kiedy do solarium?

dla zdrowia i urody

Postprzez Zebra16 » Pon Maj 25, 2009 6:15 pm

Wszystko jest dobre, ale w umiarze : sok z marchwi w umiarze, zeby nie wygladac jak pomarancza.

Samoopalacz tez dobry, byle nie w nadmiarze bo potem pomaranczowe lapki zostaja :))

Solarium : odmawiam, kategorycznie, ja jako ja. Powod: uzywalam swego czasu za duzo, skora mi wyschla, zaczely sie pojawiac zmarszki. Szybko oprzytomnialam, ale zmarszczki mam. Przestalam sie wogole opalac.
Zebra16
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez aernike » Wto Maj 26, 2009 9:30 am

Soku z marchwi nie polecam w dużych ilościach, kiedyś musieliśmy mojemu bratu odwyk robić, bo miał aż żołte ręce... Najśmieszniejsze było, że on już do lekarza leciał, bo myślał że ma coś z wątrobą, a pan doktor zapytał tylko czy brat spożywa dużo marchewki ;) Zdecydowanie delikatna sesyjka w dobrym solarium. Jak się zacznie miesiąc przed ślubem po kilka minut na tydzień, do tego dobry balsam nawilżający, to nie powinno zrobić krzywdy, a kolorek troszeczkę się podkręci :D

Awatar użytkownika
aernike
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Gatto » Sob Maj 30, 2009 1:08 pm

a mozecie mi dziewczyny polecic jakies dobre solarium we Wro?? Takie gdzie nie trzeba sie jakos zapisywac duzo wczesniej...lub gdzie mozna zrobic to przez telefon..:)
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto

Miejscowość: Haga

Postprzez Mikaa » Sob Maj 30, 2009 1:19 pm

Ja moge polecic Ci studio QL na Nowowiejskiej 18.Tylko musisz tam zdzwonic bo nie wiem czy go nie zamkneli,bo kolo mnie byl drugi i juz go niestety nie ma:((A mieli najlepsze lampy we Wrocławiu!Moge Ci wyslac numer na priva:)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Gatto » Sob Maj 30, 2009 1:35 pm

dzieki :)
Bo chce jeszcze raz pojsc przed samym slubem..a od piatku bedziemy we Wro

Awatar użytkownika
Gatto

Postprzez nurse8 » Sob Maj 30, 2009 8:32 pm

Ja też chodze do fajnego solarium, ale to u mnie na osiedlu, więc chyba nic Ci to nie da.
A nie boisz się iść tak przed samym ślubem?
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez Gatto » Nie Maj 31, 2009 1:21 pm

ja juz zaczelam sie opalac...wiec tylko chce jeszcze odswiezyc przed slubem...bo ta co mam teraz juz pewnie mi troche zejdzie...

Awatar użytkownika
Gatto

Postprzez mmagdallena » Nie Maj 31, 2009 1:51 pm

Gatto, a nie wolisz opalania natryskowego?? Ja byłam już kilka razy i jestem zachwycona :) efekt super, w dodatku można sobie dowolnie wybrać odcień itd.
Awatar użytkownika
mmagdallena
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Emilka88 » Nie Maj 31, 2009 2:02 pm

mmagdalena a czy po takim opalaniu skóra brudzi ubrania? Po po samoopalaczu brudzi na 100% ciekawa jestem tego natrysku. Ja mam białą suknię i jakoś się boję że jakbym się spociła to ta opalenizna ubrudzi sukienkę no i wtedy maskra. Takie newralgiczne miejsca to np. góra gorsetu w sukniach , zwłacza pod pachą, od ocierania ręką sukienka mogłaby się ubrudzić na końcówce, a wiadomo że nikt nie będzie trzymał rąk z daleka od tułowia żeby nie dotykać tkaniny. Od samoopalacza czasmi miałam przykre niespodzianki na jasnych rzeczach jak się trochę spociłam latem i to w najmniej oczekiwanych miejscach, dlatego teraz jestem ostrożna.
Emilka88
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez barbórka » Nie Maj 31, 2009 2:27 pm

A ile kosztuje natryskowe i ile się trzyma?
barbórka

Postprzez Gatto » Nie Maj 31, 2009 2:48 pm

oj nie :)
kolor po jakby nie bylo samoopalaczu jest jakis taki sztuczny :(

Awatar użytkownika
Gatto

Postprzez mmagdallena » Nie Maj 31, 2009 9:27 pm

Nie jest wcale sztuczny, bo to jest nowoczesne opalanie SunFX, ja też się go bałam, ale moja świadkowa mnie zaciągneła. Jak się dobrze skórę nawilża, to trzyma się do 10 dni z pomocą "utrwalacza opalenizny" ;), poza tym nie brudzi ubrań. Nie można się bezposrednio po "zabiegu" "tylko" myć przez 6 godzin. Potem już tak :D
Poza tym nie jest to naprawdę efekt sztuczności, można uzyskać nawet delikatną opaleniznę- widzicie siebie w lustrze i mówicie pani czy już wystarczy czy jeszcze, ja przynajmniej tak miałam i moje koleżanki też. Za opalanie calego ciala płaciłam 110 zł.
Awatar użytkownika
mmagdallena

Postprzez barbórka » Pon Cze 01, 2009 9:14 am

Jak dla mnie 110 zł co dziesięć dni to za dużo kasy :)
Już wolę iść solarium albo po prostu w weekend wystawię się na słońce :)
barbórka

Postprzez Gatto » Pon Cze 01, 2009 9:18 am

dla mnie tez...
a z solarium odczuwam tak poza tym przyjemnosc :) Biorac pod uwage jak rzadko tu jest slonce :(

Awatar użytkownika
Gatto

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Nie Cze 07, 2009 2:38 am

Tak odbiegając od tematu, ale niezupełnie, bo jednak chodzi o opaleniznę, to tak się tydzień temu w weekend zjarałam nad morzem, że skóra schodzi mi nawet ze stóp :) Nie pomogły żele, pantenole, aloesy... wyglądam jak ufoludek :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez ewa182 » Wto Lip 14, 2009 1:23 pm

Dziewczyny, prosze o porade.
Naczytalam sie o solarich ze rozne typy, ze brazujace to nie sa takie fajne bo kolor jest tylko w naskorku a nie w skorze wlasciwej, ze nienalezy isc na turbo eee... bo cos tam
To na jakie isc? Bo mi do slubu juz nie wiele zostalo a ja chce zdobyc delikatny kolorek. Nie mam czasu na lezenie na sloneczku, wiem ze najzdrowiej. Jesc marchewki... jadlam 3 m-ce nbez efektu. Tabletki z betakarotenem, tez niezabardzo. Mialam bóle brzucha i inne przyjemnosci
Wiec na jaki typ isc i gdzie?

Awatar użytkownika
ewa182

Postprzez anx » Wto Lip 14, 2009 1:33 pm

Ewa myślę, że normalne solarium powinno starczyć. Do ślubu został trochę ponad miesiąc, rozplanuj sobie systematycznie np.iść co 5 dzień czy tydzień. Na początek na 5 min, potem powoli zwiększyć czas. Nie wierzę, że nic nie da. Ja co prawda szybko się opalam, wystarczy ze 3 razy pójdę. Nie wiem jaką masz karnację, ale czasu napewno nie zabraknie na złapanie kolorku.
Awatar użytkownika
anx

Postprzez ewa182 » Wto Lip 14, 2009 1:37 pm

Karnacje taka jaka widac w avacie. Blacizna. I to kiepsko opalajaca sie.
A co masz na mysli mowiac normalne solarium?

Awatar użytkownika
ewa182

Postprzez anx » Wto Lip 14, 2009 1:41 pm

Normalne lampy, nie za mocne, żadne turbo :)
Awatar użytkownika
anx

Postprzez ewa182 » Pią Lip 17, 2009 10:46 am

Wczoraj bylam na solarium w budynku AB przy Armii Krajowej. Powiedzialam pani czego oczekuje ze mam bardzo wrazliwa skóre, skłonną do poparzeń itd... Pani zaproponowala 6 min na najslabszym łóżku. Nawet powiedziala zebym narazie nie kupowala karnetu bo moze sie okazac ze łóżko jest zasłabe i wtedy na inne. I ... po powrocie do domu po ok. 3 godz. skora zaczela mnier szczypac, poźniej piec i z czasem gorzej. Dzisiaj bylam u lekarza zapisal mi masc na poparzenia jakas ze srebrem i czyms tam. Był zdziwiony spopobem poparzenia - w paski i do tego od pasa w dół. Tak jakby byly wymienione lampy, ale nie wszystkie na raz. Dzis ide z reklamacją. Normalnie mam doła, dobrze ze poszlam wczesniej, skora sie zregeneruje i moze gdzies jeszcze złapie promyki ale tym razem sloneczne :( siadanie, chodzenie to normalnie tragedia.

Awatar użytkownika
ewa182

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>