znowu podbijam- Krakersi z Legnicy....zna ktoś?

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

znowu podbijam- Krakersi z Legnicy....zna ktoś?

Postprzez kawa z mlekiem » Pią Maj 06, 2011 9:30 pm

hej, Widziałam jeden post z zapytaniem, jednak żadnych odpowiedzi...Więc pytam. Chłopcy liczą sobie nie mało- 3,500 za noc ( 10 h) jednak jeżeli maja być dobrzy, nie ma to znaczenia. Czy ktoś z Was bawił się razem z nimi na weselu? Proszę o opinie. Dziekuję i pozdrawiam
kawa z mlekiem
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: znowu podbijam- Krakersi z Legnicy....zna ktoś?

Postprzez mirounga » Nie Maj 08, 2011 10:55 am

jedynie dzwoniłam do krakersów...

pan wydał się cwaniakiem, ponaglał by podpisać umowę przed wysłuchaniem gry na żywo, "bo nie wiadomo czy jeszcze będzie termin" i cena nie podlegała negocjacji.

lubię słyszeć, że uda się coś wynegocjować, nawet jeśli w ostatecznym rachunku niewiele lub wcale.

na żywo nie słyszałam. po tak mało zachęcającej rozmowie nie wybrałam się posłuchać.

oczywiście są to moje doświadczenia i mogą być odmienne od doświadczeń klientów tego zespołu lub po prostu trafiły na lepszy dzień owego pana.

mirounga
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kawa z mlekiem » Nie Maj 08, 2011 7:33 pm

hmmm...my jak na razie porozumiewamy się mailowo. Mamy jechać na przesłuchanie, także zobaczę:)
kawa z mlekiem
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez joanna miss » Śro Maj 11, 2011 3:12 pm

Rok temu wynajęłam Krakersów do obsługi muzycznej mojego wesela. Z mojej strony duży pozytyw i tyle, niczym się nie martwiliśmy, świetne oczepiny zwłaszcza zabawa- "poniedziałek w domu u Państwa Młodych", czy też przysięga składana itp. Ale co najważniejsze, że panowie grają na żywo i tu jest cena taka jaka jest, choć 3500 za noc w składzie 4 osobowym to nie jest dużo, kiedy szukałam zespołu przed kontaktem w krakersami to słyszałam dość podobne ceny w składach dwu czy trzyosobowym, gdzie wiadomo trudno też o muzykę w pełni live, wiec myślę że negocjacja raczej nie jest krakersom na rękę.
joanna miss
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mewa » Nie Paź 30, 2011 9:19 pm

na moim weselu 18.08.2012 będzie własnie grał zespół Krakersi. Polecił mi ich mój kuzyn , który jest fotografem i kamerzystą na weselach a uwierzcie wiele zespołów słyszał. Byłam już z narzyczonym posłuchac ich na żywo i naprawde jest świetnie. Panowie bardzo sympatyczni i zabawni. Koleżanka mirounga musiała chyba coś źle zrozumiec
Mewa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Avers » Wto Paź 20, 2015 9:23 am

nie znam, ale z jeśli chodzi o zespół na wesele legnica to z czystym sercem mogę polecić Avers
Avers
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Novy » Sob Paź 31, 2015 10:08 pm

Zastanawiamy sie nad wodzirejem i muzyką w oryginale.
Novy
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>