kiedy do solarium?

dla zdrowia i urody

kiedy do solarium?

Postprzez san » Wto Sie 24, 2004 11:26 pm

jestem dosc blada,  jasna karnacja i nienawidze sie opalac, ale do sukienki musze nieodzownie zmienic kolor.. ile razy powinnam pojsc do solarium i na ile wczesniej, zeby widocznie odrozniac sie od koloru sukienki? (bialej, hahah) :panna:
san

wczesniej

Postprzez onna » Pon Sie 30, 2004 11:55 pm

Pamietaj zeby ostatni raz pojsc okolo tygodnia przed slubem, a wczesniej - to zalezy jaka wyjsciowo karnacja i jak mocno chcesz byc opalona. Skora powinna byc wypoczeta i swieza, nieladna jest przesadzona opalenizna, w ktorej panna mloda wyglada jak adoptowana cyganka... a wiele dziewczyn tego nie widzi i jara sie maksymalnie, fuj... niegustownie to wyglada, jakby byly brudne ... trezb azachowac umiar
onna

Postprzez Gość » Pią Kwi 22, 2005 12:11 pm

Wiem ze z solarium trzeba ostroznie, bo przesadna opalenizna jest niegustowna i racja - wyglada sie gorzej zamiast lepiej, poza tym trzeba dostosowac ja jednak do typu karnacji i koloru wlosow - subtelna blondynka jak sie strzaska to wyglada staro i smiesznie po prostu  :afro:
Gość

Postprzez sew. » Pon Maj 02, 2005 2:49 pm

teraz solarium mniej modne, jest nowa metoda "opalania" - malowania airbrushem, bezpieczna i ladna opalenizna w 30 minut, ale trzyma sie tylko tydzien  :)
sew.

Postprzez blad » Czw Gru 08, 2005 6:17 pm

Dal mnie ani jedna ani druga nie jest super - po solarium mam plamy, a po airbrushu nacieki, ani tak, ani tak. A samoopalacze smierdza. Pozostaje mi bladzizna, fuj.
blad

Postprzez Pati » Śro Gru 21, 2005 6:12 pm

Czesc, ja mam ten sam problem, ale nie tracmy nadziei, moze do lata cos odkryja nowego??
Pozdrawiam
Pati
Pati

Postprzez nila » Czw Gru 22, 2005 9:58 am

A ja proponuję picie codziennie "Kubusia", "Karotki" czy innego soku marchewkowego:) Tez mam taki problem jak wy i niecierpie solarium. Mój brat blady jak ściana po piciu Kubusia, Pysia itp. przez pół roku wyglądał jakby nic nie robił tylko lezał na słońcu:) Wszyscy się go pytali gdzie się tak zimą opalił:) Postanowiłam też spróbować, bo rzeczywiście bledzizna kiepsko wygląda przy białej/ecri sukienki. A skóra po soku marchewkowym pernamentnie pitym nabiera pieknego kolorytu. Na prawde polecam:)
nila

Postprzez Kati* » Czw Gru 22, 2005 12:12 pm

Dzięki za radę! Własnie dziś rozważałam możliwość pojścia do solarium, bo po letniej opaleniznie pozostalo już tylko wspomnienie i chcialam zrobic cos dla siebie. Soczki to oczywiście sposób, który nie zadziała od razu, ale o ile zdrowszy!
Pozdrowionka  
Kati*
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Glenn » Wto Sty 03, 2006 5:45 pm

Na ładny koloryt skory pomaga też karoten w tabletkach.
Awatar użytkownika
Glenn
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez no_no » Sob Sty 07, 2006 1:59 am

Fakt! Moja siostra kupila prosty mikser, w tesco sa gotowe worki z marchewka taka ze wystarczy wyplukac, zmiksowac, pic szklanke soku codziennie -mega zdrowe, a juz po 2 tygodniach widac kolosalna roznice! Teraz wyglada jakby wrocila z Egiptu, a to po prostu od soku marchwiowego! WYPROBOWANE I ZDROWE!!!
pozdros
no_no.... piszmy pozytywniej:)
Awatar użytkownika
no_no
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: wr

Postprzez ola10 » Czw Lut 23, 2006 9:39 pm

no_no napisał(a):
Fakt! Moja siostra kupila prosty mikser, w tesco sa gotowe worki z marchewka taka ze wystarczy wyplukac, zmiksowac, pic szklanke soku codziennie -mega zdrowe, a juz po 2 tygodniach widac kolosalna roznice! Teraz wyglada jakby wrocila z Egiptu, a to po prostu od soku marchwiowego! WYPROBOWANE I ZDROWE!!!
pozdros

O, dobry pomysl, tez slyszalam ze marchewka i - dla leniwych - tabletki z karotenem - zalatwiaja piekna opalenizne

Ole!
Awatar użytkownika
ola10
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wroclaw

Postprzez bunia » Pią Lis 07, 2008 7:55 pm

Solarium jest okrutnie niezdrowe i uwazam, ze powinni je zwyczajnie pozamykac - postarza skore, powoduje ze robia sie plamy i rozne dziwne brodawki (czasami z opoznionym efektem) - a juz takich uzaleznionych dziewczyn w kolorze pomaranczowo-brudnawym to az mi szkoda... to trzeba leczyc jak uzaleznienie....

A panna mloda w bialej sukni a karnacji w kolorze stuletniej opalenizny to juz porazka nieziemska, zgadzacie sie?
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marcin85 » Wto Gru 16, 2008 8:01 am

bunia napisał(a):
A panna mloda w bialej sukni a karnacji w kolorze stuletniej opalenizny to juz porazka nieziemska, zgadzacie sie?

no wiesz jak to sa typowe laski z SOL to porażka:) Zawsze ładniej wyglada lekko opalone ciałko, ale oczywiscie LEKKO a nie na pomarańczke:D

Ktoś wyżej pisał o kubusiach i o BETAKAROTENIE :
Polecam kubusie !!
Betakaroten w kapsułkach po 1 nie u wszystkich działa a po 2 jest NIEZDROWY (kiedyś w TV oglądałem program na ten temat - nie pamietam szczegółów ...)\

Pozdr

Awatar użytkownika
marcin85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Kraków

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Gru 16, 2008 9:06 am

Nie ma nic gorszego niż pomarańczowa panna młoda w rażąco białej sukni...masakra jakaś. Jeśli już tak bardzo chcecie się przysmalić, to polecam inny kolor kiecki.
A żeby cera nie wyglądała trupio ( sama jestem z natury przezroczysta :) ), to również polecam soki marchwiowe. Nie mówię, że nie skorzystam z solarium przed ślubem, ale będą to ze dwie, lub trzy krótkie sesje. Razem z sokiem marchwiowym daje to super efekt, i przede wszystkim wygląda naturalnie.
Airbrush to porażka... wygląda paskudnie i złazi płatami.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem
kocham to forum? :)

Miejscowość: Mazury

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Gru 16, 2008 9:08 am

Jeśli któraś z Was będzie korzystać z solarium to polecam tabletki Solarin Max. Dzięki nim skrócicie smażenie się w ultrafiolecie a efekt będzie ten sam.

Pozdrawiam ! :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez bunia » Pon Gru 22, 2008 10:37 pm

Aniołek z piekła rodem :) napisał(a):Nie ma nic gorszego niż pomarańczowa panna młoda w rażąco białej sukni...masakra jakaś. Jeśli już tak bardzo chcecie się przysmalić, to polecam inny kolor kiecki.
A żeby cera nie wyglądała trupio ( sama jestem z natury przezroczysta :) ), to również polecam soki marchwiowe. Nie mówię, że nie skorzystam z solarium przed ślubem, ale będą to ze dwie, lub trzy krótkie sesje. Razem z sokiem marchwiowym daje to super efekt, i przede wszystkim wygląda naturalnie.
Airbrush to porażka... wygląda paskudnie i złazi płatami.

Aniolek, pomaranczowa panna mloda to extra haslo, cha, cha, rewelka, tez zauwazylam te "grupe", masakra...
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Nie Sty 18, 2009 5:19 am

Oh Bunia, straszne co ? Ale że lustra w domu nie ma czy jak ? ;)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez k&m » Nie Lut 08, 2009 8:50 pm

ja dla odmiany wzielam suknie cappucino :D zeby biel na bladym ciele tak nie razil ;D
a marchewke  pije choc nie za bardzo to znosze pokarmowo....  :cformplus:
"Słońce na wylot przenika przez głowę
Życie mi płynie przy Tobie cytrynowe, cytrynowe"
Awatar użytkownika
k&m
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez *Graffinia26* » Sob Lut 14, 2009 12:02 am

Na soczek z marcheweczek też należy uważać i nie przesadzać, ponieważ nadmiar może powodować pomarańczowe/żółte plamy na ciele :) Wiem bo kiedyś przesadziłam ;) Poza tym ostatnio będąc u lekarza dowiedziałam się, że picie w nadmiernej ilości Kubusi powoduje problemy z wątrobą, można sobie nadwyrężyć nerki (przez zagęszczacze)

*Graffinia26*
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: woj. dolnośląskie

Postprzez Zebra16 » Pon Maj 25, 2009 6:14 pm

Wszystko jest dobre, ale w umiarze : sok z marchwi w umiarze, zeby nie wygladac jak pomarancza.

Samoopalacz tez dobry, byle nie w nadmiarze bo potem pomaranczowe lapki zostaja :))

Solarium : odmawiam, kategorycznie, ja jako ja. Powod: uzywalam swego czasu za duzo, skora mi wyschla, zaczely sie pojawiac zmarszki. Szybko oprzytomnialam, ale zmarszczki mam. Przestalam sie wogole opalac.
Zebra16
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>