Panny Młode 2013 ;)

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Re: Panny Młode 2013 ;)

Postprzez Asiela » Pią Kwi 12, 2013 9:53 pm

Pieknaszyszunio to dobrze, że gustujesz w wodzie bez %

Mons koniecznie musisz tu częściej zaglądać,bo dziewczęta nie próżnują :)

Pure to łatwego przyswajania wiedzy i pisania prac życzę :)

Achajq to Mama sobie wynalazła fajną skytkę na biżutkę :)

Nisiu nie stresuj się Kochana, będzie pięknie :)

Panno_Moniko ja mogę Ci tylko powiedzieć od strony cierpiącego pacjenta, że max. około tygodnia bolało, ale miałam pokręconego zęba :D

Spineczko oj będziesz miała jutro skopany tyłeczek ze te farmazony z kaloriami, chudzinko Ty!

Aisa przy Mozilli i Explorerze pomaga wyłączenie edycji i można wkleić zdjęcie. Rozwaliła mnie "łasica na plecach :D"

Lotosiku gratuluję zakupu stanika :D

Agatko super fotka :) Narzeczony jest motocyklistą?

Nat super, że fryzjerka się spisała i że macie plany na świętowanie rocznicy :) masz takie umiejętności wokalne?

KarolinaLukasz powodzonka z zębami :) w kwestii tortu my podawaliśmy o 22 i goście z chęcią go kosztowali, nawet Ci "niesłodyczowi", ale może mieliśmy takich wyjątkowych gości :)

Brzoskwinko łooo... to może nas też będziesz transportować, tzn. PM z panieńskiego Spinki :D? Mąż wrócił w czwartek późnonocnie :)

Kobiku ale udało się pozostać przy gulaszu :)? a po co dodatkowo ozdabiać tą salę? mi wystarczyły dekoracje kwiatowe na stoły :)

Justys88 ależ TY niedobra jesteś :) tak się bawić kosztem Narzeczonego, wstydź się :)

Makrelo będzie dobrze z tą nadżerką, a z W. powinniście poważnie pogadać, choć to nie jest powód według mnie by nie chcieć z nim być. Dosadnie jednak powiedz mu jak Cię to dotknęło :)

Zabula nie daj się choróbskom!

Motylku22 daj spokój stresom, bo się nerwowo wykończysz, szkoda życia na stresy :)

Motylku-99 z czym robiłaś pierogi :)?

Madeline piękne zdjęcie na Fb i teledysk :) wzruszyłam się :) prześlicznie wyglądałaś :D aż musiałam sobie odkurzyć swój teledysk tylko szkoda, że w naszym nie ma np. naszej przysięgi, ale najważniejsze, że po naszych przebojach w ogóle coś dostaliśmy :) Mąż kupował buty w kazarze? mój chyba miał takie same :)

Irjanko czemu zrezygnowałaś z tiary i woalki?

Mysiakowata co było z wizażystką?

Cytrynowe_pole superowo wyglądają takie pompony :)

A ja już czekam na jutrzejszą zab.awę na panieńskim Spineczki, ostatnio na imprezie byłam we wrześniu :)

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez lotosik00 » Pią Kwi 12, 2013 9:54 pm

Madeline
, wyglądałaś bosko, filmik cudowny, ależ się wzruszyłam i ja, a ckliwa nie jestem ... ehhh .....no super to wyglądało...
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez agatka2426 » Pią Kwi 12, 2013 10:09 pm

asielaasiela tak jest motocyklistą :P cała sesja była z motorem w tle :P jak już będe miała zaproszenie to się pochwale innym zdjęciem :) chociaz cała sesja jest bardzo fajna : )

madeline ten filmik tlko potwierdza to, że warto miec kamrzystę na ślubie :)
Awatar użytkownika
agatka2426
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez irjanka » Pią Kwi 12, 2013 10:27 pm

Asiela, było to tak. moja mama jest bardzo, bardzo krytyczna względem mojej nadwagi. I ja się daję bardzo łatwo zahukać - ot, taki mam charakter. Bardzo lubię bardzo proste sukienki i woalki i fryzury, i do tego jakiś mocny glamour akcent (np. kolczyki i bransoletkę). Moja mama woli na "bogato", nie jakieś bezy i falbany, ale po prostu lubi, jak się człowiek "błyszczy", jak przyciąga spojrzenia, ja tam wolę się schować. Mam takie lekkie kuku - straszne kompleksy, a jednocześnie lubię wyglądać perfekcyjnie. Więc BARDZO słucham innych. Chciałam
Na przykład podobała mi się dosyć ta sukienka https://docs.google.com/file/d/0B-pSYvd ... sp=sharing, ale oczywiście wszyscy stwierdzilli, że jak koszula nocna, a na weselu się ma wyglądać jak księżniczka. Do Pronovias Porto woalka nie pasuje za cholerę. Ja wyglądam w Porto całkiem nieźle, wyszczupla mnie i modeluje, tylko że ona... nie jest w moim guście. Cała błyszczy jak psu... oczy, jest sztywna jak jakaś krynolina i czuję się jakbym w niej nie była sobą. Ale prawdą jest, że żadna sukienka mnie nie urzekła tak naprawdę. Z perspektywy czasu podobam się sobie na przykład w tej: https://docs.google.com/file/d/0B-pSYvd ... sp=sharing ale podczas przymierzania wcale tak nie było. Podobam się sobie też w tej: http://4.bp.blogspot.com/-pN0V2TZ1tV8/U ... AG1612.jpg ale kiedy ją mierzyłam nie podobała mi się tak okropnie, że niemal się popłakałam, że mnie do niej zmuszają ;). Kupowanie sukni było drogą przez mękę, wszystko mnie bolało, czułam się jak koń na targu i nie miałam z tego żadnej przyjemności. Ale, że Porto jest zupełnie nie w moim stylu, to nie pasuję do niej też moje woalki itp. Więc cóż.. Trzeba się pozbyć, może ktoś inny się z woalki ucieszy :)

Madeline: świetny teledysk :)

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

Postprzez achajq » Pią Kwi 12, 2013 10:52 pm

Asiela napisał(a):Madeline (...) Mąż kupował buty w kazarze? mój chyba miał takie same :)

przeczytalam ,,maz kupowal buty na BAZARZE?'' i zrobilam mine roku :D

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez greczynka » Pią Kwi 12, 2013 10:54 pm

Irianko Twoja mama przesadza z TĄ nadwagą u Ciebie. Naprawdę ładna i proporcjonalna z Ciebie dziewczyna. Powinnaś mieć większą pewność siebie kochana i nie przejmować się innymi, którzy Cię krytykują lecząc w ten sposób swoje kompleksy (nawet jeżeli niestety tyczy się to mamy). Z przedstawionych sukni najbardziej podobasz mi się w dwójeczce.  Masz może jakieś swoje zdjęcie sukni w której będziesz na ślubie?
Awatar użytkownika
greczynka
prawie tu mieszkam:)

Postprzez pure.gold » Pią Kwi 12, 2013 11:12 pm

hej dziewczyny, właśnie wróciłam i zasiadłam przed kompem, zakończyłam na dziś wszystkie sprawy i mogę trochę odetchnąć na forum:) a potem do łóżka, bo rano wpada koleżanka i robimy projekt na zajęcia i muszę zebrać siły.

panno moniko: na pewno w mgnieniu oka ubierzecie faceta, im wystarczy przymierzyć dwa garnitury i już są pewni:P

brzoskwinko: ja widziałam, że w poniedziałek ma być już 20 stopni, więc nadzieja jest:) i super, że wymiatacie już w tańcu. jak bawi się G.? mają jakieś finezyjne motywy przewodnie, czy mężczyzn nie obchodzą takie sprawy?:P
co do tortu, to wybrany przez Ciebie bardzo mi się podoba, a stojak też jest w porządku:)
po ślubie będziesz miała nas i będziesz stresować się z nami jak my najpierw z Madeline, a teraz z Tobą i innymi PMkami:)

justyś: zgadzam się, że tort może byc podany jako deser, z drugiej strony, jeśli towarzyszą mu zimne ognie, to fajnie jakby było już ciemno, co w lecie jest koło 22.00. poza tym goście jednak zawsze czekają na tort i nie wyjdą do domu wcześniej:P

makrelo: narzeczony faktycznie przegiął, ale myślę, że to typowe zachowanie w stylu "powiem cokolwiek, bo nie chcę już gadać na jakiś temat". porozmawiaj z nim o tym i ... wybacz

kobik: może zamiast balonów po prostu obwiążcie wstęgami te kolumny?

madeline: w końcu powracasz powoli! na relację czekamy z wypiekami na twarzy, no i jak najbardziej fajnie się będzie spotkać z pierwszą żonką sezonu i posłuchać relacji na żywo:) śliczna fryzura, welon szałowy! wyglądaliście świetnie:)

irjanko: wiem już, że nie jest to suknia Twoich marzeń, ale naprawdę pięknie w niej wyglądasz i ładnie podkreśla Twoją figurę. szkoda, że dałaś się przekonać, ale na pewno wyglądać będziesz w niej bardzo korzystnie... może jeszcze ociepli się Twój stosunek do niej? moja mama z kolei aprobuje moją suknię, ale trochę boleje nad inną, którą mierzyłam, a która była nieco bardziej "rozłożysta" i mieniły się na niej kamyczki. jednak uznałam, że tamta, choć piękna, trochę mnie przytłoczy:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez dora01 » Sob Kwi 13, 2013 7:44 am

Asiela jak najbardziej pozytywny. Posiedziałam tam u niej z ponad 2 godzinki, ma naprawdę super pomysły, i stara się wysłuchać i zrobić tak aby każdemu pasowało i w odpowiedniej cenie. Ja jestem zachwycona. A najważniejsze mieszka blisko mnie tak więc nie będzie trzeba jeździć po Wrocławiu aby odebrać bukiet czy butonierki
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez nisia » Sob Kwi 13, 2013 7:57 am

Wczoraj już zasnęłam po baaaaaaardzo długim i ciężkim dniu ale dzis z samego rana oglądnęłam teledysk Madeline i przyłączam się całym sercem do wszystkich "ochów i achów" !!!! Madeline jesteś piękną kobietą i byłas piękną panną młodą!!! baaardzo się wzruszyłam, poprostu cudownie!!!

Awatar użytkownika
nisia

Postprzez Justyś88 » Sob Kwi 13, 2013 8:11 am

Witajcie,miałam nadzieję,że dzisiaj będzie słoneczko ale niestety :( A jak u was?

Wczoraj odebraliśmy obrączki,na szczęście pasują :)

Pure miałam na myśli,że rozejdą się po terenie należącym do restauracji albo na chwilę do pokoju itd:P nie do domu. Miałam ci jeszcze odpowiedzieć,że niestety nie mam zdjęć sukienki ale jak pójdę na przymiarkę to już na 100 % zrobię.Niestety to jeszcze ponad 2 miesiące:(

Życzę Wam wspaniałej soboty !

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88

Postprzez Motylek22 » Sob Kwi 13, 2013 9:22 am

Madeline teledysk rewelacyjny! I ten welon, pięknie
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Pieknaszyszunia » Sob Kwi 13, 2013 9:42 am

irjanka, przepraszam z ktorej srt masz tą nadwagę???
bo wytężam wzrok i nie widzę!
Głowa do góry dziewczyno. Jesteś Piekna.
Pieknaszyszunia

Postprzez Asiela » Sob Kwi 13, 2013 9:45 am

Agatko to czekam na fotkę zaproszenia :)

Irjanko ślicznie wyglądasz w tych sukienkach, które pokazałaś :) nie wiem o co czepia się Mama

Achajq niestety na bazarze nie znaleźliśmy odpowiednich   

Pure siły zebrane :D?

Justys88 gratuluję odbioru obrączek :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez greczynka » Sob Kwi 13, 2013 10:26 am

Cześć dziewczyny

U nas dzisiaj słonko puka do okien i jest w miarę ciepło.

Do świadkowej dotarły zamówione ozdoby na autko i tablice Mamy dwie różne (niestety nie można było podmienić tła na takie samo no ale pasują kolorystycznie a ponad to nie będą obok siebie) Nasze ozdoby są w kolorze ecru.

Justyś88 super, że już macie obrączki w domu
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez Justyś88 » Sob Kwi 13, 2013 10:35 am

Greczynko
super,szczególnie podoba mi się ta "Już po chłopie"

Dziękujemy kwiaciarni Zielona Oliwka
Awatar użytkownika
Justyś88

Postprzez madeline » Sob Kwi 13, 2013 11:02 am

Witajcie kochane!!!!

Ale dziś mamy piękną pogodę, szkoda ,że tydzień temu taka nie dopisała..ale coż i tak nie było źle Dziś pierwszy raz od tygodnia obudziłąm się wyspana Wczoraj zrobiłam generalne porządki, a dziś wybieramy się z M. na zakupki, ponieważ mam zniżki z Glamour

A teraz wyczekiwana przez Was relacja

6.04.2013
3 dni przed weselem spałam po 3 godzinki, ale w ogóle nie byłam zmęczona..stres robił swoje W dzień ślubu wstałam o 4.30!!!!! Nie mogłam zasnąć..o 7.30 byliśmy na sali zobaczyć czy wszystko gra, zatańczyć pierwszy taniec itp. O 10 przyszedł czas na fryzurkę.... fryzjerka czesała mnie całe 30 min, wyszło pięknie o 12 miałam make-up, Maja spóźniona , więc trochę stresu było..ale makijaż super i trzymał się pięknie do samego rana - może z dwa razy musiałam przypudrować nosek i brodę A wiecie co najlepsze -dzień wcześniej zaczął mi rosnąć MEGA potworny wyprysk na środku brody..byłam załamana Dzwonię do Mai , powiedziała ,ze mam posmarować jakąś maścią z antybiotykiem i na to jeszcze taką brązową maść-nie pamiętam nazwy Rano po bulwie nie było śladu , ale możecie sobie wyobrazić jak się zestresowałam dzień wcześniej!
Następnie zamiast się cieszyć to myślałam ,że się rozpłaczę ..suknia spadała mi z biustu...a wszystko dlatego ,że we wtorek na przymiarkach nie miałam jeszcze okresu ..a dostałam w czwartek i wszystko ze mnie zeszło...non stop podciągałam suknie ,aż żałowałam ,że nie miałam ramiączek-serio!
Na błogosławieństwie się popłakałam, szczególnie jak moja babcia mnie błogosławiła..ale też nie mogłam uwierzyć,że to już jest ta chwila Co dalej... Kościół- wszystkie papierki podpisaliśmy w zakrystii przed, tata poprowadził mnie do ołtarza i dobrze ,że dziewczynka sypiąca kwiatki sypała je na kupkę z każdej strony, bo dzięki temu nie popłakaliśmy się z Tatą- to było bardzo sśmiesznie i nawet mogę powiedzieć ,że się śmiałam z niej bo szła z głową w podłogę i kładła te kwiatki na ziemi zamiast sypać Oprawa muzyczna była pięknie przygotowana przez moich znajomych-trio smyczkowe i sopranistka -coś pięknego-każdemu polecam, jednak ślub w oprawie muszycznej wygląda całkowicie inaczej, uroczyście i wyjątkowo Przyszedł czas na przysięgę- M. mówił spokojnie...ale ja im dalej to mmiałam coraz więcej łez i patrzyłam mu w oczy ale musiałam  uciekać wzrokiem na proboszcza bo całkowicie bym się rozkleiła... I tylko słyszałam z tyłu jak moja siostra świadkowa mówi- husteczki, dajcie husteczki hehe Jak już wychodziliśmy z kościoła byłąm bardzo szcześliwa..ale też miałam ulgę ,że już ta wzruszająca cześć za mną W kościele tylko patrzyłam cały czas na nasze paluszki -tak inaczej wyglądają z obrączkami-do obrączki u M. nie mogę się nadal przyzwyczaić Pod kościołem znajomi wystrzelili confetti
Na szczęście nikt nie wpadł na pomysł z sypaniem ryżem itp. , pod kościołem zrobiliśmy też zdjęcie grupowe i później udaliśmy się w kierunku Pałacyku

Kochane to taka relacja z kościóła reszte opiszę wieczorkiem
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez achajq » Sob Kwi 13, 2013 11:30 am

madeline wspaniala relacja, czekamy na wiecej. Nie wiem czy wiesz, ale masz swoj watek tutaj

Awatar użytkownika
achajq

Miejscowość: Drömmarnas land

Postprzez Motylek22 » Sob Kwi 13, 2013 11:39 am

Madeline czekamy na więcej no i oczywiście na fotki!
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Asiela » Sob Kwi 13, 2013 11:53 am

Greczynko super ozdoba :)

Madeline czekamy na dalszy ciąg :) a nie mówiłam, że z tym przysięganiem prosto w oczy jest nie lada wyzwanie

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Kobik » Sob Kwi 13, 2013 12:17 pm

Madeline, teledysk totalnie mnie rozwalił... Wyglądaliście cudownie :)
Awatar użytkownika
Kobik
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Przejdź do portalu >>