nie opowiadałam o swoich ostatnich doświadczeniach i takie duszenie w sobie nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem, no ale coż taka moja skryta natura.
Na egzaminie poszło mi tak sobie, jeszcze nie było wynikow wiec jeszcze nie trace nadziei ale na jakiś spektakularnie dobry wynik nie licze...

Cytrynko: jak tylko K wróci z delegacji i przywiezie mój kabel do tel (bo jego został przegryziony przez naszego królika :D) to wrzuce zdjęcia Dusi, obiecuje :) nie wiedziałam ze jest osobna kategoria dla kastratów na wystawach, nawet sie zapalilam ze pojdziemy kiedys z Dusia ale K nieco sprowadził mnie na ziemię biorąc pod uwagę jaka nasza Dusia jest "grzeczniutka" szczególnie przy obcych :D

Brusiu: to juz tuz tuz! trzymam kciuki z całych sił zeby wszystko poszło sprawnie i w miare bezboleśnie i zebys juz za chwile mogła tulic synka po drugiej stronie brzuszka :)

Mysiakowata:  jak sie czujesz KOchana? mam nadzieje ze ten okropny nastrój choc troche minął i wróciły siły zeby walczyc dalej :(

Allanko: jakoś spektakularnego efektu nie ma po mojej wizycie u fryzjera, chciałam zrobic sobie  grzywke ale fryzjerka stanowczo mi odradziła :/

miłego wieczoru dziewczyny a ja ide korzystac z tego ze jestem sama w domu i zrobie sobie jakies małe domowe spa a co! :D

Awatar użytkownika
nisia

Postprzez dora01 » Czw Lut 26, 2015 10:23 am

Ale fajnie już mamy czwartek ... jeszcze tylko jutro i weekendzik u rodziców Ale mocno się za nimi stęskniłam i jeszcze urodziny tatusia zrobimy

Nisia teraz trzymam mocno kciuki za wyniki. A jak poszło spa - troszkę się rozluźniłaś ???

Allana super, że już meble wybrane do salonu. Jeśli chodzi o kafelki, niekiedy duże fajnie wyglądają ( jak łazienka to nie jest małą klitka ). A z kafelkami tak niestety jest. Pamiętajcie, że jak będziecie kupować kafelki, to lepiej kupić troszkę większy zapas na wszelki wypadek, bo niestety dość szybko zmieniają się. Na to już mój zwraca uwagę swoim klientom, bo niestety miał już dwa razy taką przygodę, że się skończyły a w sklepie się okazało, że już takich samych nie ma tylko np o pół taonu jaśniejsze czy ciemniejsze - ale tak to jest jak klient nie chce słuchać, bo co taki robotnik może wiedzieć.

Cytrynowe_pole
jak się podoba na nowym stanowisku?? Fajnie, że jak by co to możesz wrócić na stare śmieci Jeśli chodzi o mnie to hm .... nie chcę nic pisać, żeby nie zapeszyć - wszystko się wyjaśni za jakiś tydzień, najpóźniej za dwa tygodnie.

Mysiakowata jak tam samopoczucie ???
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez nashirah » Pią Lut 27, 2015 5:11 pm

..........
Ostatnio edytowany przez nashirah, Sob Cze 20, 2015 7:58 am, edytowano w sumie 1 raz
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez Brusia » Sob Lut 28, 2015 9:26 pm

Mysiakowata Może po tym @ stulecia od razu Wam się uda. Cały czas trzymam za Was kciuki :)

Allana a szkoda, lubię oglądać zdjęcia :) dobrze wiedzieć na temat porodu, On to taki trochę leniwy :D żeby Wam się udało wszystko dobrać takie jakie chcecie :)

nisia powiem Ci, że ta końcówka jest najgorsza bo się wyczekuje. Dziękuje za kciuki, napewno się przydadzą :) Czemu Ci odradziła grzywki?

nashirah będę się meldować :D to dobrze, że już wszystko wraca do normy. Tymuś daje Wam popalić? Zdrowo sobie rośnie? To jestem ciekawa tekstu Twojej teściowej gdybyś nie miała wogóle pokarmu ;)
[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-180620090133.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-150620120141.png[/IMG] [/URL]

[URL=http://www.przewodnikmp.pl] [IMG]http://www.przewodnikmp.pl/img-270720130180.png[/IMG] [/URL]
Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez dora01 » Czw Mar 05, 2015 10:39 am

A co tu taka cisza

Brusia
jak się czujesz przed Waszym wielkim dniem ??

Cytrynowe_pole jak się podoba praca na nowym miejscu pracy. Mam nadzieję, że pochwalisz się zdjęciami z z Wystawy

A ja zapisałam sie na skzolenie z samoobrony - organizowane przez Straż Miejską ( akcja Bezpieczna kobiet a w mieście ). Zawsze chciałąm na to pójść, ale nie było czasu albo pieniędzy. Teraz to muszę znaleźć czas a pieniędzy nie muszę szukać, bo są one za darmo.
A jeszcze w ten weekend idę na szkolenia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi - ciekawe jak będzie
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez panna_monika » Czw Mar 05, 2015 6:05 pm

hej żoneczki. Mnie życie dalej kopie po tyłku. W poniedziałek zmarła moja babcia, wczoraj był pogrzeb. Jakos tak teraz pusto w domu... no ale swoje lata przeżyła, ostatni miesiąc widać że to była dla niej katorga, wiem, że tak dla niej lepiej. Co nie zmienia faktu, że boli. W dodatku szykuje sie mi jeszcze jeden pogrzeb, siostra mojej mamy też w szpitalu, bez szans na wyjście. Maksymalnie kilka tygodni. Do d. to wszystko.

allano chyba zacznę próbować tą melisę, lepsze to niż tabletki. Widzę wyprawa po marketach udana :p Wy  to jesteście jednak bohaterami w swoim domu :P Ważne, że macie kanapę :D Jak nie znajdziecie żadnych paneli/kafelek które Wam się będą podobać to siądziecie w pustym mieszkaniu na nowej kanapie i będziecie mogli ponarzekać że nic Wam się nie podoba. Przynajmniej będzie Wam wygodnie ;)

nashiro czerwonego nie lubię, ale białe mmmm :D poza tym mam sporo domowych, B. robi 4 rodzaje, kolejne 3 mój tato. Mają radochę bo konkurują a ja będę mieć zapas na parapetówę :D jak idzie szukanie mieszkania? Chrzest wcale nie tak szybko, dla mnie norma ;) ale my chyba mamy inne zwyczaje niż dziewczyny z Wro. Niby tak blisko a jednak takie różnice. zadowolona z wizyty u fryzjera? Nie wierzę, że znalazłaś siwy włos, pewnie światło źle padało :P

nisiu wiadomo, że lepiej teraz niż w 5mc, ale i tak boli. Cóż takie życie. Jak tam egzamin? Masz już wyniki?

Mysiakowata przesyłam pozytywne fluidy!

brusiu jak tam samopoczucie? :)

cytrynko co w końcu wymyśliłaś dla K. na urodziny? Podsuwaj pomysły bo mnie to samo zadanie czeka w przyszłym roku

dora świetny pomysł z tym szkoleniem, warto zapisać się na kurs samoobrony.

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez Brusia » Sob Mar 07, 2015 10:29 pm

dora ale Ci się teraz trafiło, fajna okazja. Jak tam po szkoleniu?

panno_moniko przykro mi, tulę mocno i wierzę, że los się uśmiechnie.

Sampoczucie u nas w porządku. Po wczorajszej wizycie u gin. poczułam strach, że to już. Jeszcze na dodatek nie wiem co on mi to zrobił bo po wyjściu od niego czułam, że to zaraz nastąpi :D

Awatar użytkownika
Brusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez dora01 » Pon Mar 09, 2015 9:07 am

No troszkę jakoś się ruszyło. Jestem już po szkoleniach i bardzo mi się podobały - moim zdaniem to nie był zmarnowany czas ani pieniądze.

Wczoraj poszliśmy sobie do kina z okazji Dnia Kobiet. Mieliśmy do wyboru 50 twarzy Greya, albo Snajper. Oczywiście poszliśmy na Snajpera - film moim zdaniem rewelacyjny. Cieszę się, że na niego poszliśmy.

A co Tam u Was dziewczynki ??
Awatar użytkownika
dora01

Postprzez Mysiakowata » Pon Mar 09, 2015 7:46 pm

nisia, wychodzi na to, że "chcenie" nie wystarczy, no ale trzeba sobie powiedzieć trudno i żyć dalej, co mam zrobić :) Humor wrócił, ale ja już nie walczę, mam dość i zdaję się na los póki co, chyba muszę odpocząć od tych całych starań, które nic dobrego nie przynoszą.

cytrynowe_pole, widziałam, że Elmuś zgarnął jakąś nagrodę! A co to za wyróżnienie, bo te literki mi nic nie mówią :D Nie stresował się gólnym gwarem i obecnością innych kotów?

Allana, nie wiem, czy spokojniejszą, ale już mam tego powyżej dziurek w nosie ;) Jeszcze tylko kilka dni i termometr idzie w kąt. Hehe, spontaniczny zakup mebli do salonu to też fajne rozwiązanie ;)

nashirah, gdybym się go miała doczekać szybciej, niż myślę, to już daaawno byłabym mamą, aż tak spowolniona w myśleniu nie jestem haha :P Odstawię termometr i wykres po tym cyklu, teraz muszę jeszcze wiedzieć, kiedy owulka, by w 7 dniu po niej wykonać badanie progesteronu, bo gin mi kazał, a później to już niechc się dzieje co chce, mam dość. Zadowolona po wizycie u fryzjera? :)

Brusia, raczej wątpliwe, rodzaj @ nie ma wpływu na płodność :P Ale dzięki ;)

panna_monika, wiesz, co myślę o tym paśmie nieszczęść, ech. Ale będziemy miały twarde tyłki! Wybacz mi kochana, ale ciągle zapominam zabrać notes jak wychodzę z domu i jeszcze go nie wysłałam! :( ale wyślę na dniach :*

dora01, jeny, ja to już nie pamiętam, kiedy ostatnio w kinie byłam! :D Nawet nie jestem na bieżąco z reperutarem, nie mam pojęcia, co to ten snajper, muszę poczytać :)

A ja mam ostatnio ciąg fajnych dni: w piątek przyjechała moja mama i razem z nią i z ciocią męża pojechałam na zakupy ciuchowo-kosmetyczne i wróciłyśmy obładowane. Później wspólna kawka, ciacho, obiadek, mama mi włosy zafarbowała i wieczorem odwiozłam ją do domu - polubiłam jazdę samochodem i teraz uwielbiam to, że mogę podróż dostosowywać do swoich planów, a nie do rozkładu autobusów :D I czuję się już dużo pewniej za kierownicą :)

Wczoraj pojechaliśmy z mężem nad jezioro Chechło i obeszliśmy całe dookoła! :D nogi mi do tyłka właziły, ale trzeba było wykorzystać tę piękną pogodę i wolny dzien :) Jak pewnie widziałyście na fb, zajęłam 7 miejsce w comiesięcznym, międzynarodowym konkursie scrapbookingowym, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i było moim marzeniem scrapowym na ten rok - teraz muszę wymyślić sobie inne :P No i czekam na nagrodę, która idzie do mnie aż z Australii :D w tej edycji jestem jedyną Polką wśród nagrodzonych, więc jestem szalenie dumna i szczęśliwa :))

A dziś pojechałam jeszcze raz z ciocią na zakupy ciuchowe i znowu się obkupiłyśmy, także odzieżowo jestem już przygotowana na wiosnę :D

Przez to wychodne z samego rana, musiałam po powrocie nadrobić z tekstami, bo terminy mnie goniły, na jutro został mi jeden pilny artykuł do napisania. I dobrze, bo planuję umyć okna, a pod wieczór jadę do przyjaciółki na spóźniony Dzień Kobiet, tym razem autobusem, bo załatwiłam sobie, że mąż po mnie wieczorem przyjedzie :D więc możemy % % ;) Wasze zdrówko też wypiję! :*

Buziaki :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez nashirah » Wto Mar 10, 2015 6:32 pm

..........
Ostatnio edytowany przez nashirah, Sob Cze 20, 2015 7:59 am, edytowano w sumie 1 raz
<url=http://www.przewodnikmp.pl] [img]http://www.przewodnikmp.pl/img-020220150766.png</img></url>
nashirah
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: xxxx

Postprzez Allana » Śro Mar 11, 2015 4:08 pm

...........
Ostatnio edytowany przez Allana, Wto Cze 30, 2015 5:35 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Allana

Postprzez Asiela » Śro Mar 11, 2015 4:40 pm

Witajcie Kochane :)

Trochę tu nie pisałam, ale podczytuję na bieżąco :)

Nashirah o to już w niedzelkę Tymuś będzie miał chrzest, jej jak ten czas leci :) czy ja wiem czy tak szybko? ja miałam miesiąc jak byłam chrzczona, mój brat podobnie :) ale może to babcia od siebie przywiozła z wlkp :) wow, kawał chłopa już z tego Twojego synusia :)

Mysiakowata nie przyjdę po odszkodowanie, spokojna głowa :D super, że miałaś taki fajny babski dzień :) co nakupowałaś? Gratuluję siódmego miejsca w takim konkursie (oby ta siódemka była szczęśliwA też na polu dzieciątkowym :P), a wiesz co za nagroda do Ciebie idzie?

Allanko szkoda, że tak mało udało się Wam zdziałać w budowlanym przy pierwszym podejściu :/ ale fajnie, że meble do salonu kupione :)  jakie płytki do łazienki - kolor?

Nisiu ściskam mocno :* wierzę, że wkrótce się uda i zła passa odpuści - nie ma innej opcji. Jak u fryzjera?

Brusiu jeszcze w dwupaku jesteście? :) widać u mnie brzuś, widać, już w czwartym miesiącu zaczął odstawać :) tak myślałam, że będę miała nie wiadomo ile czasu i będę szydełkować, a tu zawsze coś mi wyskoczy, cos trzeba zrobić, itp. i jeszcze odkąd jestem w domu nie miałam szydełka w ręku :/

Cytrynku gratulacje dla Elma, jej jaki on śliczny! :) a jak z prezentem urodzinowym? na czym w końcu stanęło?

Panno_Moniko współczuję bardzo, przesyłam pozytywne fluidki :*

Dora super, że jesteś zadowolona ze szkoleń. Nie ma nic gorszego niż poświęcić czas i kasę i czuć, że to nie było tego warte. A jak sprawa Twojej pracy? już coś się wyjaśniło?

A u nas wiele się nie dzieje :) choć na dzień kobiet dostałam najpiękniejszy prezent - wyraźne dwa kopniaki od maleństwa :) i to akurat, gdy ksiądz składał życzenia :) teraz się zastanawiamy, czy to chłopczyk sie przyłączał do życzeń czy dziewczynka dziękowała za życzenia :) najbliższe podglądanie za niecałe dwa tygodnie :)

miłego dnia :*

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mysiakowata » Śro Mar 11, 2015 5:00 pm

nashirah, no ja już daaawno na zakupach nie byłam, to teraz zaszalałam, bo jak się w budowę wkręcimy to kto wie, kiedy będę sobie mogła na nową bluzkę pozwolić :P Czemu masz ochotę wyrzucić te ciuchy? Bo kojarzą Ci się z ciążową figurą, czy o co chodzi? :) Dzięki! Ale macie dużego synka, chyba Go drożdżami dokarmiacie, że tak rośnie ;))

Allana, nooo to widzę, że idziecie ostro do przodu z przygotowaniami do remontu :) chyba takie najwazniejsze rzeczy już macie? :) Masz rację, że strasznie to wszystko drogie :/ a jeszcze jak człowiek już robi, to chciałoby się dobrej jakości, żeby na kilka lat wystarczyło, a nie najtańsze dostępne na rynku produkty... Ja od ślubu przytyłam w sumie 8 kg i już przestałam się łudzić powrotem do panieńskiej sylwetki, ale Tobie się nie dziwię, że czekasz, na pewno za niedługo te pociążowe kilogramy same gdzieś się zgubią :)

Asiela, to naprawdę uroczy prezent dostałaś :) sama jestem ciekawa, kto tam u Ciebie w brzuszku mieszka :D Oj, czego ja nie kupiłam... Nabyłam fajny top na lato, taki bardziej elegancki, rozkloszowaną spódnicę szarą w róże, tunikę w różyczki, beżową tunikę, błękitną koszulę z krótkim rękawem, szalik z wyprzedaży (świetny, taki pastelowy, kolorowy), nabyłam na wyprzedaży elegancką kurteczkę na zimę, bo w mojej poprzedniej podszewka już się rozsypała :D i nie pamiętam co jeszcze :D Wczoraj obiecałam mężowi, że jeszcze tylko na allegro zamówię legginsy w 3 kolorach, żeby do moich nowych tunik pasowały ;P i kończę w tym sezonie z zakupami ciuchowymi, bo trzeba oszczędzać na budowę ;) Dzięki :* Tak, wiem, jaki rodzaj nagrody dostanę, będą to takie jakby biżuteryjne ozdoby do scrapbookingu, czyli jakieś błyszczące diamenciki do przyklejania na kartki, jakieś obrazeczki oprawione w metalowe ramki, klucze stylizowane na starodawne i tego typu rzeczy, ale nie wiem dokładnie, jakie wzory, bo to niespodzianka :D Trochę się naczekam pewnie na tę paczkę, ale co tam ;)

U mnie ruszyła lawina zamówień i to nawet nie tyle scrapowych, co na teksty! Ledwo się odkopałam z ostatnich zaległych tekstów, a tu dziś do napisania pojawiło się 6 kolejnych, 4 napisałam, a dwa zostawiam na jutro, bo już nie dam rady, tym bardziej, że muszę skleić jeszcze zaproszenia ślubne (na szczęście tylko 3, bo tylko rodzice i dziadkowie dostaną ręcznie robione :D), dokończyć kartkę i zabrać się za dwa albumy :)) Trochę mnie to wszystko przeraża i boję się, czy ogarnę to wszystko, jak się posypie jeszcze więcej zamówień, ale wiem, że powinnam się tym cieszyć, więc staram się być dobrej myśli :)

Buziaki, uciekam do kartek :*

Awatar użytkownika
Mysiakowata

Postprzez dora01 » Śro Mar 11, 2015 6:43 pm

Allana jak chcesz tez iść na te szkolenie to wejdź na stronę straży miejskej we Wrocławiu. Tam jest wszystko napisane
Awatar użytkownika
dora01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>